English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Kraus

Nemít myšlenku - a dovést ji vyjádřit - v tom se pozná novinář.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosím Dracizenu :-)".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosím Dracizenu :-)

kikuška
24.08.11
17:10
Nereg.

IP: 94.74.248.*
Prosím o výklad tohoto snu: už asi ve druhém snu vkrátkém čase po sobě se mi zdálo, že jsem těhotná. To dítě bylo mého přítele, s kterým jsme se před nějakou dobou rozešli, protože jsme měli každý jinou životní představu. V těchto s¨nech jsem byla z těhotenství nešťastná. Věděla jsem, že další dítě sama mít nemůžu, ale život je posvátný a potrat byl hrozná představa.a ještě se mi vybavilo, že jsem viděla čistou noční oblohu, na které bylo spousta a spouta hvězd a hromadně jich spadlo velké množství a já měla pocit štěstí, a přála jsem si něco... nevím co, ale bylo to něco hezkého. Děkuji předem za odpověď
 
dracizena
24.08.11
20:53
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Kikuška zdravím... já duchovně pracuje s hvězdnou vibrací, mám propojení s hvězdnými dimenzemi, i když to zní ujetě, ale je to tak... proto vidíš padat hvězdy ve velkém, ano propojila jsem s hvězdnými dimenzemi již hodně lidí a to je ten počet hvězd... a to je ten pocit štěstí, protože když se člověk propojí se svou hvězdou, tak světelná bytost z té dimenze člověka vede k samouzdravování a to je to štěstí... Do tohoto snu se Ti zrcadlil Tvůj minulý život, kdy jsi čekala dítě a byla jsi sama a proto nešťastná a otcem byl ten přítel. Ale vidím ho jako vojáka který pokračoval dál ve svém tažení... měla jsi holčičku a dobře jste tím těžkým životem propluly... Dnes se věnuj děloze a čisti si ji vizuálně, poradím více na meilu... Měla bys mít dítě s věděním a proto si budeš pochvu dávat do lepší zóny představou, podobně jako to dělají šamani... .jsem šamanka a vím co Ti radím...
 
kikuška
24.08.11
22:03
Nereg.

IP: 94.74.248.*
Děkuji moc za odpověď a posílám svůj e-mail: primazuzi@centrum.cz
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)