English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím dračí ženu o výklad snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím dračí ženu o výklad snu

moncass
03.08.16
09:51
Reg. před 2016

Zdál se mi sen ale je to tak pomotané že si ho dávám už 2 týdny dohromady a hledám ve snářích význam věcí co jsem ve snu viděla,ale nějak se mi to nedaří.A tak prosím o vysvětleni.
Sen začal tím že jsem byla v nějakém bytě a byl tam stůl a za stolem seděla má mamka s mužem o 20 let mladším než moje mamka a já toho muže znám a moc ho v oblibě nemám.Pokoušela jsem se mamky zeptat proč je s tím mužem ale ona pokaždé když jsem se na ní zadívala kroutila hlavou abych nic neříkala že vedle ní sedí ten muž/Petr/.Tak jsem napsala na kousek papíru mé otázky pro mojí mamku ale pořád jsem ho držela v ruce.Náhle jsem zahlédla mého milovaného tátu který mi odešel po těžké nemoci před 11 lety.Seděl také u stolu po levé straně.A tak jsem se zeptala táty proč se s mamkou rozešly a táta mi odpověděl"nerozuměly jsme si ,.neřeš to.Pak jsem se objevila u obývací stěny a sbírala malé myšky do plastové krabičky.Bílá myš se mi najednou z té krabičky ztratila a já ji hledala.Po chvilce jsem se otočila na Petra a seděla vedle něj moje sestra.A ten Petr měl na sobě šortky a roztažené nohy a viděla jsem u jeho varlata šedou myš.A tak jsem řekla vytáhněte mu někdo tu myš aby mu neublížila.A pak jsem zahlédla znovu mamku a ptala jsem se kde spí můj táta když se rozešly.?A ona odpověděla že spí na autobusovém nádraží u velkého větráku který přes den fouká studený vzduch a večer hřeje.A já se rozbrečela a říkala jsem mamce proč mi nikdo neřekl že táta nemá kde spát,a že kdybych to věděla tak bych si ho vzala k sobě.A v tom mě můj muž probudil,prý jsem křičela ze spaní.A druhý sen.
Před rokem se mi zdál sen že jsem svýho tátu viděla také na autobusovém nádraží na zastávce ale nemluvil se mnou.Také jsem brečela ve snu že mi je to moc lito že bys si ho vzala k sobě ale nemohla jsem se stoho snu dostat abych se probudila.Prý jsem jen křičela říkal můj muž ale že neslyšel pláč.Ty sny si pamatuji a myslím si že to musí něco znamenat,že mě tatínek můj milovanej asi na něco upozornuje.Udělala jsem si řidičák na autobus protože chci pracovat v městké hromadné dopravě.,měla bych za měsic jezdit trolejbusem.A tak přemýšlím jestly do té práce mám nastoupit?Pořád si to přebírám v hlavě a tak Vás prosím můžete mi to vysvětlit?
Přeji krásné odpoledne
 
Dracizena
04.08.16
17:01
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Sen Tě vede, aby si s Duši otce odvedla... mohu poradit jak... postup Ti okopíruji do meilu... můj znáš... jsem seznam.cz
Autobusové nádraží, znamená, že Duše tatínka neodcestovala... a to už Ti říkal Anděl snový před rokem... Nastup do práce, ale své aurické pole musíš vyčistit od neodvedených dušiček, aby měla jasné vidění do budoucnosti a třeba i za roh...
 
moncass
05.08.16
13:14
Reg. před 2016

Děkuji za výklad.Tak to znamená že jsem svýho tátu nepustila jako by od sebe?ŽE HO STÁLE DRŽÍM PŘI SOBĚ????a ON NEMÁ KLID???a jaké další dušičky nikoho jsem tak nemilovala ze zemřelých jako tátu.Tak tomu nerozumím
 
Dracizena
05.08.16
23:51
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Modli se za něj, ale ne pobožně... .LÁSKA je LASO, jsou to stejná písmenka a stejná energie... když se laso láskou moc utáhne, Duše zemřelého se nemůže odpoutat. Ale každý si musí mrtvé odvádět do hvězd... úplně každý, aby nebyly zbloudilými dušičkami...
 
Myšpulinka
03.09.16
11:45
Nereg.

IP: 46.29.224.*
Dobrý den.Zdál se mi sen a v tom snu jsem byla mužem.Co to asi znamená?Děkuji
 
Dracizena
07.09.16
23:15
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Myšpulinka... sny nás vedou do nahlédnutí do minulých životů, kdy jsi byla i mužem... až budeš mít sny o muži, může to být děj který jsi prožila v nějakém, minulém životě...
 
Mamdarka
10.09.16
16:40
Nereg.

IP: 90.176.81.*
Prosím o výklad snu také, zdál se mi dost divný sen pořád mě mate.Je to dlouho.
Byla jsem ve tmavém tunelu,šla jsem dál seděli tam Panenka Marie s Ježíšem a s čertem,a Panenka marie řekla :"Půjdeš do pekla". Nevíte jak to myslely? Prosím o výklad. děkuji.
 
Dracizena
10.09.16
21:18
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Mamdarka... dělej změny, aby Tě bolest nedohnala... Peklem jsou bolesti těla...
 

Anonymní_Slečinka
11.09.16
01:32
Nereg.

IP: 90.176.81.*
Ahoj! Ted mě napadl jeden podivný sen který se mi před půlrokem zdál,byl neobvykle živý teda víc než jsem myslela že se to i dá
Byla jsem mladý klučina,takový hezký dostudovala jsem čerstvě a pracovala na luxusní velké vyhlídkové lodi bylo to myslím kolem doby "Retro" a možná i dokonce starší doby na začátku snu byla nějaká černobíla fotografie,byla na ni myslím moje babička toho klučiny.Na té lodi jsem pracovala jako barman teda aspon jsem tak vypadala, spolupracovníci byli přátele zrovna jsme měli jít do skladu pro víno zastavili jsme se u vchodu a tam rozkecali sklad byl bez dveří a nebyly tam okna,na proti vchodu stála bedna vína a za ní ješte středně vysoká polička jinak tam bylo prázdno,byla tam ještě jedna místnost bez dveří ale nebylo tam nic.Tak jsme se s spolupracovníkama rozkecali a bavili v "kruhu" pak jsme se rozhodli že teda půjdem pro to víno najednou jsme uviděli chlapa asi 45 let v černém a v pravé ruce držel pistoli přiblížil se k nám trochu a řekl at se postavíme všichni vedle sebe nebo se něco stane, mířil na nás všechny najednou a třepala se mu ruka jeho výraz dokazoval že je schopný někoho střelit,já se furt někde dívala z nervozity a on pomalu koukl na mě a začal na mě mířit potom se na mě koukl lepší kamarád ze spolupracovníků a pohledem jakoby řekl "Toje už tvůj konec, kámo" s načervenalimý oči , blízko mě byla ta bedna s víny tak jsem si pomalu sedna za tu bednu a přemýšlela co budu dělat,co se stane když zemřu,co na to ostatní,co na to babička z obou "světů" apod. pomalu koukla na toho se zbraní a mířil mi přímo do prostřed čela já se záchvaty a s tím že vím že vystřelí.vystřelil...

A než se mi ten sen zdál měla jsem záchvaty nějaké viny apod.

Prosím o výklad. Děkujuu
 
Anonymní_Slečinka
11.09.16
15:00
Nereg.

IP: 90.176.81.*
Prosíííím výklad snu. X3 děkuju.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)