English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Epiktetos

Smrt před očima ti buď den co den, a nikdy na nic nízkého nepomyslíš a po ničem nezatoužíš.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím co mě čeká? ...Zoufalství

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím co mě čeká? ...Zoufalství

kreta
08.03.23
08:52
Reg. před 2016

Prosím, co mě čeká? Co bude dál se mnou, mou existencí? 20.9.1970 Božena
 
magdalena
09.03.23
21:28
Reg. před 2016

1. smrtelnou nemoc nevidím
2. bezdomovcem nebudete
3. o peníze nepřijdete

prosím , omlouvám se - o čem je to Zoufalství?
 
kreta
22.03.23
13:08
Reg. před 2016

Děkuji paní Magdaleno.

Zoufalství se už týká v podstatě samotného bytí, perspektivy. Můj život se totálně zhroutil. Začalo cca v r. 2018. Od té doby je cokoliv, co udělám téměř všechno špatně.
A já nevím jak se mám zeptat, abych dostala odpověď na svoje otazníky. Na kartářky nemám vlastně ani nevím o žádné opravdu dobré v mém okolí.
Dostala jsem se do dluhů, ty vyústily v exekuce (nemohla jsem sehnat seriozní práci v covidu). Pak už nebylo ani na splátky hypotéky. Tu odkoupili lichváři a společně s majitelem domu ve kterém bydlím, ale nepatří mi (patřila mému ex, ten jí prodal firmě se kterou jsem měla domluvený odkup a paltila nájem) mě dostali hlouběji do maléru (insolvence), kde hrozí propadnutí veškerého majetku, nikoliv oddlužení. Tedy přijdu o byt, který mi patřil a měl být pro syna, Vypadá to, že se i tak ještě v dluzích utopím. A teď mám na krku rozsudek o vyklizení domu ve kterém bydlím. A vypadá to, že i předkupní právo propadlo. Ten dům je pro mě nějaké místo (ne ty "cihly") se kterým jsem nějak energeticky spjatá.
N emám kam jít, sílu přestěhovat všechno co se nahromadilo, nemám ani peníze na pronájem... .a bojím se že přijdu i o práci... prostě kdo to zažil, ví, že je na tom hůř než kriminálník... ..
Proto nevím co se mnou bude, už dva roky myslím na "definitivní řešení... .
 
magdalena
23.03.23
17:17
Reg. před 2016

Je mi líto, je to opravdu na delší psychologický rozbor. Poradit se třeba na městském, popř. obecním úřadu. Podnájem u někoho, dnes je spousta lidí samotných v byte nebo domě a byli by rádi za společnost. Samozřejmě člověk musí slevit a dělat kompromisy, nic není zadarmo. Konečné řešení .. bysme měli nechat na / bohu, universu, vesmíru/, záleží v co věříte, kdo nevěří vůbec na nic se nemá čeho chytit ale dá se to změnit.
 
kreta
24.03.23
06:34
Reg. před 2016

Děkuji moc za snahu. Bohužel úřady nepomůžou a psycholog taky ne.
Jakkoliv jsem se snažila z malérů dostat, jako by vždy zasáhla "vyšší moc" a zarazila to. Teď mám pocit, že jsem vyčerpala možnosti.
Ale proto jsem se ptala co říkají karty o mé budoucnosti.
 
kreta
24.03.23
08:39
Reg. před 2016

Děkuji moc za snahu. Bohužel úřady nepomůžou a psycholog taky ne.
Jakkoliv jsem se snažila z malérů dostat, jako by vždy zasáhla "vyšší moc" a zarazila to. Teď mám pocit, že jsem vyčerpala možnosti.
Ale proto jsem se ptala co říkají karty o mé budoucnosti.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)