English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Hemingway

Člověk není stvořen pro porážku. Člověka je možno zničit, ale ne porazit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

prosím Dracizenu :-)

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

prosím Dracizenu :-)

kikuška
24.08.11
17:10
Nereg.

IP: 94.74.248.*
Prosím o výklad tohoto snu: už asi ve druhém snu vkrátkém čase po sobě se mi zdálo, že jsem těhotná. To dítě bylo mého přítele, s kterým jsme se před nějakou dobou rozešli, protože jsme měli každý jinou životní představu. V těchto s¨nech jsem byla z těhotenství nešťastná. Věděla jsem, že další dítě sama mít nemůžu, ale život je posvátný a potrat byl hrozná představa.a ještě se mi vybavilo, že jsem viděla čistou noční oblohu, na které bylo spousta a spouta hvězd a hromadně jich spadlo velké množství a já měla pocit štěstí, a přála jsem si něco... nevím co, ale bylo to něco hezkého. Děkuji předem za odpověď
 
dracizena
24.08.11
20:53
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Kikuška zdravím... já duchovně pracuje s hvězdnou vibrací, mám propojení s hvězdnými dimenzemi, i když to zní ujetě, ale je to tak... proto vidíš padat hvězdy ve velkém, ano propojila jsem s hvězdnými dimenzemi již hodně lidí a to je ten počet hvězd... a to je ten pocit štěstí, protože když se člověk propojí se svou hvězdou, tak světelná bytost z té dimenze člověka vede k samouzdravování a to je to štěstí... Do tohoto snu se Ti zrcadlil Tvůj minulý život, kdy jsi čekala dítě a byla jsi sama a proto nešťastná a otcem byl ten přítel. Ale vidím ho jako vojáka který pokračoval dál ve svém tažení... měla jsi holčičku a dobře jste tím těžkým životem propluly... Dnes se věnuj děloze a čisti si ji vizuálně, poradím více na meilu... Měla bys mít dítě s věděním a proto si budeš pochvu dávat do lepší zóny představou, podobně jako to dělají šamani... .jsem šamanka a vím co Ti radím...
 
kikuška
24.08.11
22:03
Nereg.

IP: 94.74.248.*
Děkuji moc za odpověď a posílám svůj e-mail: primazuzi@centrum.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)