Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 18.8.2019
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím p. KONÍKA

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím p. KONÍKA

t.mro
(19.03.19 / 12:55)
Dobrý den. Chci se Vás zeptat, kdy bude štěstí při mě stát pro nalezení nové práce ?
Moc děkuji.
Tereza - 16.6.1993.

Jestli Vás mohu poprosit, jak to bude se zdravím, bude lepší postavení planet pro léčení. Mám mononukleózu. Děkuji moc.

Koník
(19.03.19 / 13:39)
Dobrý den, tady se vyplatí opravdu nespěchat jak v případě zaměstnání, tak i nemoci, neb Saturn vám stojí na Neptunu v opozici na Merkur, typické pro nemoc a potíže a práci , rozpouští se staré struktury, energie je slabá,je třeba tomu ale nepodléhat, Saturn je zároveň v sextilu na Pluto a transitni Neptun v trigonu na Merkur, čiže transformace a vyléčení je na cestě, nicméně Saturn se bude pohybovat u nativniho Neptunu dost dlouho, takže doporucuji tenhle rok volné tempo a spíše relaxaci.

t.mro
(19.03.19 / 13:47)
Dobrý den, moc děkuji. A jste schopen mi říct, na které orgány si mám dát zvlášť nyní v tomto období pozor ?

Koník
(19.03.19 / 14:12)
Dobrý den, Neptun imunitní systém, nohy, hormonální nerovnováha, zadržování vody,úzkost. Saturn kosti, kluby, zuby, vlasy kůže, oběhový systém. Opozice Merkur, průdušky, ruce, paže, nervový systém

t.mro
(19.03.19 / 18:29)
Děkuji moc.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)