English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Pronásleduj mně číslo 22

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Pronásleduj mně číslo 22

Slugger
19.05.13
18:02
Reg. před 2016

Dobrý den,dnes už píšu po 3,tak se předem omlouvám za mé prosby.Tato problematika sem nepatří,ale nevěděl jsem,kam s ní.
Pronásleduje mně číslo 22.Zajímá mě význam čísla,je neuvěřitelné a bláznivý,že je číslo všude.Zapnu televizi,kde běží hráč s číslem 22;kouknu na autobous,čas,mobil=číslo 22.Moje jméno má 11 písmen,2x je to 22.Můj e-mail má 22 čísel,koupil jsem si košili,kde bylo na límci číslo 22.Co to mlže znamenat,prosim Vás ? Děkuji.
 
Dracizena
20.05.13
23:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
DVACETDVA = VADA+VĚDA+VATA+TEČE+VĚTA..když nevíš kudy kam, vytáhni si ze slova jiná slova a oni ti poví více...
V těle máš malou VADU, kudy Ti uniká-TEČE energie a z duhy si pomyslně smotej VATU a tu dírku ucpi... Není to VĚDA, je to je vizuální potřeba a tato VĚTA Ti uzdraví něco, čemu dnes předejdeš...
22=4 ČTYŘI = je čtverec, ve kterém si chodíš do kola, ale nevidíš ten pravý úhel a proto narážíš a opakuješ chyby. Pak si je jen omluvíš průpovídkou "já jsem blbec" ale netušíš, že trhlinka/díra/ se zvětšuje a ve stáří bys měl problémy...
DVĚ jsou PÁR a tam vnímám jednou nějakou zradu. Zradu dvou párů... Ono toho je více ukryto v této číselné řadě...
Napiš mi na meil celé jméno a datum narození, jestli chceš... Podíváme se hlouběji... ahoj...
 
starelax
21.05.13
22:25
Nereg.

IP: 90.209.76.*
tak to sa stava aj mne. Uz 6 rokov zijem s tym,ze vidim cisla,na hodinach zobudim sa,pozriem sa na hodiny v mobile a vidim 12:21, alebo v noci sa prebudim a vidim 00:00, alebo 21:21, alebo 12:34,11:01, stale vidim 2,1,0 neviem si to vysvetlit ale stava sa to kazdy den. Zo zaciatku som si myslela,ze je to len blba nahoda,ale jednoducho tie cisla vidim stale.Uz to jednoducho ignorujem a zijem s tym,ze vidim stale cisla ako napriklad teraz vidim cas 21:11... takze je to zahada a neviem,ci to ma nejaky iny vyznam.A hlavne pred 6 rokmi som bola velmi casto v kontakte s jednou cigankou-vesticou,ktora sa na mna dost drzo nalepila. Myslim si ze ma nejako porobila,lebo odvtedy mam tie vidiny... Takze pozor ak ste niekto velmi senzitivny,radsej sa nedavajte do spolu so ziadnymi vestcami... maju silne energeticke biopole-lebo vidia buducnost a moze to na citlivych ludi mat nepredvidatelny vplyv-osud aj tak nikto nezmeni-a vestica ma aspon zarobene a vy prazdne vrecka.Nabuduce si radsej kupim nieco pekne pre radost. Nase osudy riadi vyssia sila-zakon pritazlivosti je zakon.
 
Jasmína46
22.05.13
20:35
Nereg.

IP: 46.39.177.*
Ahoj tak jsem tady:-) moje jméno má vibraci čísla 22:-) chtěl tu někdo číslo 22?:-) to je celkem normální. Síla myšlenky, co si naprogramujeme to máme. Naprogramuješ si, že budeš vnímat číslo 22 tak Ti ho všude předkládají:-)
Když se zaměřím, že chci vidět dvojčíslí nebo zajímavá čísla, kouknu na hodiny zrovna když je dvojčíslí:-)
Jasmína
 
Dracizena
23.05.13
00:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Náš lidský svět je zhmotněn s číselné řady od 1 do 9 a kdo vidí opakovaně čísla, probouzí se v jeho mikrobuňkách jeho Duch .A proto děkuj do hvězd, že se takto u tebe děje... .
I slovo DĚKUJ má smysl DĚKUJ = DĚJ +KUJ= dělej za tepla, aby ses ve stáří ohnula... Co se kuje, to se dá ohnout...
Je jasné, že se dnes lidstvo časově posunulo do duchovního zrání a proto se říká, že se andělé snesly nad Zem, aby lidstvu pomohly...
Komu se začíná otvírat vnímání, jeho vnitřní síla ho vede k této číselné hodnotě... .A co se od tebe žádá?
Vzývej si svou dimenzi číselnou modlitbou od jedničky až do, jak chceš...
Někde si v přírodě sedni a můžeš koukat i z okna a počítej aspoň do 300 a opakuj často ve dne, i za tmy...
Proč myslíš, že se počítají hvězdičky? Aby se lidem lépe a hlavně zdravě otevřelo vnímání a byli jasnovidní, jasnozřiví a ne ukřičení šílenci se zaťatou pěstí...
POČÍTEJ si při chůzi třeba i lidi, auta, domy...
Prostě počítej a tím si hmotníš pomyslné schody, po kterých k Tobě sestoupí z hvězdné dimenze Tvůj Anděl, Tvá světelná bytost a povede Tě, abys nedělala stejné chyby, z kterých jsou lidé nemocní...
 
Red
23.05.13
00:34
Reg. před 2016

Pokud te pronasledujou cisla, dobrej film je Pi, vyslo i u nas.. ;)
 
starelax
28.05.13
13:52
Nereg.

IP: 5.68.196.*
... dakujem... a este mi vrta v hlave jedna zahada s mojim priatelom sme sa dali dokopy 11.11.2011... to nemoze byt nahoda
 
pigy
22.10.13
11:40
Nereg.

IP: 46.135.64.*
Ahoj prosim o radu. nebo pomoci pochopit proc se mi neustale ukazuje cislo 22 na. Zacalo to nez mi zemrela maminka opakovane jsem se budila ve 22:22. Pak to preslo jen ve 22. V Italii me zemrel tata a kdyz jsme priletely se sestrama vsude po ulicich jsem narazela na 22. ani po tatove smrti to neskoncilo. uz to radeji moc neresim. ale zajima me co to znamena. ukazuji se mi denne.cas tv cisla venku.:-)dekuju
 

magda566
23.11.13
16:54
Nereg.

IP: 195.91.10.*
Mam kamarata a ten ma upozorn
 
radanas
01.01.14
03:03
Nereg.

IP: 192.162.96.*
Taky mi pronásleduje číslo 22. Jestli moc můžu poprosit "dracizena" o email? Zaslala bych Vám prosím datum narození a jméno. Jak jste tu nabidla zadavateli. Dekuji
 
radanas
01.01.14
03:04
Nereg.

IP: 192.162.96.*
Taky mi pronásleduje číslo 22. Jestli moc můžu poprosit "dracizena" o email? Zaslala bych Vám prosím datum narození a jméno. Jak jste tu nabidla zadavateli. Dekuji
 
myky
06.04.14
22:47
Nereg.

IP: 89.103.208.*
Ahoj taky vidím číslo 22 často ale nejvíce když se podívam na hodiny je to neskutečny jak je to často uz to mam tan dvanact let 22.22 stale čekam co to znamena.
 
Dracizena
08.04.14
23:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Stejná čísla...
Tělo je z velké části samoléčitelné a kdo si představí, že kolem těla máš 9 sférických vrstev v devíti různých barvách, tak dojdeš dál, jak ten, kdo nad tím mávne rukou.
Dej si do představy, že každá vrstva je v síle 10 cm a ty máš začít vnímat druhou vrstvu když ti jdou do cesty dvojky a tak si do té druhé vrstvy sahej a s citem a ucítíš brnění v prstech. Léčíš si tu vrstvu svým uvědoměním si tohoto aurického pole.A pak i dvojky sečti a sahej si do čtvrté vrstvy a nezapomeň ji dát barvu... a o tom to je.
Nezapomeň, že to mimosmyslové tělo tě stvořilo a ty dnes zase tvoř své aurické tělo...
 
Mory
09.04.14
11:59
Nereg.

IP: 77.236.219.*
Ahoj Dracizena také stále vidím číslo 22 a zajímalo by mne proč? pokud jsi ochotná diskutovat prosím napiš mi na moraviv@seznam.cz poslu ti detaily. děkuji :)
 
marcelita
09.05.14
16:34
Nereg.

IP: 193.164.143.*
ahoj Dracizeno,,,take se mi jiz vic jak pres 2 roky zjevuje porad cislo 22. Je to bud na hodinach, nebo kdyz jdu po ulici, zrak se mi pokazde upre na cislo 22, toto cislo me pronasleduje uz opravdu dlouho, mam porad pocit, jako kdyby mi nekdo tim chtel neco rict. Prikladam sve udaje: Jmeno: Marcela Gabčová, nar. 8.1.1979. email: marcelagabcova@seznam.cz.
Dekuji.
 
Dracizena
09.05.14
17:21
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Marcelko, Tobě dvojky chtějí říci něco o lásce...
Pod každým písmenem, i číslicí s námi komunikují dimenzní světy
a proto nestačí se ptát druhých lidí, ale ptej se rovnou svého Anděla, který je ukryt za číslicí DVOJKOU.
Když ti poradím duchovně, zavolej si ho a ON se Ti ukáže vnitřním viděním a nebo slyšením... Jsi ve vibrační zóně tohoto duchovního umu.
A k té lásce?...
NEDĚLEJ TLUSTOU ČÁRU ZA NĚČÍM, CO NENÍ JASNÉ...
Ti vzkazuje Tvůj Anděl Hvězdný...
Životní číslo máš OSM a Anděl tohoto čísla ti radí...
PROTI ZLU SE NESTAV SVOU OSMIČKOU.
ALE POLOŽ JI NA LEŽATO, JE TO NEKONEČNO
A OSMIČKA TĚ POVEDE K ÚSTUPU A KE SMÍŘENÍ, I SE SEBOU...
A o tom je život, ne o hádkách a buji s druhým...
NIKDO TI NEKŘIVDÍ, KDYŽ KŘIVDĚ POROZUMÍŠ...
Buď sluníčkem, které se stále směje... .ahojky
 
Lenka Svátková
24.07.14
23:16
Nereg.

IP: 109.71.213.*
Ahoj také jsem už delší dobu pronásledována číslem 22. Ráda bych věděla co to u mě znamená. Děkuji Lenka Svátková nar.31.07.1981, email. LENKAARLTOVA@seznam.cz
 
Dracizena
25.07.14
15:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Leničko, máš nádherné jméno a monogram L+S = LES... ano, ber si energie z lesa, u Tebe nestačí od jednoho stromu...
A Tvůj Anděl mi hned posla radu pro Tebe. Nejsem pobožná, ale lidský věk v pobožné zóně stále ještě leží a proto některá přikázání beru na vědomí a řídím se jimi.
Jde mi do hlavy slovo," KAJ SE"... zpovídej se ze všeho dobrého, i zlého a směrem do hvězdiček... Život by Tě jednou zbytečně obouchával, protože Tvůj života džbán je plný energií, které dnes musíš poslat do těch hvězd.
My lidé žijeme v toku svých energií a proto svou tíži/nemusíš ji dnes cítit/ pošly Lenko do nebe, asi jako bys tam poslala vodu vodotryskem.
Kdo Tě kdy naštval, posaď ho na pomyslný vodotrysk a šup s ním do hvězd a bytosti světla se pak všimnou lidí, kteří nežijí v řádu s bližním... a takto, i jinak čistíme svůj života džbánek... čemu nerozumíš, vysvětlím blíže, ale meilem...
 
Lenka Svátková
26.07.14
00:01
Nereg.

IP: 109.71.213.*
POSLEDNÍ DOBOU NEROZUMÍM CELÉMU SVÉMU ŽIVOTU. BYLA BYCH RÁDA ZA BLIŽŠÍ VYSVĚTLENÍ.
 
Dracizena
27.07.14
14:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lenko, říká se, že celému SVĚTU, jak sama píšeš, ale tím skutečným světem je Tvé TĚLO... Přečti si, co jsem před chvilkou psala na vlákně Ovládání živlů... je to odrazovým můstkem, i pro Tebe...
Začít vnímat potřeby svého těla je prvořadé a své tělo můžeme vidět kolem sebe, i v druhu lidí, jaké mají nálady, nemoci atd...
 
Dracizena
27.07.14
14:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Už jsem zde někde psala, že

VNÍMAT DVOJKY ZNAMENÁ, ŽE TVÉ TĚLO
CHCE ZAVČASU VYSKOČIT ZE ČTVERCE VEN...

2+2=4 a čtyřka je čtverec,krabice, ve kterém lidé běhají dokola
jako ty myšky a neví, že mohou vyskočit nahoru...
Ale kdo se prokouše z krabice ven, obyčejně padá do pekla a to jsou další a další problémy.
Postav si vizuálně žebřík do nebe a Tvé druhé-JÁ- Tě hravě vyvede na světlo... Vím, že se to říká hravě, ale realita je tvrdá.
Ono záleží, do jaké realitní hloubky/karmického osudu/, každý zabředl...
 
Oleg
28.07.14
22:48
Nereg.

IP: 90.176.62.*
Ahoj,několik let mě doprovází číslo 22. Stěhování do bytů s číslem 22.hodiny,datumy.Ráda bych věděla co to znamená ve spojitosti s mou osobou. Děkuji,Lucie Svejkovská nar.28.5.1983, email.Svejkovska.lucie@seznam.cz
 
Dracizena
29.07.14
23:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucko, jestli jsem se na tebe/na tvého Ducha/ dobře napojila tak má odpověď je tato...
Jsi zásadový člověk a v lásce? je láska a musí být podtržená a jasná.
něco mezi, to nepřipadá v úvahu...
U tebe cítím, že Tě andělé dvojek vedou k pevnému vztahu, ruku v ruce...
Ale to neznamená, že by ses neměla zajímat o svá polaritní pole a naučit se je čistit... Aby se Tvé vztahy, i s přáteli, zbytečně nerozpadaly...
Dnes je doba zajíce, kdy jeden utíká za jiným a to jsou rozpadlé, i přátelské vztahy, ale i děti a rodiče atd... dělá to ta zaječí zóna, ale dá se vše opravovat...
 
pepa22
25.08.14
11:45
Nereg.

IP: 80.188.216.*
Zdravím Dračíženo Prosím od mala mě pronásleduje číslo 22.a často mívám dejavu.(místo a události)čas mi příjde stejný..Josef Kořínek 22.06.1983
Děkuji ti.
 
Dracizena
25.08.14
21:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pepo... životní číslo máš 31 = 4 a 2+2 = 4... to není náhoda a Ty to víš.
Narodil ses 22. a toto číslo je pro někoho duchovním schodem a Tebe
Tvé duchovní aurické pole bude postrkovat rovnou po dvou schodech do vědění, do jasnozřivosti.
Můžeš mi napsat, jestli ucítíš zájem jít do hloubky, jsem seznam.cz
Máš magicky silný monogram JK, který má silnou ochranou vibraci, které se říká, silný Anděl Strážný.
Máš spekla štěstí a proto si zapisuj ty Tvé propady z kterých ses dostával vždy s úsměvem. Zavzpomínej, i na školní dobu...
Jsi rozený v červnu = 6 a šestka je zemitá síla a proto nejsi ten, který by jen snil a ulétával do bludů, ale chceš se přesvědčit...
Chceš poznat nepoznané a proto Tě číselné dimenze posouvají do duchovních sfér díky číslicím 2+2... Jde o Tvůj ZAČÁTEK toho nepoznaného...
Příjmení Kořínek u Tebe jasně mluví, jsi uzemněný, ale jen částečně a proto Tvé tehdejší průšvihy se vždy srovnaly a nenesl jsi následky... možná jen okrajově...
Do roka se Ti smysly hodně vyjasní a začneš vnímat mnohem citlivěji a rozumět tomu, čemu dnes nerozumíš.
Budeš vidět auru, i vnitřním viděním různé děje z Tvých minulých životů, vím, že se jednou ozveš... těším se na spolupráci...
Jaro pro Tebe bude nějakou změnou, nebo přínosem, nebo nové zprávy atd... sám poznáš... detaily nejsou teď důležité...
 
Theodor (unlogged)
26.08.14
09:41
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Zdravím všechny, kterým se stává, že je pronásleduje nějaké číslo. V mém případě je to číslo 11. Jako obvykle, dříve, než tomu přisoudím mystický význam, provedl jsem sběr informací a podíval se, co si o tomto fenoménu myslí psychologové.
Je potřeba si uvědomit, že náš mozek denně přijme velmi velký objem informace. Většina této informace ale není podstoupena vědomí, protože pokud by se tak stalo, bylo by naše vědomí přetížené a nebyli bychom schopni soustředění, protože výpočetní kapacita mozku je sice veliká, nikoliv však nekonečná.
V momentě kdy se na něco upneme, tak mozek věnuje tomuto jevu zvýšenou pozornost a daný jev je přednostně posouván do vědomí. Navíc vyvolá řadu dalších asociací, kterým například Daniel Kahneman říká "priming".
Jak to souvisí? V momentě, kdy v jeden den uvidíš 2x číslo 22 (což může být a pravděpodobně je náhoda), tvůj mozek bude přednostně soustředěn na toto číslo. Tedy: Pokud pohlednéš na číslo 12, nebude to podstoupeno vědomí a ani si to nezapamatuješ. Podobně 31, 15, 2, 7. Ale kdykoliv se podíváš na 22, střelí to přímo do mozku a do paměti. Touto mentální iluzí pak vznikne dojem, že většina čísel, na které se podíváš, je 22. Pokud bys byl ale pečlivý, tak zjistíš, že to není pravda. Ne nadarmo se říká, že každý vidí jen to, co chce vidět. Je to zkrátka způsob, jak pracuje náš mozek.

Nicméně to mi nezabrání světit Jedinou sekundu :-) (11. 11. v 11:11:11)
 
Alexa z Tp
26.08.14
15:15
Reg. před 2016

Theo : víš že náhody neexistují ?!
 
pepa22
26.08.14
15:51
Nereg.

IP: 80.188.216.*
Děkuji uctivě za odpověd Dračí ženo.Určitě vás kontaktuji
 
Theodor (unlogged)
27.08.14
14:21
Nereg.

IP: 77.104.223.*
Alexa z Tp: dokaž to. :-)
 
Dracizena
27.08.14
19:48
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Theo, opět jsi šlápl vedle, ale to se stává...
Náhodami se živí ti lidé, kteří nejsou duchovně dozrálí...
Kdo se umí podívat do hvězd tak ví, že náš celý svět byl připraven pro lidstvo a to vyššími světy...
Ale kdo nevěří, ať do hvězdiček přesvědčit se běží...
Theo, chceš dokazovat to, co máme všichni naprogramované v mozečku?
Komu to duchovně v hlavě pracuje, tak ví, i proč zakopne a ví, že to nebyla náhoda, ale potřeba těla, aby tím leknutím si člověk otočil myšlení do sebe a myšlenky uzdravují i třeba další pády... to by měl vědět, i Pan Doktor, že v myšlence se síla...
 
Theodor
27.08.14
20:47
Reg. před 2016

Milá DŽ. V myšlence je síla... podrobně jsem to rozebral v rozhovoru s Merit v kategorii Láska, téma Miluji ho. Nebudu to zde reverberovat, tak si to přečti tam.

Nicméně jsem neřekl "náhody existují" ale "dokaž, že náhody neexistují". Bohužel, jako vždy, když je něco nemožné dokázat, vyskočí čertík (nebo dráček, nebo kravička) z krabičky s tím, že DUCHOVNÍ LIDÉ nic dokazovat vlastně nepotřebují.

Tak budiž. Mě to nějak zvlášť nevadí, ono já ostatně se světem moc problémů nemám, líbí se mi takový, jaký je.

 
Dracizena
27.08.14
21:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
nevyskakuji z krabičky a už vůbec nebučím jako kravička, to spíš jsem ten čertík z dračího souhvězdí, ale tomu ty opět nerozumíš, beránku...
To, že náhody neexistují si musíš dokázat ty sám a tak, jako dítě musí projít školní věkem, aby v dospělosti uměl.
Jsi jako prvňáček, který ti řekne "dokaž, že není možné, že projdu školou a nebudu nic umět" a co mu odpovíš? Že až projde, pak pozná...
A jestli náhody neexistují a nebo existují /ale proč by pak byly náhodami?/ poznáš, až se ti otevře vnímání a pak ti do rozumu potečou informace, jak se říká shůry... ale ve skutečnosti tečou z dalších mozkových závitů, které můžeme přirovnat ke galaxiiním světům...
Do té doby nemá cenu s tebou diskutovat, protože o duchovnu se nediskutuje, to se uvnitř v myšlení vyciťuje, tam své duchovno slyšíme...
A jestli ti něco říká "naslouchej své Duši" tak to zkus a naslouchej a hloupě se nerouhej... Co vysíláme se nám zase vrací, to všichni víme, jenom několik lidí to neví... a tebe to štve, že mezi ně patříš...
Svlékni se z toho tvého nečistého kabátu a možná, že se ti ty bloky v myšlení uvolní... milý Theo...
NENÍ NUTNÉ KAŽDÉMU ROZUMĚT,
ALE JE POTŘEBA DRUHÉHO VNÍMAT... obzvlášť, koho se roky všímáš, chtěla jsem napsat, té krávy kterou pravidelně čteš...
styď se Pane Doktore... myslím si, že kolegové by si tvé sloupky a urážky mohli i přečíst, že?
Chlape, klesáš ve své úrovni...
 
Theodor
27.08.14
21:25
Reg. před 2016

DŽ: tak se mnou nediskutuj a máš to. Já nevim, co se do toho furt odhodláváš, když to zjevně nikam nevede.
 
Kata-rína
27.08.14
21:25
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Milá koťátka :-) Aniž bych věděla, zda náhody existují anebo ne... .Pouze úvaha na téma "dokaž to". Co když je to tak, že dokázat něco /cokoliv/ někdy zkrátka nejde, protože se ještě "nevymyslel" způsob, jak důkaz zrealizovat - hodnověrně.
Páč možný je vše a nemožný taky :-)
Něco z mojí historie: jsem mimo své rodiště a rodný jazyk, moc moc mi chybí můj ztracenej domov. A samozře. i rodný jazyk. Desítky let nemám s kým v tomto jazyce promluvit /zbývá alespoň poslech skrzevá internet, což je bezva/. Jednoho dne jsem byla nečekaně požádána o tlumočení cizincům - ve svém rodném jazyce. Zkrátím to a hodím hned pointu: bylo to v den 15. výročí smrti mého tatínka, pocházejícího z ciziny /mj. odtud můj rodný jazyk, nepustím se do detailnějího popisu/. Anebo: vzpomínala jsem na tátu a vyprávěla svému synovi hoooodně dávnou situaci ze svého /dávného/ dětství, kdy jsem při sledování TV u jedné scény z filmu /název filmu si nepamatuji/ brečela - v dole byli zavaleni lidé a trpěli, kolem samé bahno a tak. Táta mě utěšoval: nebreč, to je jen "jako", ani bláto není žádné bláto - ve skutečnosti se ti lidé válejí v čokoládě. Jakmile jsem historku synovi dopovídala, zapnuli jsme TV a naladili náhodnou stanici, na které přesně v tu chvíli začínal starý film - název mi nic neříkal, ale oba se synem jsme najednou byli v pozoru a začali film sledovat - co když přijde ona scénka s "čokoládou". No a byla tam.
Tož tak nějak.
Jsem si řekla, že mě táta pozdravuje. Ale třeba ne. Dokázat nic nemohu a ani nic dokázat nelze. Třeba pouhá shoda náhod. Vím já?
 
Theodor
27.08.14
21:26
Reg. před 2016

My kreténi jsme prostě komplikovaní, dračí :-)
 
Theodor
27.08.14
21:30
Reg. před 2016

Kata-rina: Trik není v tom, že se vše musí dát dokázet. Trik je v tom, že neustále musím mít na zřeteli, že se můžu plést. Pokud někdo tvrdí, že je neomylný, je to úsměvné.

Můžu popsat x momentů z života, které vypadají jako jasné řízení osudu. A možná to je řízení osudu. Kdo ví.

Nepřu se tu o osud a náhody, ale o omylnost lidí a jejich interpretací.
 
Kata-rína
27.08.14
21:59
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Theo: Omylnost lidí je jasná. Možnosti různé interpretace taky. Jenomže... .i toto /jakožto vše/ by mohlo být dlouhé téma, páč jsou momenty, kdy zkrátka VÍME, že se nemýlíme. A i kdyby nám to kdokoliv chtěl vyvracet, VÍME, že k omylu nedošlo - a v tu chvíli to může být skutečně pravda. Jenomže... ..chvíle /jakožto všechno/ jsou pomíjivé - i pravda je /může být/ pomíjivá. Neomylnost i omylnost :-)
Téma na dlouhý pokec /bez "nároku" na nějaký uspokojivý závěr/ - tudíž i tato moje poznámka nemá ambice na úplnost, je to pouze poznámka.
Jo, ještě přece jen něco: "Nepřu se o... ... ale o... ... "
Nechytám Tě za slovo, já Tě čtu ráda /a čtu ráda i Dračí/ a vnímám Tě jako moc dobrého člověka /to i Dračí/, ale... ... proč by bylo potřeba se sakra přít? Mír, děti :-) /žeby toto provolání byla zasejc nějaká pedagogická deformace? áchjo:-)/
papa zlatíčka
 
Theodor
28.08.14
06:43
Reg. před 2016

Kata-rina. Navrhuju k tomuto témetu knihu od Daniela Kahnemana: "Myšlení rychlé a pomalé". Tam právě velice trefně popisuje momenty, kdy "víme" že se nemýlíme a přitom jsme úplně vedle. Označuje to trefně: "kongitivní iluze" a čtenář si velmi prakticky vyzkouší, jak snadno se nechá obelstít vlastní myslí.

Když se podíváš na učení nejvyšších duchovních různých směrů, tak názorně uvidíš tu diverzitu. Všichni hledají universální pravdu, ale přitom ty jejich pravdy se mezi sebou velmi liší. Jak je to možné?

 
Kata-rína
28.08.14
09:10
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Theo - díky za tip, už jsi mě na knížku před časem upozornil - prolezla jsem už tehdy internet, nenašla. Určo je zajímavá /napadá mě, pokud se postavím do uričté "pozice": názory Kahnemana jsou též pouze jeho názory, resp zjištění, o kterých se domnívá, že jsou skutečně platná - třeba jsou, třeba ne... .. :-), třeba pouze jedna z možností interpretace jevu/.
Poté, co jsem se zmínila včera o tom, jak Tě vnímám /a Dračí též/, napadlo mě taktéž slovo, které zmiňuješ: "iluze". Na základě všeho možného máme o sobě vzájemně /všichni lidé, i ti, kteří se znají nejen písmenkově/ nějaké představy, dojmy, iluze a cítíme pak souznění anebo disonanci.Což je i v hudbě /konsonance, disonance/ - přičemž disonance vždy hledá úlevu v harmonii, CHCE TAM. I když některá hudba ja na sledu disonancí založena a nalézá v ní pro posluchače "něco", čím někoho třeba i upoutá - jak koho /mě ne/. Též mě napadlo přemýšlet o tom, proč nacházím vše, co potřebuji, v hudbě Rachmaninova. A proč nevyhledávám opakovaně třeba Stravinského Svěcení jara - na YT video v choreografii Piny Bausch, naprosto fascinující, byla jsem paf, hluboce mě to zasáhlo - ale nechci znova /téma: lidská oběť/.
Anebo /v rámci disonance + harmonie - třeba nějak vibrujeme všichni a vyhledáváme se "za účelem" vytvoření harmonie anebo disharmonie, netuším/ mám zážitky ze včera. Přepadovka návštěva - máma býv. žáka, kamarádíme. Přesně, když odcházela, zvonek. Býv. žákyně "ante portas" :-) - přišla mi ukázat své čerstvé mimi - kecaly jsme dlouho venku /nešly jsme dovnitř, aby mimčo spinkalo dál v klidu/. Pak jsem šla na hoďku ven - cestou další známí lidičkové - rodina jiné býv. žákyně. Samo krásná setkání - přičemž jsem fakt neučila půlku města :-) Kdo toto asi režíruje?... ... pokud vůbec nějaký scénář je.
Merit někde zmiňuje myšlenku, že zdravý lékař nemůže dobře léčit /asi necituji přesně/. Možná je to o tom, že pochopíme více /sami sebe i druhé lidi + život/ tehdy, když co nejvíce různých situací a pocitů prožijeme na vlastní kůži /no a pak podle toho, jak jsme kdo empatičtí čico :-)/.
Přičemž je to všechno vlastně furt iluze.
Píšeš někde tady o tom, jak funguje všímání si čísel - např. čísla 11.
Nějak podobně jsem to měla v době, kdy ze zdrav. důvodů /mononukleóza a něco kolem/ mi vypadávaly vlasy. Najednou jsem si všímala u lidí na ulici vlasy a jejich stav - a viděla jsem, kolik lidí /vyjma "běžného" mužského "plešování"/ má problémy - a větší, než já.
Předtím jsem se na toto nezaměřila a tudíž jsem neměla žádné poznatky k tomuto - mohu říci, že teď už ano - po vlastních zkušenostech /už to mám dobrý :-), háro :-)/. Mimochodem - aniž bych chtěla rýpat, doktoři mi něpomohli, v podstatě přihoršili /málo si stěžuji, pozdě objevená mononukleóza, mezitím jiné zbytečné terapie, které mi uškodily - to by Tě možná mohlo zajímat, tady to samozř. nebudu popisovat/ - tudíž jsem si v podstatě nakonec pomohla sama /jsem asi nějak aktivní :-)/, zjišťovala různé informace, pozorovala a tak - čímž pádem zas vím o něco více, což je dobře. Ale jasněže nevím všechno, pouze střípek - s furt přítomnýma otazníkama /a také úplně z jiného pohledu, než na mě nahlížela medicína/. Učíme se fest, do posledního dechu a víme i tak kulový :-)
Ale je to i tak místy moc hezké /ne vždy :-)/ - to učení / z pohledu pozorovatele všeho dění kolem a sama sebe/.
 
Dracizena
28.08.14
13:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Theo proč se odhodlávám, že nebudu na upíry reagovat?
Protože mě to až dnes začíná s vámi bavit a do čeho se zakousnu, to nepustím... Ano, snažil ses abych se do tebe zakousla, šlapal jsi mi tak dlouho na paty, že se dnes můj Duch otáčil a sleduje tě...
A jak tě pochválí, to vážně nevím, ale až se ti ukáže, napiš, protože ti budu muset podat svou kravskou ruku... a budeš rád, že se ji chytneš...

Ale srovnej si rozum. Roky na mě útočíš, i pod jinými nicky a dnes mi jako dítě napíšeš, "tak se mi nevšímej"..
Slovní kameny které po vy tři zde mě házíte, musím dnes vracet, protože v mé auře je už velká hromada vaší zášti, ukřivděnosti, neřádství a brutality a dnes jste už v zóně teroru... a to vám musím z mé aury vracet... je to vaše nebezpečná energie...
Jiní lidé ji vracet neumí, ale já ano a věř, že si ji v auře nechat nemohu a vím, že ji musíte ode mne chytat, jinak vás vaše zlo bude bolet, jako když dostanete kamenem...
Sleduješ, co zde s vámi dělám? učím vás, jak se chovat, aby váš vracící se bumerang vás třeba i nezabil...
Není nás na světě moc, kdo toto umí, ale já nerada píši o tom co s lidskou karmou dělám, aby člověk nezemřel dříve, jak by musel...
Čučíš? Nečuč, ty si myslíš, že vašemu trojlístku zde odpovídám ze zloby? Ta ve mě dávno není. Zloba je stagnující temný mrak v lidském těle a já jsem si ho dávno vyčistila a proto mohu být ve spojení se svým mimozemšťanem... hahaha, to je sranda co?
Odpovídám zde i těm zlým a jen z potřeby, aby jste jednou přežili svou karmickou potíž...
Já pomáhám druhému, protože jeho Anděl pomáhá mě... je to jasné???

Nechtěj vidět automatickou kresbu, kterou mi nakreslil Tvůj Anděl...
Je tam vykreslený tvůj dnešní postoj ke svému světu, který je tvým tělem ... máš v sobě hodně nenávisti, ale hodně...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU***
 
Dracizena
28.08.14
14:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
pRO tHEA...
DŽ: tak se mnou nediskutuj a máš to. Já nevim, co se do toho furt odhodláváš, když to zjevně nikam nevede.

Co, nikam nevede??? Martine vzpamatuj se... co nikam nevede?
Chceš říci, že jsem tě já nikam nedovedla a nebo ty mě?
Ale my jsme každý v jiném Božím Poschodí, ale žijeme v Božím Dómě...

Ano, našel jsi ke mně hádavou cestu, ale ta opravdu nikam nevede...
Hádavost se ke každému vrací v podobě toho bumerangu, to je ti snad jasné.
Já nevysílám zlo, jen silné vibrace, které chytají vaše bumerangy.
Pamatuj, na mě se, se zlou obracejí vždy ti, kdo jsou v prdeli.
Nejsem sprostá, jen to jasněji zní...
Vidím do budoucnosti každého člověka,čtu myšlenky, ale záleží, koho mi shůry servírují a má magická síla je, pochytat ty nebezpečné zvraty které člověka boří a svou cestu ukazuji i jiným, aby i oni uměli zastavit, třeba dědičnost...
Proto vím moc dobře, proč se na mě lepíte vy, kteří jste se věkem zamotali do síti stagnujících živých energií.
Proto ječíte, urážíte, nevydržíte ignorovat... ano, ve skutečnosti se chytáte za lidské duchy aby jste nepropadli do karmické propasti.
A visíte jen tak, tak na karmickém vlásku a proto dáváte o sobě vědět svým zoufalým chováním.
Věř, že to není sranda... Pro vás ano, protože ten váš problémový čas ještě nepřišel, ale až přijde, bude už pozdě...
Vím, že máte čas a proto mě nedáte pokoj, dokud s vámi nepůjdu do mimosmyslového prostoru a to je, do mimozemské dimenze, aby u vás proběhla předčasně transformace a to je porod vašeho Ducha, který umí ale s člověkem pořádně zamávat, když není nikdo z lidí na blízku se svou aurickou barvou která musí ale zářit... Má aura září, ať se ti to dnes líbí nebo ne. Jednou budeš šťastný, že ses mě takto chytil...
Jsem ojedinělý člověk a Maty ze mě měla strach. Ona ví moc dobře, že s ohněm musí nakládat opatrně... pak je oheň kamarád který zachrání...
Jsem oheň s rudým Ďáblem v těle... já se nesměju, ale ty možná ano... tvůj problém...
A ještě něco, co mi právě napsal Tvůj Anděl o náhodě...



NÁHODY JSOU PROTO,
ABYS VĚDĚL, ŽE NEEXISTUJÍ...

NÁHODOU NĚKOHO POTKÁŠ, ALE VE SKUTEČNOSTI
VÁS SPOJILA MYŠLENKA, TŘEBA, I DÁVNÁ...

NIC NENÍ NÁHODA, ANI TO, ŽE SES NARODIL PRÁVĚ TY,
SE SVÝM AURICKY POTŘEBNÝM SVĚTLEM...
JSI PUZZLE, KTERÁ BY V BOŽÍ MOZAICE CHYBĚLA,
KDYBYS ZDE NEBYL...
A KDO ZEMŘE DŘÍVE, JAK SE NA TOMTO SVĚTĚ PODEPÍŠE,
ZEMŘE, PROTOŽE NEMĚL VIBRAČNÍ SVĚTLO SILNÉ, ABY
SVÝM TVAREM VYPLNIL BOŽÍ OBRAZ Z LIDSKÉHO MASA.
JEN SE ZDE UKÁZAL, ABY HO LIDSKÁ MODLITBA ZPEVNILA
A DO OBRAZU SE MOHL VSADIT, AŽ V DALŠÍM ŽIVOTĚ...

 
Dracizena
28.08.14
15:31
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kata-rínko... doslova mi to pohladilo, jak vás duchovno popostrčilo k té telce se stejným příběhem... duchovno nás informuje všemi možnými směry, i takto, že máš nějakou myšlenku a ejhle, v telce ti na ni odpovídají...
Lidstvo stoupá, jak duchovně, tak inteligencí. Jdeme po schodech a proto se všímáme, třeba i těch prkotin, ale vše je posuv...

Theo, nenadávám ti, že jsi kretén, ale jen jsem pojmenovala energii která vládne lidským rozumem a ta se jmenuje Kretén...
je to těžká stagnující energie která pohlcuje smysly a pak se člověk stále mýlí...
Ano, jak říká Katarínka, mýlíme se každý, ale kdo nechá v sobě přerůst tuto kreténskou energii, pak se mýlí i v lidech a ta energie útočí na druhého, aby jako jiskra přeskočila...
Tvůj Kretén chce ke mně, protože já tuto energii umím přeposlat do tvé aury, kde je její domov...
Až si sedneš do klidu a bez záště, tak chvilku ámenuj a pak požádej hvězdné nebe, ať z tebe vyteče energie jménem Kretén...
Budeš mít postavené chlupy i na zadku a pak poznáš, že náhoda to není...
Můj Duch bude u tebe a já si tě budu jen vykreslovat a tím budeme pomáhat těm neviditelným silám v očistě tvého vnitřního těla... a časem poznáš, že ses úplně zklidnil... že tě nikdo nevytáčí, že jsi jiný...
Je to jen rada a jsi to zase jen ty, jestli mou radu vezmeš dobře za pačesy... částečně se bude dít, už ve chvíli, kdy toto čteš, ale jen částečně... své tělo máš v rukách ty... .ale nevěř, když jsi v nemocniční zóně, že se na tebe nenabalují nežádoucí energie, které uhodí, až když v těle zahnízdí...
Jak málo stačí, aby člověk byl světlem, i pro jiného...
 
Theodor
28.08.14
17:25
Reg. před 2016

Kata-rina: Konsonance a disonance je pěkné přirovnání. Lidé konsonují, nebo disonují. Neznamená to, že člověk A je havěť a člověk B je svatý. Prostě disonují. Konsonuješ s přáteli, ale někdy se oba změníte natolik, že může nastat disonace.
Tobě se líbí Rachmaninov, jiný dá přednost Bachovi a někdo prostě dobíjí baterky na Arminovi van Buurenovi. Někdo žere Pink. Vše je osobní volba. Žádná hudba není lepší nebo horší.

Ta knihe je dostupná na internetu, asi jsi špatně hledala. Jinak souhlas, je to jeho pohled na věc, ale je posílen řadou experimentů, navíc nepracoval sám a navíc jeho výzkum aplikovaný do praxe (jeho práce se stala kupodivu základní knihou ekonomie) má zjevné výsledky. Ano, může se plést. Pokud někdo přijde s lepší teorií, rád svůj pohled upravím.

 
Theodor
28.08.14
17:27
Reg. před 2016

Dracizeno: znovu tu vypíchnu, že mám pouze 2 - slovy DVA - nicky. Theodor a Theodor (unlogged), pokud se z nějakého důvodu nechci přihlašovat. To že jsi propadla paranoidní představě, že jich mám víc, je pro mě důkazem tvé omylnosti, což jsem v nastaveném experimentu předpokládál jako premisu. Dík.
 
Theodor
28.08.14
17:34
Reg. před 2016

Dracizeno: pokud mi chceš říkat Martine, můžeš, ale počítej s tím, že ti naoplátku budu říkat Aleno. Myslím, že je to jméno, které tě definuje lépe, než Dracizena. Prolistuj si vlákno, já jsem pouze podal jiný pohled než ty. Nikterak jsem nehovořil k tobě, ale tys (opět) nevydržela a pustila ses do sporu :-) A opět jsi neopomněla svoje klasické schéma 1.) Theo je debil a upír a stále se hádá 2.) Dracizena je bohyně (bydlí asi v nejvyšším patře božího domu) 3.) Dracizena Theovi (tupému Beranovi) v hlavě rozsvítí, i kdyby ho měla profackovat.

Rada: přestaň už mluvit a začni konat. Slibovalas, že nebudu spát, nic takovýho se neděje. Slibovalas, že mi přijedeš dát facku, čekám. Neudělalas vůbec nic. Teď mě navíc obviňuješ z toho, že používám víc nicků.

Drak a Fénix... to je věčný konflikt :-)

Jinak pozdravuj hafana, mám vlkodavy rád.
 
Theodor
28.08.14
17:45
Reg. před 2016

Nicméně, vzhledem k tomu, že chci na Věštírně obnovit Kata-rinou navrhovanou harmonii navrhuju jednoduché pravidlo. Ty se vyjádříš k tématu, já se vyjádřím k tématu a necháme ostatní, ať si vyberou, ke komu se přikloní. Nebudeme se vyjadřovat k sobě navzájem, maximálně doplníme argument. Já se nebudu vyjadřovat o výši tvé duchovnosti a ty se nebudeš vyjadřovat o výši té mojí. Protože byť mě to neskonale baví a vydržím se s tebou takto kočkovat donekonečna, myslím, že ostatní to nebaví.

Takže nenencháme naší disonanci otravovat život ostatním.

Zdraví Tě Tvůj Tupý Beran
 
Dracizena
28.08.14
18:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Začínáš se mi líbit a já věděla, že mě jednou pohladíš...
Ale musíš přiznat, že já si hledím svého, ale vy ne a to je
ten problém pro lidi kteří nás zde čtou, ale ne pro nás...

Tupý beran,,,no, beran nemá ostré rohy, má je tupé a proto se berani
nervou do krve, jen přetahují... a já jsem beran i s kopytem a proto to se mnou nemáš jednoduché...
máš pravdu, je to kočkování, ty naše výměny, ale já v nich pracuji ještě jinak, ale na to si přijdeš až někdy...

Můj pes je dirhaud, asi to nepíšu dobře... je to skotský chrt s genem vlkodava... ale jak sis určitě přečetl, šel ve Skotsku do plynové komory, kde ho stáhla nadace "chrti v nouzi"jsou na facebooku...
A dobře mě po polích prohání a pak jdu s čistou hlavou lidem odpovídat...
A když jsem se spletla v tom nicku, chci tomu věřit, tak jsem se zřejmě nebyla vyčistit...
Zde s těmi útočícími je to jako s cikány, házíme je do stejného pytle, ale jsou mezi nimi obrovské rozdíly.
Já jednu znám a ta by dala život za všechny...
Je to moc dobrá dušička... a měří a měří a ne každého stejným metrem a o tom to je...
Alenka a Martínek... stará a hezká jména...
Bože Můj, to jsou věci...
 
Kata-rína
28.08.14
20:25
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Srandičkování - beru. Až na kanadské žertiky, které jdou až na krev a hrozí pak pepka infarktová.
Harmonie nonstop ani v hudbě nemůže fungovat = nuda. Kontrast musí bejt /v určité míře/. Kvůlivá tomu je potřeba semo-tamo hodit disonanci, pak je nástup harmonie o to víc vítaný, efektnější, žádoucí. A /možná/ i zákonitý. To je život :-)
A zas otázky vyvstávají: kdo tady do jaké míry blufuje.
Mistřiiiiiii :-)
Budu možná trocha nesrozumitelná a zdánlivě od věci, ale zas až tak moc ne.
Ještě existují v hudbě alikvotní tóny - což by mohlo taktéž souviset s danou situací - i s mnoha různými situacemi. Ovšem to už je zejména oblast fyziky, ve které plavu jak sekera /naposled jsem měla fyziku v devítce, někdy za Marie Terezie :-)/.
Jen tak pro zajímavost kopnu o tom něco z Wiki:
"Alikvotní tón, nebo též vyšší harmonický tón, částkový tón je tón, který zní společně s tónem základním. Většinou se u každého tónu (zvuku) vyskytuje množství alikvotních tónů. Intenzita jednotlivých alikvotních tónů je to, co určuje charakteristickou barvu zvuku. Díky alikvótním tónům jsme schopni např. poslechem rozpoznat, o jaký hudební nástroj se jedná. Například nástroje s ostřejším zvukem (trubka, pozoun) mají silnější liché alikvotní tóny (první, třetí etc), sudé alikvotní tóny dávají zvuku spíš teplo a měkkost."
Už toho nechám.
Ačkoliv si myslím, že všechno se vším náramně souvisí a podobnosti nejsou čistě náhodné.

Theo - nemyslela jsem to tak, že Kahnemann nemá pravdu /jo, asi jsem hledala špatně, prubnu znova/. Proč by jí neměl? Z určité pozice pohledu jí má. Jako každej /asi/.
Renovovala jsem 50 letou klavírní židli. Zdárně. Při práci jsem uvažovala různými směry. Odstranění emailu = zkoumání jeho vlastností, vlastností dřeva, broušení, nový nátěr, šroubky - jak odstranit zalomené... .atd. Uvědomila jsem si, že svou židli za ta dlouhá léta neznám - nevím, z jakého druhu dřeva je, kde strom/y/, který poskytl materiál, rostl. Za jakých okolností. Jak přesně byla židle vyráběna, kým, kdo vymyslel model - a tak různě. Myslím, že je to tak nějak podobně se vším. Stolař ví víc, ale taky pouze část "židle".
Čili víme kulový, ale možná víme všechno, aniž o tom víme :-) - anebo taky: k čemu by nám bylo, kdybychom věděli všechno? /tož to fakt netuším/.

+ hlásím se "do klubu" jako dobrovolná kráva - mám 2 kravky na klíčence dokonce :-)

 
Dracizena
28.08.14
21:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kata-rínko, úplně jsem se začetla do těch názvů tónů...
Ale chválím... člověku se otvírají smysly, až když se začne všímat
prkotin a to je třeba, na jaké židli sedíš celé roky.
To je to uvědomění si něčeho a toto uvědomění Ti dá jednou vysvětlit
to nevysvětlitelné...
Vždyť mozek je mašina která pracuje tak, jak pracuje celý vesmír.
A rozum je jen něco pidi, čeho se všiml mozkový jeden závit.
Ale když rozum si uvědomuje ty prkotiny, pak se rozumové místnosti zase všimnou další závity a to je cesta do vědění, až všeho možného...
Mám Tě ráda...
 
Dracizena
28.08.14
21:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
dopisuji... a to je třeba vědět, na jaké židli sedíš...
 
ahoj dracia zena
13.10.14
22:31
Nereg.

IP: 109.149.25.*
ahoj ak je to este aktualne vies mi povedat nieco k cislo 22? stale ho vidin..a neviem co zo zivotom. som 25.01.1988.
vdaka ak sa vyznas :)
 
Merit
14.10.14
17:22
Reg. před 2016

chtela jsem se rozepsat .. smazla jsem to .. staci vam poslat srdicka, libnout vas a dat si s vami pomyslnou dymku miru :-)
kdo je citlivej a ty energie vnima .. uciti je ..
Lasky mezi lidma neni nikdy dost i kdyz se to da skryt treba jenom za slovo "tolerance" ..
bylo mi na umreni .. je mi lip a hlavne po precteni si kousicku vlakna tu .. dekuju vam :-) ..



holkam uz jsem tu pisnicku poslala .. dostala me .. orvala jsem ji ..
a pustil mi ji nekdo "koho zboznuju" .. dokonce me i objal :-)
miluju vas :-)) a budu porad i kdyz tu uz treba nebudu ..
tak se treba potkame jinde a jindy :-*

youtube.com/watch?v=SK7Be_3bAxA
 
Dracizena
16.10.14
14:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ZDRAVÍM... 25.1. Už to, že jsi zapomněla sem dát své jméno, tak se opravdu budeš motat ve svém začarovaném kruhu.Ale ze všeho se může člověk vymotat, když například vnímá, co mu podstrkuje duchovní zóna
a Tobě podstrkuje čísla 22...
Určitě si zde pročti, co lidem radím ohledně čísel 22, osloví Tě to.
DVOJKA = DVA + VOJ = dva koně lépe táhnou, když mají voj uprostřed, jak jeden kůň. Proto Tě Tvá mysl vede ptát se toho druhého a nebýt na své problémy sama.
Dnes duchovno oslovuje mnoho lidí a každého, podle jeho možností.
Ty si všímáš čísel, abych Ti vysvětlila, jak se z té pomyslné pavučiny dostaneš. Je to jen transformační pavučina která Tě bude svírat do doby, než se jako motýlek vykuklíš... Pročti si něco o transformaci a co to obnáší a najdeš se v ní.
Vnímám, že opakuješ stejné chyby. Jestliže Tě naštve jeden člověk, je to jen proto, aby sis uvědomila, že jeho Anděl Ti mění směr v toku myšlenkovém a i toto jsou změny.
Žádný člověk Ti neubližuje, jen Tě lidé kolem Tebe postrkují, aby ses vyloupla ze svého sevření.I když to vypadá, že Tě nemá nikdo rád, že jsi jakoby sama, i na to své rozhodování, i po pracovní, i partnerské stránce. Prostě, musíš dělat se sebou změny, fyzické, ale i duchovní a chodit na místa, kde jsi ještě nestála..toto vše má vliv na myšlení.Aby Tě Tvé myšlení vyvedlo i z omylů, dělej změny a změnou je i to, že se začneš modlit mou světelnou modlitbou ámenovací. Sama poznáš, jakou to má sílu... Je to síla mého Ducha, která Ti pomůže...
Určitě začni posílat svá přání do hvězd, ale zhmotňuj tu cestu, jako kdybys tam telefonovala... zkus po mém, se modlit a jen opakuj slovo ámen+ámen+ámen... a také tento slovní tok posílej do hvězd a ledy se pohnou...
Také jsem tenkrát nevěřila, že existuje nějaká Boží Vůle a pak mě to shůry oslovilo a vše se kolem mě vyjasňovalo... ale začala jsem děla ty změny a o tom to je... napiš mi na mejl celé jméno, podívám se do něj, co Ti karma nadělila a co do Tebe karmického vrostlo, abych to mohla opatrně vytáhnout...
Životní číslo máš SEDMIČKU a to je Tvůj strop, který máš tak nízký, že si tlučeš o něj hlavou. Ta nožička Tvé sedmičky má krátkou nožičku a prodloužíš ji jen tím ámenováním... je rada od mého Anděla hvězdného...
Bude jinak a líp, vydrž...
 
Zuzana B
06.12.14
11:33
Nereg.

IP: 37.48.32.*
ahoj Dracizena :)
mam prosbu... nachadzam sa momentalne v urcitej zivotnej faze, ktora nie je moc positiv, ale snazim sa z toho nejak "vymotat"... :)
patrim podla nizsie uvedeneho do skupiny ludi "dvojkovej" rady. Vidam dvojky a podobne kombinacie uz asi 14 let +/- a sem som sa dostala prave teraz a nahodou pri zadani do googlu "casto vidim sedmicky" (rano ked vstanem a nez dorazim autom do prace vidim nahodne vsecky kombinacie k 7: 7:17, 7:27, 7:37... ). Trva to posledne dva tyzdne len. Co to oboje znamena, prosim? Pripada mi to dost magic aby to bola len nahoda. Ale aj na dualitu je to dost... . som narodena 5.2.1980 a moje meno je Zuzana Boušková (za slobodna Bielekova), email: bielekova.zuzana@gmail.com moc prosim o vysvetlenie ci nahled. Mozno mi to pomoze napovie v mojej momentalnej situacii...
Vdaka moc za pomoc. Z :)
 
Zuzana B
06.12.14
11:34
Nereg.

IP: 37.48.32.*
ahoj Dracizena :)
mam prosbu... nachadzam sa momentalne v urcitej zivotnej faze, ktora nie je moc positiv, ale snazim sa z toho nejak "vymotat"... :)
patrim podla nizsie uvedeneho do skupiny ludi "dvojkovej" rady. Vidam dvojky a podobne kombinacie uz asi 14 let +/- a sem som sa dostala prave teraz a nahodou pri zadani do googlu "casto vidim sedmicky" (rano ked vstanem a nez dorazim autom do prace vidim nahodne vsecky kombinacie k 7: 7:17, 7:27, 7:37... ). Trva to posledne dva tyzdne len. Co to oboje znamena, prosim? Pripada mi to dost magic aby to bola len nahoda. Ale aj na dualitu je to dost... . som narodena 5.2.1980 a moje meno je Zuzana Boušková (za slobodna Bielekova), email: bielekova.zuzana@gmail.com moc prosim o vysvetlenie ci nahled. Mozno mi to pomoze napovie v mojej momentalnej situacii...
Vdaka moc za pomoc. Z :)
 
Dracizena
06.12.14
18:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuzanko zdravím... určitě sis pročetla mé sloupky, kde lidem vysvětluji, proč je oslovují číslice. Z každého sloupku si něco vytáhneš i pro sebe...
Proč si roky všímáš číslic? Protože mysl si Tě takto vede a tím přemýšlením o číslech, se mysl čistí a očista mysli,i těla, tomu se říká transformace-přeměna.
Jinak řečeno, sedlák jménem Stvořitel, obrací oráním půdu na svém poli a jeho polem jsme my, živé lidské bytosti.
Vyšší Vůle /stvořitelova dimenze/, nám dnes přeorává myšlení, obrací nás do zájmů duchovního, ale ne pobožného...
Pobožnost stojí zatím na místě, ale od nepobožného se dnes shůry žádá, aby se stal samouzdravovatelem svého těla, ale i bližního. A tato cesta je postavena hlavně na vizuálních terapiích, akupresura těla, různá cvičení, jóga, aurtomatické vykreslování, vyzpovídání se do hvězd ze všeho tíživého a samozřejmě, že Tě musí doprovázet modlitba... Má modlitba je prostá, ale světelná a opakuje se slovo ÁMEN a stále dokola... A díky tomuto světelnému slovu-jménu, se Tvé myšlení dobře propojí s Tvou dimenzí, s Tvým Stvořitelem, který se jmenuje ÁMENO***A proto toto slovo zná téměř každý na tomto světě a vyslovujeme ho stejným písmenkovým tokem...
Slovo ÁMENO je bůh pro všechny lidi na Zemi, ale mnozí stále bloudí a hledají boha bůh ví kde... Bůh je všechno, to ano, ale to všechno je řízeno shůry, mimozemskou dimenzí pod tímto jménem a to všechno žije v každém lidském těle a proto jsme boží děti... se říká...
Trošku jsem rozepsala ten základ, to abys věděla, /ale i ty, kdo zde jen nahlížíš/, jak začít, abys rychleji prošla tím transformačním pomyslným tunelem, se světlem na konci...
A až vstoupíš do světla, osloví Tě Tvůj Anděl hvězdný vnitřním hlasem a dá Ti i Dar vnitřního vidění, který Tě povede skrze životní překážky tak, abys nepadala, nebourala a zbytečně neplakala...

A teď k těm číslicím... Náš svět i těla, jsou postavena z ciferní hmoty a písmen a to je chemie... to se všeobecně ví...
Kdo vnímá opakovaně dvojky, oslovuje ho vnitřní tělo a to je jeho polarita...
Přišel čas, kdy je třeba si rozdělovat vizuálně ve svém energetickém těle, černou od bílé... a jak? Dám vizuální terapii...
Dělej si opakovaně, že Tvé tělo žije v pouzdře podobném ořechu, který se dá rozdělit na dvě poloviny. A dnes, ty dvě poloviny od sebe, jakoby vyšroubuješ.
Ale ano, Ty jsi v miniatuře v tom ořechu, ale zároveň jsi i v makrotěle a oříšek budeš od sebe oddělovat, aby ta malá a skutečná Zuzanka se dostala ven, v podobě vyklíčené rostlinky...
A je třeba vědět, že jedna polovina ořechu je černá a druhá bílá a zhmotňuj, aby ta velká Zuzanka pečlivě odšroubovala od sebe ty půlky a pomaloučku je oddělovala...
Prostě si hraj na tuto představu a vyhraješ své duchovní štěstí...
A jak se budou od sebe polarity vzdalovat, zevnitř vykouknou pestré barvičky a to bude den, kdy Tvé tělo se obohatí barevnou aurou a něco jako vyklíčíš a porosteš duchovně, přesně jako rostlinka, která je nejprve zelená a pak má barevné květy... A naše duchovní cesta je stejná, jako když se otevře oříšek a z něj vyklíčí rostlinka.
Proto existuje pohádka, tři oříšky pro Popelku... Z oříšku vytekly nádherné třpytivé šaty a těmi šaty je lidská léčivá aura...

Proč vidíš číslo DVĚ? Je složeno ze třech písmen a to je trojúhelník z barev černá+bílá+barevná... A abys mi lépe rozuměla, udělej si představu dřevěné houpačky, z obyčejného prkna a na jedné straně sedí Tvůj černý Anděl a na druhé Tvůj bílý Anděl a Ty stojíš uprostřed a jsi obalená barevnou duhou a reguluješ rychlost houpačky, i výšku hupů.
A co se bude dít ve Tvém těle díky této vizi? Tvé barevné myšlení začne řídit svou černou a bílou polaritu. A když rozum řídí zdravě své polaritní stupně, pak tělo nedělá životní chyby a dopředu se rozum dozvídá kudy má tělo jít, aby nepřišlo do problémů a nebo, jak z problémů se vymotat...
O čem zde píši? Je to návod, jak se naučit komunikovat se svým vnitřním tělem, které má živou duchovní energii, které se říká, tělesný Anděl...
Vnímáš často i sedmičky, které Ti říkají "zvedni si svůj strop" a to znamená, rozšiř si vnímání...
Máš tam i trojku, která Ti říká, "stůj zatím v trojúhelníku", vrať se vizuálně do něj, protože jsi uvízla ve čtyřce/22=2+2=4/ a to je krabice do které jsi spadla jako myška která neví, že může vyskočit... a to je směr nahoru, do hvězd.Tam obracej dnes pohled, a posílej prosby, tam se i zpovídej atd...

Tvůj monogram Z+B+B = nádherně mluví o Tvé životní cestě...
Z = písmeno na konci abecedy. Je to KONEC a toto písmeno propoj s písmenem A a já jsem Alena a o to jde, naše telepatické energie začnou konečně pracovat a Tvůj konec se spojí se začátkem Z+A= světelný kruh... A časem propojíš písmeno -Z- se svým -B- a tím se Ti budou plnit i přání...
5.2.1980=25=7 jak vidím, o těchto číslicích jsem Ti psala...
5= je pět prstů, kde se skrývá energeticky jedna polarita a v druhé ruce ta druhá...
2= je tou houpačkou a dnes se musí vyrovnat aby nebyla jako rozbouřená mořská hladina...
1980 = sečteme = 18=9 po devíti měsících se dítě rodí na světlo Boží... i Ty se dnes rodíš, ale duchovně... ale to je na dlouhé vypisování.
Životní číslo máš sedmičku/její Anděl/, která Tě povede zvednou svůj duchovní strop... Co písmeno a číslice, to skrytý Tvůj andílek...
Zavolej si ho, přišel Tvůj čas, vyhrabat se z té těsné materie...
 
Denisa Dolejší
13.12.14
20:29
Nereg.

IP: 193.179.3.*
Dobrý večer, už přes rok mě pronásleduje číslo 22 začalo to když jsem dostala lis 22 pak 22.11. Se našel můj pes a ten samý den můj bratr zkolboval . Pak 22.6. Můj pes odešel za duhový most. Někdy se i hádáme doma když je dvacátéhodruhého. Vidím to číslo všude. Prosím napište co to znamená na e-mail delideni@seznam.cz narození 22.1. 1998 Denisa Dolejší
 
Dracizena
13.12.14
20:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Denisko... číslo 22 jsou polaritní dvojčata, kdy jedno je, jakoby v bílé barvě a druhé v černé a kdo že je pozorovatel této dvojice? Jsi to Ty a Ty buď barevná a proto se vizuálně obaluj do duhových barev a pak Tvá černá a bílá polarita Tě obrazně budou nosit na rukách...
Pak budeš duchovně v trojúhelníku černá+bílá+barevná strana a to je cesta do uvědomování si, toho podstatného... Pak si budeš umět vysvětlit každý sen, i to nevysvětlitelné, co se bude dít lidem kolem Tebe...
Pak budeš i se svým energetickým polem léčivou formou.
Touto číselnou dvojicí Tě oslovuje Tvůj Anděl hvězdný a ON je tvými polaritami s otevřenou náručí, ale do duchovní náruče musíš být očištěna pestrými barvami.A proto si je kolem těla, ale i v těle vizualizuj a dočkáš se svého duchovního Daru...
 
Denisa Dolejší
19.12.14
21:18
Nereg.

IP: 193.179.3.*
Dobrý vecer, tak píší zas... Dnes mi umřel koník :( a bylo mu 22 tak už nevím co to má znamenat ... :(
 
Dracizena
21.12.14
18:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Denis, znamená to, že nemáš silnou myšlenku, že u Tebe nastal čas, myšlenkový sval posilovat... že nemáš vyvážené polarity a proto Tvá přání nebudou naplněna, když nebudeš se sebou dělat změny...
Kůň Ti umřel 19. 12. a tento den má životní číslo 20 a opět ta dvojka a nula dává vědět o začarovaném kruhu, z kterého se musíš dostat, ale i dušičku toho koníka...
A dvojky také říkají, že bez rady druhého se nepohneš k tomu pomyslnému světlu... Dvojka je já + ty...
Trénuj myšlenkový sval tak, že vysílej do hvězd svá přání a zpětná energie Ti myšleny a přáníčka posílí...
Koník odešel, protože odejít měl, ale dvojkami Tě upozorňuje, abys Ty nikam neodcházela a na sobě duchovně pracovala... Začni s modlitbou...
ÁMEN*ÁMNE*ÁMEN***ZA TVÉHO KONÍKA***
 
pavel4444
03.01.15
22:01
Nereg.

IP: 88.102.239.*
Dobry den chtel bych vas tady touto cestou poprosit o radu.trva to okolo jednoho roku co po kazde kouknu na hodinky mobilu a hle je 11:11 podivam se za par hodin a ono je 14:14 pak 16:16 19:19 a takhle je to kazdy den nevim co me ty cisla rikaji nevim co znamenaji..jestli je to nahoda tak je to teda hodne divna nahoda.pred chvilkou jsem kouknul na cas a bylo 21:21... mam popsany cely sesit protoze si ty cisla i pisu..nekdo kdo poradi nebo stim ma nejakou zkusenost?moc dekuji za kazdou odpoved.diky Pavel.
 
Dracizena
03.01.15
23:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavle, vyrovnává se Ti polarita a určitě si přečti, co zde píši jiným, platí to i pro Tebe... Měj se dobře a všímej se i svých myšlenek... ty zajímavé si zapisuj a je dobře, že čísla si zapisuješ...
Každému se otvírá jiným směrem. Tobě také, těmi číselnými krůčky, ale když si čísla zapisuješ, posiluješ si myšlenkový sval, který v budoucnu budeš potřebovat... Tvé smysly si Tě vedou dobře...
 
Agát22
26.02.15
16:29
Nereg.

IP: 37.48.47.*
Dvě dvojky znamenají smrt (smrtka). Lidé narození 2.2. (svátek IMBOLC)Mají vrásčité a studené ruce. Mají dar předpovídat smrt bližních. Přitahují je černé a bílé barvy. Jinak jsou to moudří lidé a filozofové.
 
marusch
18.03.15
20:38
Reg. před 2016

krásný den všem - zabrouzdala jsem na tuto stránku právě při hledání odpovědi na stejný problém. Ano, i mě se pravidelně (každý den i několikrát za den) objevují především na mobilu čísla 22 nebo v kombinaci s 1 (tj. 22:22 22:00 12:20 21:20 20:21 22:12 atp..)
Vždycky se podívám na mobil, nebo mi přijde např. sms právě v tuto chvíli - už se tomu musím usmívat. Trvá co zhruba rok...
Milá Dracizeno, pročetla jsem tvé odpovědi výše, obecné vysvětlení ti rozumím, ale konkrétní znamení pro jednotlivé lidi se liší... Pokud bys byla v této diskuzi stále aktivní a napadla tě třeba odpověď pro mě, byla bych ti moc vděčná...
 
Dracizena
18.03.15
20:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Marusch... ano, máš dobrý postřeh... stejná čísla a ke každému jiný výklad a proč? Protože každý si žije v jiné zóně a já píši, co mi vaše energie diktují...
K Tobě mluví hlavně dvojky a jak Agát zde píše, že dvojky znamenají smrt, ano, souhlasím... smrt je nový začátek...
Tebe oslovuje Tvůj Anděl těmito ciframi, aby sis uvědomila, že 2x se někomu postavit, to úplně stačí a na potřetí ustup o krok vzad.
O tvrdolína by sis rozbořila celý svůj člověčí systém a ve stáří bys byla jen a jen unavená...
Nepřesvědčuj do nekonečna toho tvrdolína, jen mu řekni a rychle se vzdal a nehádej se s ním, abys nepřicházela o svou zlatou energii... nevím o koho jde, ale to budeš vědět Ty, mi Anděl říká...
Dva kroky vpřed a jeden vzad... je Tvá cesta, i na duchovní práh...
Držím palce...
 
marusch
18.03.15
22:19
Reg. před 2016

Dracizena, děkuji za rychlou odpověď! jsi zlatá!!
Ano - smrt - konec, nový začátek - ta čísla se mi objevují od chvíle, kdy došlo k zásadní změně v mém životě a vydala se tak trochu jinou (svou:) cestou..
Nevím úplně přesně, kdo je ten tvrdolín, nemám nikoho, s kým bych byla v trvalém sporu - ale padla mi spíš na mysl jedna moje ne úplně uzavřená (spíš platonická) láska, která nevyšla, tak snad tu bych si měla vymazat z hlavy? "signál, že na podruhé už to nevyjde.. mám udělat konec.. ? ale možná to bude někdo úplně jiný... upřesnění mi ještě snad probleskne do hlavy. Navedla jsi mě dobře ..!
Dracizeno, ještě jednou díky, jsi úžasná bytost! :)
 
Dracizena
19.03.15
15:21
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nevím o jakého člověka jde, že jsem v hlavě slyšela, tvrdolín...
Nemusí to být někdo natvrdlý, ale i někdo, kdo nechápe to základní...
A protože se vracíme do své minulosti a čistíme myšlenkově, i dodatečně své vztahy, i kamarádské. Zkus se vrátit třeba i do školních let a hledej tam toho tvrdolína... Je to někdo, kdo Ti svou energií zůstal vyset v myšlení a Ty dnes tu energii pomyslně vezmi, jako včelí roj a odnes vizuálně do bedny/úlu/. Jsou to jen vize, ale tyto vize nás zbavují tíže, kterou cítí člověk ve stáří. A proto ve stáří lidé kulhají, tělo se jim ohne, jsou pomalí atd.
Časem si toho človíčka uvědomíš a může to být i někdo z rodiny, z rodu, soused-a... Používej duhu jako koště, s kterým si vysmejčíš hlavu, i tělo...
Náš lidský svět je stvořen z představy vyšších světů a proto i my dnes tvořme představy pro své zdraví.
Ale představy k zničení druhého, to vlastně ničí člověk sám sebe...
Ale to není Tvůj případ, ale své představy si musíme hlídat, protože téměř každý člověk někdy ujede...
 
marusch
19.03.15
21:43
Reg. před 2016

Draci, ty jsi Dracivedma - vlastně máš pravdu, je tam u mě jeden "tvrdolín", i když si to nechci vůbec připustit. Jak už to bývá, je to exmanžel - ani jeden nemyslíme nic zle, ale každý myslíme jinak... nesu si tam z minulosti asi hodně negativní energie, kterou jsem se snažila zahrabat kamsi hluboko, zapomenout a už nic neřešit, ale budu to muset asi vyhrabat a pořádně pročistit... zkusím tvůj návod:) ale nejprve se na to pořádně nadechnu a vydechnu... :))
Děkuji
 
Dracizena
20.03.15
11:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Maruško, dnešní zatmění Slunce je jedinečný čas k očistě negat. energií, které v lidech jsou doslova zaseknuté, i třeba z minulých vztahů.
Ne, není dobré obrátil list za minulým nepovedeným vztahem, jak mnozí doporučují. Ta zkratová energie v těle pak přežívá a dělá zkraty třeba v nervové soustavě, narušuje hormonální hladinu a zatemňuje myšlení, dělá prostě zdravotní potíže...
Člověk rád myslí jen na ty hezké prožitky, ale ty v těle nejsou negací a proto je třeba pěkně vyhrabat ty temné prožitky a opakovaně si je promítat v hlavě, jako film... ale také vykreslovat autem. kresbou, nebo venku to děsivé ze sebe vyklepávat, protleskat své energetické pole, vydýchat, nebo vykašlat to, co nás i před mnoha lety u srdíčka bolelo.

Dnes je zatmění Slunce a člověk se nachází v jedné živelné řadě, v jednou toku, který pro člověka věky dýchá, aby člověk zde žil...
Člověk + Země + Měsíc + Slunce...
Dnes si uvědom, že světelné bytosti zlatého světla se s Tvou hmotou snadno propojí, stačí si jen svůj tok uvědomit...
Mnou zlaté světlo před lety už prošlo a proto vím o čem píši a co ve vás v mých čtenářích hmotním.
Anděl zlatého světla je tím trojím ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
Ámenjme a buďme v toku, který člověka nezklame...
Dnešní zamění-tok si každý může sebou vzít do života a proto dnešní tok můžeš použít vizuálně, třeba i zítra, za rok, i za 100 let...
Dnešní síla je nesmrtelná a proto si přej a přej a přej, Slunce Tě bude slyšet ve své dimenzní komoře, kde sídlí bytosti světelné...
Nic není NADSAZENÉ, ten kdo mě kritizuje, jen nezdravě SEDÍ...
...
 
halil
21.03.15
10:44
Nereg.

IP: 195.168.91.*
áno, rekapitulácia je nutná vždy, takmer denne je dôležité zrekapitulovať čo deň priniesol, čo uškodilo, omilostiť, pohladiť, pofúkať a pustiť preč ... .

inak nikdy nenastane pokoj v duši ...

ono, ja som síce odporca dračej, navonok, baví ma ako vyskakujú jej nohsledi ako čertíci z krabičky :D a rýpu do mna :D, a ja mám povahu mačky, hrám sa pokiaľ sa mi chce

.. ale má pravdu aj v tom, že sa tieto nespracované emocie ukladajú do fyzického tela ...

každý z nás ma tri telá, mentálne, emocionálne a fyzické, aby sme boli šťastní, je to možné iba v tu a teraz, teda ked sú prítomné všetky telá v jednu chvíľu.
skutočnú realitu je možné zaživať iba spojením všetkých troch NARAZ
no kedže je mentálne a emocionálne telo, lahšie, mentálne telo ( spomienky ) berie za ruky emocionálne telo ( city v tej dobe ) a idú spolu na výlet, ...
a chodia si hore dole, do minulosti a do budúcnosti, a fyzické telo, ktoré je jediné tu a teraz, týmito výletmi trpí ...
ako? no napr. pri rozchode vás zabolí naozaj reálne srdce ...

takže? pokiaľ sa dosiahne stav, že je schopný jedinec prijímať ( všetko podotýkam ) v tu a teraz, ... je nutné rekapitulovať, dakovať a odpúšťať ... a už sa nezaoberať pocitmy, sú nepravé ...

stačí že si rozoberiete slovo odpuštení ... je to od- niečoho pustenie, od čoho? od seba predsa, vy sa tým trápite ...
alebo pocity .. nie sú to pravé, pravé je vnímanie tu a teraz, cítenie, nie to čo nastáva ako pamäť po - cítení ... teda to čo tu už nie je ... :-)

a inak, tie rovnaké čísla, majú svoj význam, doreen virtuee, spísala akýsi anjelské čísla, ona verila, že sú to odkazy vaších ochrancov aby ste pochopili ako dalej na svojej ceste ...

takže asi tak nejako, žiadna smrť a iné ... ako sa to tuto kdesi píše ...
už ked ide o to, každý deň prežijete niekolko smrtí a zrodení naraz ..
každý výdych je smrť, každý nádych zrodenie, stačí sa pomýliť a sme v keli, takže žiadna smrť a strašenie ako v škôlke preboha živého ..

:-)



 
Adrianaaaa
29.03.15
22:39
Nereg.

IP: 188.167.47.*
ahojte posledné dni sa stale pozriem na hodinky 22:22 a 11:11 alebo iné rovnaké číslo. Co to konkrétne pre mna znamená ? Dakujeeem 😘
 
Adrianaaaa
29.03.15
22:43
Nereg.

IP: 188.167.47.*
ahojte posledné dni sa stale pozriem na hodinky 22:22 a 11:11 alebo iné rovnaké číslo. Co to konkrétne pre mna znamená ? Dakujeeem 😘
 
halil
30.03.15
05:52
Nereg.

IP: 66.249.93.*
:-))) nahodte si prosim do uja googla Anjelske čísla a získate odpoved v podobe niekoľkych odkazov k tejto problematike.
 
Adrianaaaa
30.03.15
13:23
Nereg.

IP: 194.160.183.*
Ahoj halil dakujem za radu.:) Mohla by sa aj Dracizena porozprávat s anjelmi, zaujíma ma to. :))))
 
Dracizena
30.03.15
15:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Adrianko, je to u Tebe duchovní zrání, jako u každého, to je jasné...
Určitě si všímej snů a zapisuj, i s datem. Určitě si třeba před spaním rozmlouvej se svými myšlenkami a jednou uslyšíš v hlavě jasnou odpověď na otázku a nebo své jméno...
Tluče Ti na smysly, jako na dveře, Tvá Duše, ale vyčkávej s otevřením těch smyslových dveří. Z venčí, z aurického prostoru by mohl přijít nezvaný host a to jsou inteligentní energie, které umí ovládnou myšlení a udělat z člověka vraha, i sebevraha.Na světě běhá už hodně lidí s obsazeným myšlením těchto zkázy plodných energií.
Německý letec, co poslal k zemi letadlo, nebo Breivik, Hitler atd.
Vždyť je už agrese neukočírovatelná, i mezi dětmi. Ale kdo za ně ámenuje světelnou modlitbou? nikdo a proto se svět potápí...
Proto učím každého, kdo naslouchá vnitřnímu hlasu a nebo vnímá čísla, aby denně ámenoval a třeba jen chvilku. Je to ochrana světelná, která se Ti bude rojit kolem těla a ty predátorské energie nemají rády zlaté světlo a proto, až budeš mít vyámenováno, vyzlacený svůj prostor, uslyšíš hlas své Duše, svého duchovního rádce, který radí v hlavě v podobě zdravých a jasných nápadů a budeš cítit i jistotu ve svém jednání.
 
adrianaaaa
30.03.15
15:29
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Ďakujem Dracizena za obsiahlu odpovet, tuto stránku som našla cez Google, ty sa zaoberas aj numerologiou alebo čím všetkým ??? Ďakujem
 
Adrianaaaa
30.03.15
15:43
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Pýtam sa preto ze ci by si sa ak by ta to neobtazovalo nemohla pozrieť kedy mi príde do života vzťah ? A prepáč ak ta otravujem. Ďakujem.
 
Adrianaaaa
30.03.15
15:45
Nereg.

IP: 85.237.234.*
Beriem to ako osud ze som sa dostala len tak z ničoho nic na tuto stranku tak preto.
 
Dracizena
30.03.15
18:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Adrian... duchovně dozrávající lidé obyčejně zůstávají v samotě a jen proto, aby sledovali své myšlenky, které jsou cestami do dimenze lidského stvoření.
Když se budeš rozptylovat mužem, neuslyšíš svou dimenzi, svého Anděla.
A dnes naše, i Tvá generace žije bez války a proto je nejvyšší čas se propojovat se svou duchovní placentou/dimenzí/, které je určitou vrstvou kolem zeměkoule. Je to jiný rozměr kde se žije a odkud jsme vedeni, něco, jako loutka na niti. A komu se ta neviditelná nitě přetrhla, toho obsazují jiné světy a tito lidé jsou buď šílenci, nebo vrazi, nebo feťáci, ale i jinak silně závislí.
KAŽDÁ ABNORMALITA V ČLOVĚKU JE NORMOU,
NĚJAKÉHO DIMENZNÍHO SVĚTA...
A lidsky dimenzní svět nás vždy povede k samouzdravování a ne jen ke žvanění o duchovnu. A proto zde neúnavně předávám rady, jak se uzdravovat a jak si rozsvítit svou auru.
Věnuj se nějaký čas své auře a až Ti zažnou růst nové čakerní toky, pak do nich Ti vstoupí člověk se stejným duchovním zájmem.
Ale Ty mít dnes vedle sebe materialistu, tak se hádkami utlučete. Představ si, že by sis s ním nemohla povídat ani o svých snech, protože by Tě zaháněl do kouta a slyšela bys jen, že Tvé sny a duchovní názory jsou debilita... a pod.
Vyčkej v klidu a posílej svá přání do hvězdiček a oni se jednou ty neviditelné mraky rozestoupí a přijde štěstí...
Kdy to bude? Záleží na Tobě, jestli budeš spící čekající pannou a nebo aktivním člověkem... .
 
Adrianaaaa
30.03.15
19:41
Nereg.

IP: 85.237.234.*
DaKujem Dracizena ... Ste skvelý človek, ze tu takto nezištne rozdávate svoju pomoc a rady a venujete tomu kopu svojho Času a Energie. 😊😊😊
 
Divka_Zmatena
02.05.15
10:57
Nereg.

IP: 90.178.59.*
Ahoj,
mě zase pronásleduje číslo 21. Ať už na hodinách (21:21), nebo na různých časomírách apod.
Pokládám se za dost senzitivní bytost, ale nezabývám se žádnými konkrétními technikami apod. Snažím se si všechno prožít a vnímat sama, udělat si vlastní názor, "nešpinit" se ostatními poznatky.
Samozřejmě nejde se ubránit vnějším vjemům vždy, občas si potřebné informace vyhledám, jindy prostě jen vedu rozhovor s ostatními a dozvídám se nové info, ale i náhledy a názory.
Poslední dobou tak trošku bojoju sama se sebou, nevím co si myslet.
Věřím v anděly (ať už vypadají jakkoli), nemám žádnou konkrétní víru, zkrátka věřím a to v co věřím, nemám potřebu pojmenovávat.
Poslední dobou mám ale potřebu zjistit víc. Cítím, že jsem si prošla minulými životy (taky cítím, že jsem duševně starší než mé okolí), poslední dobou se peru sama se sebou (jako bych byla roztržená a hádala se sama se sebou), připadá mi, že mám nějaký problém, který neumím pojmenovat, nevidím ho, možná je z dřívější doby, ale jeho následky se projevují teď a já vím, že sama sobě škodím.
Zdávají se mi ráno opravdu VELMI živé sny, jsem v nich hodně emotivní, bohužel je nedokážu pochopit/uchopit.
Když se bavím s ostatními o formě mých snů, nikdo to nechápe,nikdo to nemá stejně jako já. Mívám sny, kdy v jednom ději měním náhledy (jako bych přeskakovala z osoby na osobu v ději, ale i na pouhého pozorovatele). Dřív jsem se ve snech vznášela, teď už ne. Také se mi stávalo, že jsem jakoby někam spěchala, ale byla jsem poutaná, nohy nemohly běhat, jakoby uvízly v bažině.
Vím, že je tento příspěvek poněkud zmatený, přesto prosím :
JE TADY NĚKDO, kdo nakoukl víc pod pokličku, kdo by mohl a chtěl pomoct? Pokud to pomůže, narodila jsem se 24.11.1990.
Děkuji
 
Dracizena
03.05.15
13:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
 
Terezie
20.05.15
00:35
Reg.16.6.17

Ahoj, vidim, ze cislo 22 se zjevuje mnoha lidem, ale u kazdeho je to asi o jinem vyznamu. Me toto cislo predevsim 22 provazi jiz radkou let a k tomu se zjevuje i vicecetne 2 a kobbinace 222 ci i 2222, svou velkou lasku,jsem potkala 22.2.2006, nastehovala se pozdeji i do bytu s c.22, me jmeno je Terezie Glinzova 26.6.1984, pokud si na me udelate chvilinku, budu rada za Vasi odpoved, diky.
 
jura22
20.05.15
10:34
Nereg.

IP: 85.93.97.*
Zdravím. Pokud je tu řeč o čísle 22, tak se musím přidat. Nijak mě tedy nepronásleduje, ani nevychází při různých součtech či v kalendáři k určitým příležitostem. Ale jako malý jsem při kreslení vždycky kresbu označil číslem 22, autíčka, letadla, domy měly číslo 22. Postupně jak jsem rostl to ubývalo, ale když si na to nyní vzpomenu tak ji mám asi oblíbenou... tak nevím kde se to vzalo? (Že bych dvojku uměl psát jako první znak z říše lidské civilizace a tak byla všude jako podpis??)
 
Dracizena
20.05.15
14:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Číslo DVĚ = 2 + 22 + 2222...
Tyto čísla nebere na vědomí člověk, který se krmí záští a pomstou.
Jistě, že každým proteče zášť, i pomstichtivost, ale vy jste lidé kteří umí vzápětí odpouštět.

DVOJKA je andělskou energií,je to tělo Anděla, který Ti ve smyslech hmotní, že dva dojdou dál, jak jeden a proto se jdeš a jdete ptát, co znamenají dvojky.

DVOJKA... když si ji nakreslíš zrcadlově a uvědomíš si, že srdíčkem Ti podává svou náruč Tvůj Anděl hvězdný, tak to nemá chybu a duchovno se v Tobě bude rozvíjet zdravým směrem.

DVĚ... písmenka také mluví andělskou řečí a můj Anděl hvězdný mi říká, že D = Duch, V = vodivý, E = elektřina = DUCH VODIVÉ ELEKTŘINY !..je dvojka...

MYSLÍŠ SI, ŽE SE VŠÍMÁŠ DVOJEK JEN TAK, ŽE NÁHODOU SE JICH VŠIMNEŠ?
Ne, všímáš se jich, protože tvé tělesné energie Ti opravují elektrický obvod v těle, ale i kolem těla a zapojuje do toho i Tvou mysl, protože je to nutné.
Podobné je to i se spaním, když nespíš, tělo si opravuje určité obvody a musí mít k tomu soustředěnou Tvou mysl. Obyčejně člověk nadává, že nemůže spát, ale netuší, že se jeho tělo uzdravuje. Komu se takto děje, má rada zní, ámenuj a ámenuj a tím se oprava v myslících cévkách urychlí...
Tak, jako nám v těle cirkuluje krevní systém, cirkuluje nám tam, i elektrické napětí a kdo ho má porouchané, často se dostává/vyhledává/ do vypětí sil /jde posilovat/ a tím si tělo své přetrhané vedení opravuje...
Tělo se umí samoléčit a každý jsi schopen svou samoléčbu sledovat, když s citem sleduješ své tělo a jeho kroky.
S přetrhaným vedením sledujeme vznětlivé lidi, kteří se dokáží hádat i na veřejnosti a dělá jim to očividně dobře a proč? Protože přihlížející, svým lepším, zdravějším, elektrickým napětím v auře, jim jejich energetické pole opravují a proto mnozí exhibinují a dělá jim to dobře... Aby ne, když je druzí uzdravují, i když to oni sami neví, ale vědí to jejich tělesní andílci a ti, co vyvádí, jen cítí pak uspokojení... .
Ano, jsme opraváři jiných lidí... a proto se jich všimneme a po myšlence Tvá elektřina teče opravovat zkraty těm, kteří se Ti ukazují vznětlivostí... My sledujeme hádky jiných, ale naši andělé pracují a uzdravují takto lidský celistvý řád, kam patříš i se svým tělem.
My se takto, i jinak uzdravujeme jako celek...
A takto pracují andělské energie, které vnímáme pod číslem DVĚ a DVACET DVA...
Když si budeš uvědomovat, že dvojky burcují Tvou mysl ke změnám, tak si třeba začni chvilku třít dlaně a nebo kůži na paži, stehně. Zahřej ji třením a děkuj andělům, kteří budou cítit, že už o nich víš...
A o tom to je, naučit se postupně naslouchat svému tělu a komunikovat postupně se všemi devíti číslicemi, ale i s 27 písmeny... Číslice, devítku znásou svatou trojicí a máme 27 písmen z abecedy. Vše do sebe zapadá...
Vždyť to jsou andělé Tvého těla, které padlo a dnes se ZVEDÁ DO VĚDĚNÍ... Jen hlupák se bude smát mému výkladu, ale ten moudrý do třech let pozná, že nepíši o pravdě, ale o skutečnosti...
 
Lenka22
21.05.15
07:59
Nereg.

IP: 213.235.64.*
Dracizena,
mohu poprosit také hlubší význam pro mne čísla 22,začalo se mi zjevovat až loni po smrti nevl.otce,který se narodil 22.6.1955 a zemřel 02.6.2014 a to ještě 12.28:-(dřív jsem nic takového nevnímala,ale teď kam jdu,vidím na spz 2x po sobě 22,kouknu na hodinky 22 atd
moc děkuji Lenka 21.12.1981
 
Dracizena
21.05.15
13:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lenko zdravím...
Ono to takto bývá, že někdo odejde a zanechá zde energii, která pozůstalým otvírá vnímání... ale těm pozůstalým, kteří duchovně dozrávají a to jsi i Ty...
Kdo zemře, vždy sebou odnáší tíživé energie od lidí z jeho okolí a proto se nediv, že se Ti odblokovala určitá nečistá energie a jakoby zmizela a Ty začínáš vnímat, co Ti Tvůj Anděl sděluje... zatím touto formou, že si všímáš stejných čísel.
Ta blokující energie, to je jako když ve vodovodní trubce se usadí kal a zpomalí průtok a tou pomyslnou trubkou máš dostávat informace od svého Anděla. A co se stalo? Duch nevl. otce Ti vytáhl ten špunt z toho duchovního potrubí a odnesl ho do dimenze, které se říká smrt.
Jeho Duch a Anděl, ale i otčíma myšlení Ti pomohlo, aby jsi dnes mohla naslouchat, co andělé lidstvu vzkazují... jde o vnitřní slyšení...
Jsi zatím před prahem duchovního slyšení. Bude to trvat i roky, než se v Tobě uvolní další energie, aby se mohly samovolně čistit smysly... máš jich pět a jsou i v prstech a proto si třeba i s prstíkama povídej... má to smysl, stupně šestého...
Dnes mi nebudeš tak úplně rozumět, ale do třech let ano a proto si tento vzkaz ode mne schovej.
Otčím zemřel v době, v které zemřít měl a to podle svého tělesného programu. Životní číslo má 30 a zemřel v den život. čísla 15 a patnáctka je polovina třicítky... Otčím má před sebou hodně životů a proto za něj ámenuj a tím mu světíš jeho životy, které ho čekají a kde se opět potkáte. On Ti pomohl dnes při svém odchodu a Ty mu pomáhej, pokud ho poneseš v mysli... On bude cítit, že mu na dálku pomáhá modlitba ámenovací a bude vědět kdo mu ji posílá. A až za něj budeš plakat, to bude chvilka, kdy ON slyší Tvé myšlenky a jeho Anděl se Tě bude dotýkat a oba Ti budou děkovat... Poznáš sama jakou to má neviditelnou sílu...
O zemřelé se musíme starat, ale hlavně vizuálně a ámenovat za ně...
Slovo ámen je světlo světel a proto toto slovo zná celý lidský svět.
Ale lidé chodí kolem svého a celosvětového BOHA a nevidí ho, nevnímají jeho jméno, které je nádherné a prosté. Je to Ámen Boha Stvořena a stačí volat do hvězd, jen opakované Ámen+Ámen+Ámen***
Určitě si přečti můj předešlý příspěvek o číslech 22... platí to i pro Tebe a pro každého...
Zrcadli dvojky a máš z nich srdíčko... Je to srdeční záležitost, mi říká Tvůj Anděl... Zřejmě měl otčím pro tebe smysl...
Pamatuj si, vždy něco špatného, je pro něco dobré a to se týká i odchodu člověka. Každý zemřelý odnáší sebou ty energie, které by braly v rodině/i u přátel/ předčasně životy... A proto by měli lidé opakovaně své zemřelé doprovázet do hvězd slovní světelnou modlitbou a to je ámenovat a ámenovat...
***Ámen+Ámen+Ámen za Tebe, za Tvou rodinu, ale i za otčíma a za zemřelé, ve Tvém rodovém toku****
I za zemřelou kamarádku/více nevím, možná je to bývalá spolužačka/.
LENKA= LEN+KAL = jsi přirozená, nejsi domýšlivá a nauč se čistit stagnující energie, které bloudí ve Tvém těle jako kal... máš to ve jméně a proto začni dnes na sobě pracovat... mohu meilem více poradit.
Já čistím svůj kal 15 let a stále je co čistit... je to naše duchovní cesta...
21.12.1981 =25 =7 = máš životní číslo sedm. Je to praporek který zvedej, jako svůj strop. Kdo duchovně roste, musí s ním růst i jeho strop a dnes tě tvar sedmičky, jako deštník drží při zemi, protože má krátkou nožičku, ale během let se Tvůj strop bude zvyšovat a proto musíme jít očistou... používej svou léčivou energii, máš ji na rozdávání...
Máš obrácená čísla v datu, krásné srdíčko Ti datum maluje.
Měla bys být vytoužené dítě... a prosinec Tě jasně pošťuchuje, jít duchovně dál...
PROSINEC = PROS+SÍŇ + CENÍŠ SI = PROS si do hvězd, ale ve své SÍNI, to znamená doma a také v přírodě. Tam najdeš CENU svého druhého -JÁ- a vím, že si umíš CENIT, i své CENY, i lidí kolem sebe...
 
Lenka22
22.05.15
13:37
Nereg.

IP: 213.235.64.*
Dracizena ,
děkuji moc za sála dlouhou odpověď,moc potěšila.
Před časem jsem se začala věnovat reiki,meditace,atd... a to co jsi mi odpověďěla jsem nějak tušila a ty jsi mi to potvrdila.
děkuji moc a přeji hodně zdraví a krásnou cestu životem
 
slunenko
14.06.15
23:51
Nereg.

IP: 88.101.199.*
Dobry den dracizena.
Pred asi 5-6lety jsem poznala kluka, ktery se podival na hodiny ve 22:22 kazdy den. Po case se to zacalo projevovat mne a skoro kazdy den uz 5-6 let se podivam na hodiny ve 22:22 a posledne k tomu pridalo i 23:32 a vsimam si vsude treb av televizi bryle, asi posledniho pul roku.
Prosim umite mi ric co by to mohlo znamenat?
Netusim jak si to vylozit.
Moc dekuji Vam za pomoc.
S pozdravem krasneho dne Vam preje
Erika Neuschlova,29.10.1985
 
Dracizena
15.06.15
13:24
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Leničko, i já Tobě přeji štěstí ve Tvém duchovním směru a vím, že ho budeš mít, protože jdeš ve stopách svého Anděla jménem Štěstí... Drž se ho, asi jako by ses držela silného člověka který s tebou projde džunglí plnou jedu. Vždyť lidský svět je, tou džunglí jedovatou...
A když budeš mít otázky, mne se můžeš ptát.Lidem odpovím, i kdybych spát neměla,i takto mě shůry vedou... ámen+ámen+ámen za Tebe a tvé okolí...
 
HanaB
18.06.15
12:23
Nereg.

IP: 62.84.154.*
Dobrý den dracizeno, mohu Vás poprosit taky informaci ohledně čísla 22 ? Poslední dobou toto číslo vidím několikrát za den a k tomu ještě číslo 8. Číslo 8 je pro mne šťastné číslo a jsem narozena 12.9.1988, ale nějak nechápu proč stále dokola 8 a 22.Stále se to střídá a je to všude na hodinách, kalendář atd.. Začalo to v době kdy se se mnou rozešel můj přítel ten je narozen 20.8.1982, a jeho šťastné číslo je 22. Myslíte, že to má nějakou souvislost nebo mi to naznačuje úplně něco jiného ?? Mockrát děkuji Hanka.
 
Dracizena
21.06.15
16:28
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Haničko zdravím...
opakované všímání si určitých čísel, je posuv do duchovního správného směru... je i mnoho nesprávných směrů, kterými si lidé jen prolezou a pak se vrátí opět na křižovatku a ta křižovatka, to jsou lístečky, od kytičky kopretinky a člověk hledá tak dlouho, dokud nenajde svůj střed a to je stonek své kytičky a když z kytičky uděláme strom, je to kmen, kam se lidský rozum musí podívat a uklidit tam. Kmen, v těle to jsou kmenové buňky. Mohu psát o všem možném a stále vlastně budu psát o jednom a tom samém... Ale vrátím se ke Tvým číslům...
Vnímáš 22=4 a osmičku a když je sečteme, máme číslo 12 a to je KRUH...
Co Ti Anděl chce říci? najdi si a obklop se lidmi se stejným smýšlením abyste dělali KRUH a takto narůstá, i ta duchovní chuť... a duchovní zájem Tě nepřejde... Samotáři, i když duchovní, obyčejně se časem vzdálí od své Duše a začnou stagnovat...
Mohu Tě pozvat na své stránky, tam najdeš své lidi...
Ty musíš mít kolem sebe lidi, kteří se za Tebe budou modlit, ale s léčitelským efektem, ne s fanaticky pobožným...
Životní číslo máš 11=2... není to zrovna jednoduchá životní cesta, říká mi jedenáctka a dvojka, ale Tys ji nejspíše prožila už v minulých životech a proto sleduj sny, které jsou nápovědou a nutno čistit traumata z tvých minulých životů... a pak Ti ten dnešní bude svítit...
Proč osmička dokola? protože jedním kroužkem jsi Ty, Tvůj život a v tom větším jsou lidé žijící kolem Tebe a jsou pro Tvůj život důležitými stromy... ale mnozí lidé jsou už jen pařezem a nebo ztrouchnivělým dřevem, jsou ve své Duši zlomenými klacky atd. a co se od Tebe čeká? že si opravíš svůj LES, své lidi, aby Tvůj STROM se díky jim nevyvrátil... myslím, že mi dokonale rozumíš a když ne, napiš mi na meil... sem v seznamu...
Přítel byl pro otevření Tvého vnímání přítěž a proto vás andělé oddělili.Ale jeho Anděl Ti vždy bude k ruce a v myšlenkách nápovědou a proto se za přítele modli...
Jeho život je nesený třicítkou a to je síla jeho Anděla, pokud naslouchá sám sobě a ne kecům od jiných... On je to ještě ale duchovní mládě, které slibuje a skutek utek a uteče mu, i ta nová ...
 
Fidy
13.07.15
15:55
Nereg.

IP: 89.24.252.*
Mě zase pronásleduje číslo 24 ... jsem narozená 24.7. a poslední dobou asi tak 3 měsíce to číslo vidím uplně všude. Co to může znamenat?
 
Dracizena
14.07.15
11:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Fidy... když Tě pronásleduje číslo dne svého narození, tak Tě duchovno vede k očistě svého porodu... Ráda bych Ti v pár větách vypsala postup té očisty, ale nejde to, nerozuměla bys... musíš začít pěkně od začátku. Když začneš dělat vize/tato cesta je vizualizování/ té očisty, tak se zároveň začne splétat nová čakra, která vede z pupíku a je jakoby, náhradní pupeční šňůrou, ale ve skutečnosti je to šňůra, která by měla vést, až do Tvé dimenze a ta je na konci Tvého aurického pole... A tímto opraveným tunelem, pak z Tvé dimenze tečou zlaté energie, které dodatečně vtečou do Tvého porodního dne a dají Tě do své zóny... do zóny zlatého paprsku... Vím, nebudeš mi rozumět, ale nevadí, pokud chceš, napiš na meil a tam to rozebereme krůček po krůčku... jsem seznam.cz
 
Alka 64
12.08.15
18:07
Nereg.

IP: 109.80.131.*
Ahoj Dracizeno, prosím o vysvětlení -už přes dva roky se mi ukazují na hodinách podobná čísla 22:44, 13:13, 14:41 17:17 - a jiná, Nevím jak se k tomu postavit. Vím, že je to nějaké upozornění, ale neumím ho rozluštit. Moc děkuji Alka
 
Alka 64
12.08.15
18:32
Nereg.

IP: 109.80.131.*
Ahoj ještě k těm číslům -začalo to když jsem onemocněla rakovinou prsu (před 3 lety). Jestli to nesouvisí s manželovým pitím(celých 30 let, co jsme spolu pije a ted se to stupňuje, i když jsem se léčila.
 
Dracizena
14.08.15
14:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Alka... ta hrůza, kterou prožíváš Tě ale směruje k duchovnímu světlu... Jakou máš modlitbu? Buď žádnou a nebo planou... začni ihned ámenovat a několikrát denně opakuj dokola slovo ÁMEN... Je světelnou energií a já s ní mohu čistit a rovnat vaše rozházené energie v myšlení... Rakovina je na odchodu, ale aby se nevrátila, ámenuj a ámenuj a před spaním si pokládej dlaně na prsa. Teče Ti z nich léčivá energie a nevyužíváš ji... Jestliže, muž klesá do PEKLA, Ty musíš stoupat DO SVĚTLA... Musí se Ti otočit Tvé duchovní přesýpací hodiny, aby tělo opět dobře tikalo a energie tělesné se dobře sypaly z hlavy do těla a naopak... Když není krční páteř duchovním energiím průchodná, jsou v životě problémy... 3x denně procvičuj krční páteř... můžeš mi třeba i napsat o další terapie... jsem seznam.cz
 
LucinkaB
15.08.15
18:58
Reg. před 2016

Me se pravidelne objevuji same 4,44,444,4444 ale zu jsem zjistila ,ze je to pozitivni a mam nad sebou ochranu :-)
 
Dracizena
21.08.15
14:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LUCÍ, TU SVOU OCHRANU ALE MUSÍŠ POSILOVAT, ONA ČASEM SLÁBNE, KDYŽ JI DOBŘE NEKRMÍŠ...
 
LucinkaB
21.08.15
15:51
Reg. před 2016

Dracizeno a jak???
 
HanaB
11.09.15
08:12
Nereg.

IP: 91.139.3.*
Dobrý den dracizeno, mohu Vás poprosit ještě o informaci ohledně čísla 28 ? Psala jsem už 18.6. s tím, že se mi neustále objevuje číslo 22 což trvá stále, ale k tomu je i dost číslo 28 a když jsem se snažila zeptat andělů jestli to má souvislost s mým bývalým přítelem (narozen 20.8.1982) tak se mi to číslo stále zjevuje a většinou jsem třeba myslela na něj. Nejsme sice spolu, má přítelkyni, ale víceméně spolu vycházíme a vím, že spolu nebudeme, ale vždy mi byl blízký jako kamarád. Myslíte, že mi andělé chtějí sdělit i něco kvůli němu ? Nebo mají nějakou informaci, která se týká jeho a chtějí mi tím něco říct ? Děkuju moc. Hana 12.9.1988
 
HanaB
14.09.15
10:25
Nereg.

IP: 91.139.3.*
Dracizeno, ještě bych se chtěla, ohledně těch čísel. Pokud se na něco zeptám andělů tak mi odpoví číslem, které si třeba myslím, ale v mnoha případech jsem zmatená, nebo se to nestane, nevím jestli jsem netrpělivá, nebo to špatně chápu. A ted neustále vidím asi 3 měsíce hlavně 22 a 28, a ohledně 28 to začalo tak, že jsem se ptala na bývalého přítele a viděla jsem i spoustu jiných věcí, názvů atd co nás spojovalo ,ale proč když už je stejně konec, tak proč to má spojitost s ním ? Děkuju za odpověď.
 
Anna1970
14.09.15
16:16
Reg. před 2016

Milí moji. Ja ako neznalec sa vám posnažím poradiť. Ešte ste nečítali, že keď stretávate rovnaké čísla alebo situácie, že sa s vami snaží nadviazať spojenie váš anjel? Vaši strážni anjeli sa ukazujú v rôznych formách. Krásny deň všetkým dušiam...
 
Dracizena
17.09.15
20:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucinko, začni třeba tak, že používej mou modlitbu a to je ámenovat dokola a obaluj se vizuálně duhou a denně si chvilku tři nějakou, i malou část těla... a Čas se Ti přihlásí, až bude od Tebe chtít další změny. Čas je Anděl jménem Čas a když ho poneseš v hlavě, ON se ozve. Možná snem, možná vnitřním slyšením a nebo Ti bude pískat svou písničku v uchu... To poznáš sama... pááá
 
HanaB
21.09.15
12:56
Nereg.

IP: 91.139.3.*
Dobrý den dracizeno, myslíte , že byste mi mohla poradit ohledně těch čísle jak jsme se ptala prosím ? Víte těch čísel je více a více a ohledně znamení a věcí, které se týkají bývalého přítele taky a já to nějak nerozumím Mockrát děkuji.
 
Dracizena
24.09.15
23:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
HANÍ... ty máš životní číslo 11 a jedenáctka je z mého pohledu katastrofická... je to dvojka a já ji přirovnávám k houpačce a když zůstane dvojkový člověk vyset na jedné straně té houpačky, může být zle... Bývalý přítel je v trojce a tam se jeho energie už lépe točí. Jeho Anděl si Tě hlídá, to bys měla vědět a proto se za něj modli. Určitě používej mou modlitbu a to je prosté ámenování... pokud chceš, napiš mi na meil, když budu mít čas, poradím více... jsem seznam.cz
 
kýta
27.09.15
09:07
Nereg.

IP: 91.221.149.*
DOBRÝ den, náhodou sem narazila na tuto diskuzy po tom co sem začla vídat čislo. 22. Je to opravdu zajímavé čtení. Poradíte ci to múže znamenat u mne?? Narozena sem 8.5.1977.
 
Jakubko
30.09.15
21:08
Nereg.

IP: 89.102.225.*
Zdravim... Kdyz mi bylo 6 let poznal jsem prvni lasku jeji mamina byla " carodejnice" coz tvrdila i ona o sobe ale ona me navedla na cislo 22 a ze si ho nemam pripoustet k telu ja udelal opak je mi 24 let 22 me pronasleduje celej zivot bratr se narodil 22 mamca umrela 22.5 ted kdyz premyslim rekla mi ze 17 je moje stasne cislo 22-5=17 ty cisla jsou na v rodine hrozne propojene ja cisla vnimam kazdy nemluvne 22 ... Pro me existuje jediny platny zakon a to zakon pritazlivosti na co myslime to si pritahujem at dobre nebo zle veci zalezi jen na nas ale i presto ze mi tajemstvi zmenilo zivot stale se topim v negativnich myslenkach ... Z ostatnich komentaru jsem precetl ze 22 je ctverec aniz bych o tom nekdy slysel vnimal jsem to tak uz si zacinam sam myslet ze jsem magor hrozne moc veci predvidam chtel bych toho tolik napsat ale nevim cim zacit ... .zivot je tak slozite jednoduchy ... . Narodil jsem se 16.1.1992 pokud bych mohl poprosit chtel bych se dozvedet vic number 22 ... naneklacko@gmail.com
 
Dracizena
30.09.15
23:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
PRO KAŽDÉHO...
ČÍSLA TI LEZOU DO PODVĚDOMÍ A VĚDOMÍ, ABY SE S TEBOU PROPOJILO NAD VĚDOMÍ... A TO JE DUCHOVNÍ RŮST...
Z ČÍSEL JSME ZHMOTNĚNI A PROTO V ČÍSLECH PLAVEME ŽIVOTEM...
Nauč se modlit... propojuješ se se svou dimenzí, která umí s tebou navázat řeč...
Denně dělej dechová cvičení... prokrvuješ celé tělo...
Začni si denně bubnovat, třeba do stolu... udáváš rytmus svému tělu...
Denně vypisuj aspoň třemi větami denní zážitky, myšlenky, bolesti, i radosti... vše musí vytéci z těla ven a vypisováním, vytéká to negativní...
Sedej si do jógového sedu a vizuálně se obaluj barvami duhy...
Časem si očistíš takto smysly a budeš si umět odpovědět na vše důležité... ámen+ámen+ámen ze vás, za všechny... držím palce...
 
Ilona22
05.10.15
19:36
Nereg.

IP: 93.89.107.*
Dobrý večer Dračí ženo, také mě pronásleduje číslo 22 více než týden... Vidím to všude i 30x za den, na hodinách, počítači, značkách, tachometru, v TV, na účtenkách, v programu atd... !! Předtím mě asi 5 měsíců pronásledovalo číslo 222 a 2222. Dokonce když jsem na Sicílii na jednom poutním místě vyfotila obrázek s duhou kolem slunce a tam jen vidět obrys postavy(MADONY).Neuvěřitelně krásné... Moc jsem si tam tehdy na tom poutním místě něco přála a modlila se za to... Ještě je důležité podotknout, že obrázek měl číslo 2222 a tím to začalo Vím, že to je dobré znamení... Co mi tím chtějí andělé ještě říct? Mé datum narození 6.9.1977. Moc děkuji za odpověď
 
Dracizena
12.10.15
22:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ilona... Máš anděla, který si Tě připravuje na změny... ale Ty mu jdi naproti a Ty změny začni sama dělat... Udržuj své tělo v duchovém obalu, ale svého Anděla také... Nenacházíš se v duchovním rychlíku, ale na koňském povozu a to je moc dobře, protože z něj stačíš vnímat i maličkosti... a o tom je cesta duchovní... vnímat maličkosti, oni jsou to ve skutečnosti velké věci... nic nového pod Sluncem, že? Ale kdo vnímá maličkosti s porozuměním? Málo kdo...
 
Ilona22
17.10.15
10:05
Nereg.

IP: 93.89.107.*
Děkuji moc a moc... Ano přesně tak, kdo vnímá maličkosti s porozuměním Ano, žiju duchovním životem... Někdy si připadám, že mi lidé nerozumí... Jen přesně nevím, jaké změny udělat ?? Snažím se už půl roku, nikam to nevede... Mám pocit, že to vše stojí a nic se neděje ohledně muže narozeného 19.4.1979... Vůbec není možnost se sejít... Přijde mi, že chce a pak z toho vždy vycouvá... Vykašlat se na to?
 
Dracizena
18.10.15
12:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Na nic Ilon NEKAŠLY... tato průpovídka je velmi nemocnou energií, tak pozor... Řekneme, že se na někoho vykašleme a ono se tak děje, tělo vychrcneme na druhého svůj energetický neviditelný odpad a ten druhý ho pak opravdu kašlem zase vyhazuje na své okolí.Pak jsou lidé v začarovaném kruhu a Ty, když už stoupáš po duchovních schodech, tak pozor na slovíčka... Já si myslím, ale i vím, že se dnes musíš duchovně okysličit a nejspíš budeš nějaký čas sama... Píšeš, že jsi jako na rozcestí a nevíš kudy kam a to je stav, kdy se svlékáš z hadí kůže, jako had a toto období máš choulostivé. I had ve svém období zalézá do své skrýše... Vyměňují se u Tebe andělé. Ten co Ti rozum školil do dnes, tak Tě opouští, aby udělal místo jinému. Je to podobné, jako ve škole, kde se vyměňují učitelé... A tento nový "Tvůj duchovní rádce" Tebe povede do vyššího duchovního patra, v tom pomyslném Božím Domě. Bude Ti zrát duchovní myšlení do jasnozřivosti... Volej si Anděla hvězdného a nebo jdi na můj meil.Budeš mít hodně otázek a když budu mít čas, ten Tvůj START Ti popíši...
 
Hanča 12 let
28.10.15
22:52
Nereg.

IP: 89.203.170.*
Emm ... Dobrý den, asi jsem zde nejmladší , no snad to nevadí ... Stále dokola vídám číslo 59. Nevím jak si to odůvodnit, jestli někdo nemrtvý ... No, když píšu zprávy, všude je 59 ... ,,, ono chvíli to bylo úžasné ... Jako náhoda... Ale pak to číslo zasahoval naprosto do mého života ... Prosím, pomoc .. Odůvodnění stačí
Děkuji
 
Ivana63
30.10.15
21:43
Nereg.

IP: 188.120.196.*
Zdravím draciženo... ... všimla jsem si, že zde rozebíráš čísla a mám prosbu... ..v životě mě pronásleduje číslo 30 a 3... .znamenají úmrtí i narození... i jak se říká smolný den... narodila jsem se 30.10.1963... nevíš proč mě trojka v životě tak pronásleduje? Díky
 
Dracizena
02.11.15
00:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Trojka je trojúhelník a to je geometrický tvar, který startuje mysl do duchovních sfér... Proč Tě trojky pronásledují? nejspíše jsi sebe nenastartovala duchovně, jak by si Tvé tělo přálo...
Modlitby nestačí, je třeba k ní přidat vizuální terapie, samoléčba se svou léčivou energií apod.
 
Dracizena
02.11.15
00:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Haničko, když vynásobíme 5x9=45 a to je DEVÍTKA... A číslo 9 je v řadě číselné koncové, pak jsou už čísla složená, že?
A ta devítka, je Tvým Andělem Strážným, který Tě strážil 9 měsíců v lůně matky... promlouvej k němu... a stačí, než usneš, odříkávej si modlitbu Andělíčku můj strážníčku... atd... určitě ji znáš. Není to dětská modlitba, kdyby si ji každý před spaním odříkával, pak by lidi měli ty sny, které je varují a nezažívali by zbytečné bolesti... nauč se tuto modlitbu a jednou k Tobě bude mluvit, Tvůj anděl Strážný... Jde o vnitřní slyšení, také mám otevřený tento smysl... opatruj se...
 
Hanča 12 let
02.11.15
17:59
Nereg.

IP: 89.203.170.*
Mockrát děkuji :) ... Vždy než-li jdu do školy, jsem převážně u babičky. Každý večer a každé ráno když odcházím do školy, mi říká Andělíčku můj ... Je na čase abych si to říkala i já. Mockrát vám ještě děkuji :)

 
Hanča 12 let
02.11.15
17:59
Nereg.

IP: 89.203.170.*
Mockrát děkuji :) ... Vždy než-li jdu do školy, jsem převážně u babičky. Každý večer a každé ráno když odcházím do školy, mi říká Andělíčku můj ... Je na čase abych si to říkala i já. Mockrát vám ještě děkuji :)

 
68654103232065361236
05.11.15
15:54
Nereg.

IP: 88.100.183.*
pronasleduje me cislo 22 pomoc
 
hsvetluska@seznam.cz
11.11.15
18:26
Nereg.

IP: 85.71.126.*
Je mozne dostat emailna draci zenu takemepronasleduje cislo 22 dekuji
 
Monika22
03.12.15
00:44
Nereg.

IP: 212.71.154.*
Dobre brzké rano.. Od jisté doby mě pronásledují čísla 22, 22:22 a tak.. V noci se probudím a 2:22, chtěla bych se zeptat na hlubší význam v mém životě... Dávám si k tomu určitou spojitost s něčím, s nekym nepřestávat, jen potrebuji i názor jiných :-) datum narození 25.2. Moc děkuji za odpověď Dracizeno.. Monika
 
Vrtielko
03.12.15
18:29
Nereg.

IP: 78.98.214.*
Ahojte
čítam, že Vás prenasleduje číslo 22, mne sa ukazuje kombinácia čísla 232, 332, tiež neviem čo mi to chce povedať. Niekoľkokrát za deň ho vidím veľmi dlhú dobu. Niekedy si už tiež hovorím, že si to sama privolávam.

pozdravujem vás všetkých
 
Dracizena
03.12.15
20:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Opakovat se nebudu, už jsem zde vypsala to podstatné, proč lidem duchovno servíruje stejná čísla... je to duchovní zrání vašich smyslů... naučte se modlit a promlouvat s hvězdami, jako s živou bytostí a pak místo čísel, budete vnímat svou Duši vnitřním viděním a slyšením a časem uvidíte, i svou auru... zajímejte se o uzdravování sebe sama...
 
Petram
12.01.16
22:36
Nereg.

IP: 185.22.125.*
Prosím o vysvětlení,též všude vidím číslo 22, nejvíce na hodinách 22:22 , a to již řadu let.Předem děkuji za odpověď.
 
Dracizena
13.01.16
00:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zajímej se o duchovní poznání, ne o náboženství... začni komunikovat se svou vnitřní energií... ptej se svého těla, jednou Tvé tělo bude s Tebou, s rozumem komunikovat, jako dvě dodělené polarity... držím palce...
 
sabina billa
08.02.16
15:02
Nereg.

IP: 176.12.115.*
Ahoj chtela jsem se zeptat co znamena kdyz se mi neustale ukazuji srdička dekuji
 
delfinicek22
01.05.16
13:09
Nereg.

IP: 195.91.11.*
Dobry den,chcem sa opytat vsade kde sa otocim kde sa pohnem vidim 22 uz ma to prenasleduje 2 roky prosim vas velmi pekne poradte mi prosim.Volam sa Adriana Ujcikova a som narodena 22.10.1985
 
Bella2208
02.06.16
23:26
Nereg.

IP: 86.2.243.*
Ahoj.zaujala me Vase diskuze,protoze i ja casto vidim cislo 22. Je to prevazne na hodinach 22.08. Je to shodou nahod i datum meho narozeni. Vzdy me to prekvapi a snazim se najit odpoved.Prosim o radu. Dekuji :-)
 
Bella2208
02.06.16
23:28
Nereg.

IP: 86.2.243.*
Ahoj.zaujala me Vase diskuze,protoze i ja casto vidim cislo 22. Je to prevazne na hodinach 22.08. Je to shodou nahod i datum meho narozeni. Vzdy me to prekvapi a snazim se najit odpoved.Prosim o radu. Dekuji :-)
 
Bella2208
02.06.16
23:30
Nereg.

IP: 86.2.243.*
Ahoj.zaujala me Vase diskuze,protoze i ja casto vidim cislo 22. Je to prevazne na hodinach 22.08. Je to shodou nahod i datum meho narozeni. Vzdy me to prekvapi a snazim se najit odpoved.Prosim o radu. Dekuji :-)
 
Michelle
22.06.16
21:13
Nereg.

IP: 212.111.25.*
Pronásleduje mě již několik let moje datum narození, začalo to na střední škole, kde výuka končila 13:10, je to ale 8 let a stále se v 13:10 téměř každý den podívám na hodiny. Vystrašilo mě to až tehdy, když vypadala elektřina, skutečný čas byl sice jiný, ale na hodinách co šly špatně bylo opět 13:10. Dělala jsem si na internetu jeden test, a u výsledku co mi vyšel byl odkaz na video zveřejněné 13.10.2008, otevřu lednici, tam mléko s datem spotřeby 13.10.2016, už mi asi hrabe, ale nevím proč se pořád musím dívat na své datum narození. :(
 
Dracizena
24.06.16
13:12
Nereg.

IP: 86.49.183.*
KDYŽ SI PŘEČTEŠ, CO ZDE PÍŠI NA OPAKUJÍCÍ ČÍSLA, PŘIJDEŠ SI NA TO, ŽE JE TO DUCHOVNÍ SMĚR... sečti si čísla, která dávají pětku... napiš mi a pošlu Tě tam, kde mám o číslech napsáno více, jak zde...
 
xtomas
14.11.16
22:13
Nereg.

IP: 46.39.172.*
22
 
Xtomas
14.11.16
22:50
Nereg.

IP: 46.39.172.*
žijeme v Metrixu, který vytváříme našim kolektivním vědomím, jsme synchronizováni mezi sebou. Rozhozením synchronizace opustíte náš Metrix a přejdete do jiného- jiná dimenze Astrologie a numerologie, jsou pavědy, ale v metrixu je možné všechno i to že Země je placatá pokud jsi to budem myslet bude placka..
 
Mysel
06.02.17
23:47
Nereg.

IP: 91.221.212.*
Ahoj,
Též mne uz nějakou dobu pronásleduje čislo 22. V praci skříňka na veci 22, na hodinách 22, platím 222... 😀 Prosim o pomoc.
Michaela Halškova
 
Mysel
06.02.17
23:51
Nereg.

IP: 91.221.212.*
Prosim pokud mou zprávu najdete, napište na e-mail halskovam@seznam.cz

Moc dekuji
 
Mysel
06.02.17
23:52
Nereg.

IP: 91.221.212.*
Ahoj,
Též mne uz nějakou dobu pronásleduje čislo 22. V praci skříňka na veci 22, na hodinách 22, platím 222... 😀 Prosim o pomoc.
Michaela Halškova
 
Marcela H
23.02.17
22:47
Nereg.

IP: 109.183.146.*
Ahoj Dracizeno😊 prosim vas jsem narozena 20.9.1972 prvne se me zacala zjevovat 22 po smrti maminky pred 2 lety se me tragicky zabil tatinek v aute a velmi to zesililo prakticky stale ziju mezi cislem 22 pomuzete me najit prosim reseni co me chteji cisla rict? Predem dekuji muj email Mkvetenka@email.cz
 
Lenyxa
05.07.17
20:21
Nereg.

IP: 185.21.220.*
22... vidím celý život, ale poslední tři roky prostě všude, ted už je i v čísle popisném na mé nové adrese ... a vůbec se mi dějí zvláštní věci... dá se popovídat po mailu s nějakou "místní bosorkou"??
 
newflower@seznam.cz
05.07.17
23:54
Nereg.

IP: 90.181.177.*
Dobrý den, velmi mne zaujaly članky výše, mne zase stále pronásleduje číslo 44, někdy je před ním trojka... . ale hodně často mi duch najde 44 různě na digitálních hodinách ale i jinak... mám to od roku 2012 vím že mi to chce něco sděli ale e pořád nevím co ... mám ztoho dobrý pocit cítím spojení a nerozumím..nedávno mi přišlo že je ot opravdu upozornění na nějakou stále se opakující mojí chybu... žiji v problematickém vztahu který brzy asi stejně zkončí... ta chyba je možná z toho vztahu. Moc děkuji za odpověd Jana Nadeem (za svobodna KOmárková) datum. nr. 18.1.1974 , newflower@seznam.cz
MOC DĚKUJI
 
ZuzanaM
20.09.17
13:37
Nereg.

IP: 80.188.48.*
Dobrý den, potřebovala bych znát vysvětlení.Vím, že mé životní číslo je 7
a před nějakou dobou jsem stála před hodně vážným rozhodnutím a všude se mi objevovala sedmička.V té době jsem ale že je to mé životní číslo nevěděla. I tak mě to dost zarazilo, ale do dones nevím, zda to bylo znamení, že jsem se rozhodla dobře, nebo varování ať to nedělám.
Co myslíte Vy? Moc děkuji Jsem narozena 21.1.1983
 
Jarka67
25.09.17
11:15
Nereg.

IP: 46.13.198.*
Dobrý den,neustále vidím dvě,tři i čtyři 2 a neustále se mi to opakuje,mám za sebou neuzavřené hodně zlé období,ale ty čísla vidím již několik let, prosím mohl by mi někdo vysvětlit co to znamená a poradit,děkuji Jarka
 
Dracizena
26.10.17
21:24
Nereg.

IP: 185.64.40.*
ZuzanaM... SEDMIČKA... je andělským číslem a tento Anděl Ti chce zvednout duchovní strop... to znamená, že mu jdi naproti a třeba modlitbou a ta může znít, že budeš dokola opakovat své jméno... nebo do 30 počítat a nebo odříkávej abecedu... Modlitba je každým písmenkem, slovem, i číselnou řadou, ale záleží, kterým směrem modlitbu posíláš. Já ji posílám do hvězd, až pak do všech možných stran, ale nejdříve do hvězd... A pak čekej, že Ti půjdou zvláštní sny, které si zapisuj... Budeš mít slyšení v momentě usínání, ale i vidění barev spektrálních a to jsou andělské dimenze... ukazují se nejdříve barvou a pak i obrazem... Začni modlitbou a vizuálně se obaluj duhou... držím palce...
 
Dracizena
26.10.17
21:47
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Jarka67... poradím Ti terapii... když sečteme čísla která vídáváš 2+3+4=9 a devítka je číslo, které je poschodím pod, řekněme, pod boží střechou... Rodí se v devíti měsících, máme devět číslic, ale i planet atd.Devítka je duchovním stropem a proto si dělej před spaním vize, že jdeš po barevných schodech a je jich devět... ale na každý schod stoupni a dej mu barvu a celé tělo se Ti tou barvou také obarví... chvilku se vydýchej a děkuj té barvě, že Tě uzdravuje ... a pak stoupni na další, ale může to být, až další den... Napiš zde, co při této terapii vnímáš... Až sem přijdu a najdu Tě, poradím jak dál... modlím se za Tebe, aby jsi stoupala do duchovna dobře... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA TEBE***
 
Kateřina Klimšová
31.10.17
22:47
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý večer,
také já moc prosím o pomoc. Poslední rok, možná dva, vidím často čísla 22, 11, hodiny 22:21, 22:22, budím se občas kolem 01:22 apod. Kombinace těchto čísel je velmi častá.
Děkuji moc za pomoc. Opravdu.
Katka
 
Kateřina
05.04.18
03:36
Reg.13.6.18

Dobrý večer..jsem v kontaktu s Anděli už nějaký tak 3 roky... V různých fázích života vidím stejná čísla... Když jsem procházela nějakou změnou, bylo to 55. Často jsem viděla 16 a v poslední době vidím 22... Den co den, hodinu ,co hodinu.. všude.nemusim to myslím popisovat.neni to pro mě nic nového a záhadného, protože vím,že se mi tim Anděle snaží něco říct..naučila jsem se koukat na stránky s významem andělských čísel buď samotných nebo význam čísel podle hodin... Tady vidím že existují i jiné možnosti, jak zjistit význam .. mohla bych moc poprosit, zda rozluštite, co to v mém případě v momentální situaci znamená? Moc moc děkuji katy
 
Markéta Strapinová
09.05.18
17:39
Nereg.

IP: 31.192.81.*
Dobry den,uz asi rok vidim skoro kazdy den cislo 22 i nekoliktat denne, jak na spz aut na hodinach procent baterie atd. Muzete mi prosim napsat co to pro me znamena? Moc dekuji. Strapinová Markéta
 
Dracizena
23.05.18
18:51
Nereg.

IP: 185.131.62.*
Markétko, napsala jsem toho zde o číslech mnoho... i o čísle 22... přečti si předešlé vysvětlení... platí to pro každého stejným dílem...
 
Stutka
24.05.18
02:34
Nereg.

IP: 73.75.1.*
A co ak su to trojky 222 a syn sa narodil 22 ale tie trojky sa objavyli po jeho smrti .
 
Mika2222
21.06.18
11:09
Nereg.

IP: 94.113.142.*
AHoj každý den vidím číslo 11:11 22:22 01:01 12:12 někdy z toho šílím ale každej mě uklidnuje že je to v pořádku že je to jen magické číslo a mám mít větší důvěru ve své schopnosti.
každopádně jsem se i narodila 22.2.1997 chtěla jsem ti napsat email kůli rozboru jestli by jsi mi mohla s něčím poradit ale nenašla jsem ho tak se mi prosím ozvy budu ti vděčná tak krásný a láskyplný den vám všem přeji.
 
Zoja
27.06.18
21:13
Nereg.

IP: 195.168.209.*
Ahoj prenasledujú ma čísla 12.12 ,12.21,21.12,21.21 pomali denne Dakujem za vysvetlenie L
 
SYner
04.10.18
22:36
Nereg.

IP: 90.179.91.*
Čest,
Už nejakou dobu vidim v nahodnych chvilich divna čisla, ale nejvíce 22, vzbouzim se v jakoukoliv hodinu ale vždycky 22, 5:22 6:22 atd. Jdu na messenger, napsat někomu, napíšu zpravu a nevědomě jen tak kouknu na čas zprávy a 22:22 hraju hru na telefonu, kouknu na penize a mam 2222$ narodil jsem se 22. A svatek mam 22.2, muj nejoblibenejsi festival se bude tuto zimu 22.2-23.2 a 2 stage, když mam ranni směnu a nekoukam na hodiny vždycky na oběd jdu 10:22 nechápu to
 
Petra Miklošová (Skolilová)
07.11.18
22:13
Nereg.

IP: 176.222.226.*
Dobrý den. Narazila jsem na Vaše stránky..číslo 22..je už všude semnou..minimálně 5let. Stále všude..prvni 2 roky jsem si říkala, že to není možné a nyní už se nad tím i usmívam nebo kroutim hlavou. Ale přesto by mě zajimalo co mi chce toto číslo říct. Mám se bát? Život nemám med... nebo naopak se něco hodlá změnit? Děkuji za odpověď. (Nar. 24. 02. 1978)
 
luf****
08.11.18
01:49
Nereg.

IP: 93.99.194.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
luf****
08.11.18
02:14
Nereg.

IP: 93.99.194.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Sonja
01.12.18
12:37
Nereg.

IP: 95.102.40.*
Dobrý deň. Aj mňa neustále prenasledujú 22, 22:22, cislo na ŠPZ 222 cislo autobusu 22, nákup v obchode 22,22€ všade . Jedno obdobie to prestalo, ale opätovne sa mi to zjavuje. Prosím o radu a vopred veľmi pekne Dakujem . Sonja Némethová 20.04.1979
Prajem krásny deň. S pozdravom Sonja
Email: nemethovas@seznam.cz
 
ivanka sovička
03.12.18
19:41
Nereg.

IP: 86.49.249.*
Ahoj, myslím, že je to podpora andělů :-), andělská čísla.
 
Sonja
04.12.18
05:48
Nereg.

IP: 95.103.109.*
Ivanka, ďakujem. :) Škoda len, že som tak slepá a hluchá, že neviem čo sa mi tým snažia povedať. Krásny deň 🤗
 
Nell
24.01.19
22:43
Nereg.

IP: 178.40.133.*
Prajem pekný deň, aj ja by som poprosila o radu. Vidím všade 22. Bola som napr.s dieťaťom u lekárky 22.a boli sme 22 v poradí zapísani. Na hodinách 22 atď. Ďakujem.
 
Petra Miklošová (Skolilová)
26.01.19
15:28
Nereg.

IP: 46.135.29.*
Dobrý den.
Prosím můžete mi někdo odepsat :-D
 
vít.budin@seznam.cz
17.09.19
06:18
Nereg.

IP: 37.188.149.*
Dobrý den.Uz několikrát se mi stalo že se v noci vzbudim a na hodinách je 3h33minut.Často většinou minimálně jednou za měsíc.Co by to mohlo znamenat? Děkuji za odpověď Víťa
 
TomasGulas222
17.04.20
04:02
Nereg.

IP: 46.173.198.*
Je to datum. A "vy s těma dvojkama" jste byli z nějakého důvodu vybrání. Když to zjednodušil... nějak to umíte s lidmi - přesvědčit je, odhadnout je, předvídat je, vcítit se do nich. Nebo ne? Pomohlo by, kdybyste napsali místo, kde žijete a kdyby se aspoň někteří z nás sešli a popovídali si o tom a zkusili na neco prijit. To prece neni jen tak. Potrebuju kontaktovat nekoho s dvojkama. A večer koukejte na "hvězdy" :) kdyžtak napište na ímejl jentak tečka uvidíme zavin áčko ýmelj druhá tečka CZeská Rep.


 
Miona
09.09.20
10:17
Reg.9.9.20

Dobrý den, také už asi 10 let často vidím na hodinách číslo 22 a to 22:22, jsem narozená 22.2.1980, tak jsem se chtěla zeptat jestli nevíte co mi toto číslo říká?
Moc děkuju a zdravím M
 
Sharoll
16.09.20
22:07
Reg.16.9.20

Mohl by mi někdo pomoci s odpovědi na otázku, když vidím skoro všechna čísla, denně tak 2-3x a to od ledna 2020 a trvá to? Každý den, týden či období vidím více některá čísla a pak zase jiná. Vždy ale třeba stejné čísla v čase, nebo nějak posloupne seřazené. Nejméně vídám číslo 3 a 4,to spíš v nějakém seřazením. Ale jinak opravdu 0,1,2,5,7,8,9 občas 3 a 4 a snad nikdy číslo 6. Trvá to už 8 měsíců a snažila jsem si čísla psát, hledat významy, ale mám pocit, že je mi něco na dosah a uniká mi to, nebo nevím, jak mluvit a anděly.. Prosím o radu
 
Lukas2211
18.10.21
22:23
Nereg.

IP: 45.82.234.*
Ahoj muze mi nekdo prosim poradit? Skoro kazdy vecer kdyz jdu spat vidim na mobilu cas 22:11.. precetl jsem si co to znamena 22 a11 ale nikde co to znamena dohromady.. a ted to NEJLEPSI !!! 22.11 jsem se narodil .. ma to nakou spojitost?dekuji za odpoved
 
Erik
29.08.22
13:42
Nereg.

IP: 185.165.142.*
Ahoj mam strach ze prichadzam o rozum vsade vidim cislo 8 ked zapmnem tv ked prepinam v tv povedia cislo 8 alebo 18 ked sa rozpravam s niekym povie pouzije vo vete cislo osem potom npr co je u mna doma podobne veci sa deju u susedou pokazi sa mi konvica pridem k susedovy a taktiez ma novu konvicu ze sa mu pokazila ako priklad som to pouzil ale naozaj sa mi to stava,dost casto co sa to robi prosim vas
 
Erik
29.08.22
13:45
Nereg.

IP: 185.165.142.*
Ahoj mam strach ze prichadzam o rozum vsade vidim cislo 8 ked zapmnem tv ked prepinam v tv povedia cislo 8 alebo 18 ked sa rozpravam s niekym povie pouzije vo vete cislo osem potom npr co je u mna doma podobne veci sa deju u susedou pokazi sa mi konvica pridem k susedovy a taktiez ma novu konvicu ze sa mu pokazila ako priklad som to pouzil ale naozaj sa mi to stava,dost casto co sa to robi prosim vas
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)