English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o výklad Eli tarot

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o výklad Eli tarot

Jasmine
01.05.23
07:15
Reg.22.5.19

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli osud ještě spojí cesty semnou a mým bývalým partnerem, se kterým jsme se rozešli ze dne na den, v podstatě "něco přišlo" z čista jasna, pravděpodobně jeho stará láska, a vše skončilo, on zmizel, už se neozval. Já jsem se dva roky dostávala z traumatu, nyní mám už na situaci nadhled. Zůstalo celkem dost toho mezi námi nevyjasněného. Setkáme se ještě někdy nebo už ho neuvidím a mám na něj definitivně zapomenout.
Čeká mne prosím nový partner/láska ?
Děkuji moc
Jolana, 4.12.1990
 
Elatarot
05.05.23
09:22
Reg.16.4.23

Dobrý den, Jolano,
i když s bývalým partnerem máte některé věci nevyjasněné, jejich vyjasnění by Vás nikam zásadně neposunulo a spíš jenom zbytečně otevřelo staré rány. Už to prostě vzala minulost, jděte dál, zapomeňte na něj.
Nový partner se ukazuje, ale dejte si pozor, abyste si nepřitáhla ten samý typ, co v minulosti. Neignorujte, pokud Vám něco na jeho chování nebude sedět, později by se Vám to vymstilo. Nebuďte záchranář, volte takového partnera, který zachraňovat ani vodit za ruku nepotřebuje.
Zdravím Ela.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)