English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Hůř zachováme věrnost milence, s kterou jsme šťastni, než takové, která nás trápí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím IdeaEres

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím IdeaEres

Janis1
11.02.20
20:29
Reg. před 2016

Dobrý deň, prosím Vás o nazretie či nás v roku 2020 s manželkou čaká niečo pozitívne čo sa týka osobného života resp. rodinného, vzťahu, práce, financií. Podarí sa mi v dohľadnej dobe získať zamestnanie resp. v akej oblasti. Budeme mať s manželkou ešte dieťatko? Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď. Ja:Ján 3.6.1971, manželka :Andrea 16.4.1977.

Ján
 
IdeaEres
11.02.20
22:32
Reg. před 2016

Dobrý večer, vidím že v nějaké životní oblasti máte trochu krizi, něco se Vám sype a ani do budoucna to nevypadá moc dobře, ale ukazuje se mi, že se to pak otočí a vše dobře dopadne, pozitivní karty tam máte taky, takže určitě Vás potká něco pozitivního, ale děťátko tam zatím nevidím. Co se týče práce nějakou příležitost mít budete. Hezký večer
 
Janis1
12.02.20
08:11
Reg. před 2016

Ďakujem Vám za odpoveď. Tak ono je to v prítomnosti tak že fakt sa mi to sype vo viacerých oblastiach pretože som rukojemníkom situácie v ktorej sa nachádzam už dlhšie a neviem ako z toho von. Narušuje to vzťah aj z manželkou. Permanentne zlý vzťah mám však aj so svojou sestrou Ivanou 24.5.1979 vedeli by ste sa prosím pozrieť či sa tento vzťah niekedy nejak dokáže zlepšiť? Ďakujem Vám veľmi pekne.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)