English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Thoreau

Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o ochranu svých nejbližších i sebe

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o ochranu svých nejbližších i sebe

Czandra
09.06.18
18:20
Nereg.

IP: 86.49.249.*
Prosím spřízněné duše a všechny dobré lidi o ochranný rituál pro mé nejbližší i pro mě. Rodina mého bývalého přítele je plná nenávisti a zloby. Po tom, co jsem odešla je vše ještě horší. Ubližují slovem i činy, bohužel, ne jen mě, ale i našemu synovi a mojí rodině. Věřím, že se vše v dobré obrátí, ale už ztrácím víru ve spravedlnost a je pro mě těžké jim odpustit. Chci jen aby můj syn byl šťastný a měl i šťastnou mámu, co dokáže být nad věcí. Prosím pomozte. Moc děkuji všem.
 
Lumpino
10.06.18
05:55
Reg. před 2016

Ochranný "rituál" klidně můžeš spáchat sám. Nejni to nic složitého.
Jen to chce trochu trpělivosti. Třeba meditace o nějaké vyšší = duchovní bytůstce s prosbou o pomoc. Případně, pokud máš přez den málo času, můžeš využít spánek, respektive poslední myšlenky před usnutím jako to páchali v antickém řecku a egyptě. Viz překlady papyrú.
 
RoseSlav
14.06.18
07:47
Reg.14.6.18

kdyby to začalo bejt fakt zlý že by se ti začalo dělat i špatně tak mi napis na skype:Budulaj21(kdokoliv kdo má něco takovýho),nebývám tam často ale minimálně 3x do týdne.Jinak je to tak že pokud se nemýlim tak jsi sama, tím pádem nejlepší rituál co můžeš udělat sama je hnát se za "úspěchem svým i svého syna v práci a škole(popř. rozvijení osobních kvalit pokud je na školu ještě malej :))dalším dobrým způsobem jsou denní rituály a plánování.Špatné myšlenky nedostanou prostor aby se ti dostaly do hlavy ,a co se týče vnějšího psychického a fyzického vlivu jak píšeš tak stačí jen vytrvat a vypadat šťastně.Nenávist jednoho vyčerpá a když nevidí že to má nějaký výsledek tak jim dojde hodně rychle energie.Když se s nima budeš hádat,prát či ukazovat že tě ranily tak jim akorát dodáš energii k pokračování.Snaž se nějak rozumě a ohleduplně svěřit když se ti tvoji přátelé k tomu otevřou ,nebo víš že se dá jim otevřít.Jak říkám kdyby se ti zdálo že ti ta rodina útočí i na sny a jiné nekalé praktiky obrať se na mě a něco vymyslíme.

PS:A usmívej se to taky pomáhá .
 
RoseSlav
14.06.18
07:49
Reg.14.6.18

v první závorce má bejt (i kdo má něco takovýho/myšleno podobnýho) :)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)