Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 23.1.2020
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena.

Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Rozchod, děti a karma23.01.20 / Jojo v Láska
Odčarování22.01.20 / Listicka v Kouzla a magie
Rozchod, děti a karma22.01.20 / Prokop 77 v Láska
Odčarování22.01.20 / Gama v Kouzla a magie

Kdybychom věděli, kolik času nám zbývá do konce života, více bychom si ho vážili.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Prohlédnu lži, které mě ohrožují. ”

Myšlenky moudrých

Murphy

U počítačů není nic nemyslitelné, natož pak nemožné - kromě toho, co je potřeba.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Prosím p. KONÍKA

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím p. KONÍKA

t.mro
(19.03.19 / 12:55)
Dobrý den. Chci se Vás zeptat, kdy bude štěstí při mě stát pro nalezení nové práce ?
Moc děkuji.
Tereza - 16.6.1993.

Jestli Vás mohu poprosit, jak to bude se zdravím, bude lepší postavení planet pro léčení. Mám mononukleózu. Děkuji moc.

Koník
(19.03.19 / 13:39)
Dobrý den, tady se vyplatí opravdu nespěchat jak v případě zaměstnání, tak i nemoci, neb Saturn vám stojí na Neptunu v opozici na Merkur, typické pro nemoc a potíže a práci , rozpouští se staré struktury, energie je slabá,je třeba tomu ale nepodléhat, Saturn je zároveň v sextilu na Pluto a transitni Neptun v trigonu na Merkur, čiže transformace a vyléčení je na cestě, nicméně Saturn se bude pohybovat u nativniho Neptunu dost dlouho, takže doporucuji tenhle rok volné tempo a spíše relaxaci.

t.mro
(19.03.19 / 13:47)
Dobrý den, moc děkuji. A jste schopen mi říct, na které orgány si mám dát zvlášť nyní v tomto období pozor ?

Koník
(19.03.19 / 14:12)
Dobrý den, Neptun imunitní systém, nohy, hormonální nerovnováha, zadržování vody,úzkost. Saturn kosti, kluby, zuby, vlasy kůže, oběhový systém. Opozice Merkur, průdušky, ruce, paže, nervový systém

t.mro
(19.03.19 / 18:29)
Děkuji moc.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)