English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Janis1
11.02.20
20:29
Reg. před 2016

Dobrý deň, prosím Vás o nazretie či nás v roku 2020 s manželkou čaká niečo pozitívne čo sa týka osobného života resp. rodinného, vzťahu, práce, financií. Podarí sa mi v dohľadnej dobe získať zamestnanie resp. v akej oblasti. Budeme mať s manželkou ešte dieťatko? Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď. Ja:Ján 3.6.1971, manželka :Andrea 16.4.1977.

Ján
 
IdeaEres
11.02.20
22:32
Reg. před 2016

Dobrý večer, vidím že v nějaké životní oblasti máte trochu krizi, něco se Vám sype a ani do budoucna to nevypadá moc dobře, ale ukazuje se mi, že se to pak otočí a vše dobře dopadne, pozitivní karty tam máte taky, takže určitě Vás potká něco pozitivního, ale děťátko tam zatím nevidím. Co se týče práce nějakou příležitost mít budete. Hezký večer
 
Janis1
12.02.20
08:11
Reg. před 2016

Ďakujem Vám za odpoveď. Tak ono je to v prítomnosti tak že fakt sa mi to sype vo viacerých oblastiach pretože som rukojemníkom situácie v ktorej sa nachádzam už dlhšie a neviem ako z toho von. Narušuje to vzťah aj z manželkou. Permanentne zlý vzťah mám však aj so svojou sestrou Ivanou 24.5.1979 vedeli by ste sa prosím pozrieť či sa tento vzťah niekedy nejak dokáže zlepšiť? Ďakujem Vám veľmi pekne.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)