English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Twain

Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku, je na konci vašeho ramene.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pronásledování

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Pronásledování

Jarmila S.
12.10.22
15:32
Nereg.

IP: 109.123.204.*
Dobrý den, mám obrovský problém s temnými sílami které posedli můj telefon.
koupila jsem si nedávno telefon samsung a má 5G síť tak nevím jestli je to tím, nže mi do něj někdo přes tu sít vysílá, nebo jestli je to démon (spíše to bude démon, dějí se s nim jiné divné věci. třeba jednou byl úplně zahřátý, jak kdyby ho donesli z pekla, nebo dělá divné zvuky).
Byla jsem se poradit na vodfonu a neporadili mi zkopušeli mi ukradnout hesla od telefonu protože tam děla syn mého ex přítele. můj známý se mi snažil s telefonem poradit a skončilo to tak, že se mi taky připojuje na telefon. už nikomu nevěřím.
neustále se mi tam přes shotspot připojují různé spolky. Jak zapnu shotspot tak hned slyším lidi v parku jak se mi na telefon připojují. Poslední kapka byla, kdyžř jsem se dnes v noci probudila a telefon mi spadl na zem a pak tam byla nějaká aktualizace. prosím máte někdo podobnou zkušenost s démony v telefonu? napadlo mě položit telefon do svěcené vody, ale je odolný jen proti tekoucí vodě.
nemůžu si boihužel koupit jiný, nemám teď finance potřebuji poradit tedy nějaké kouzlo, co démona vyžene
Děkuji
 
petr54
14.10.22
12:46
Reg. před 2016

Mám takový dojem, že hledáte problém přesně tam, kde není. Proto doporučuji se seznámit s podstatou a fyzikálním principem mikrovln, na tomto je postavena technologie 5G a je všesměrová - a umožnuje přímé propojení 5G zařízení mezi sebou...
Existuje mnoho informací o škodlivých účincích mikrovln
např portál matrix2012 tecka cz nebo badatel tecka net.

A s tím i souvisí vzájemná interakce mikrovln s energetickým systémem živých organizmů Aura, Čakry.
Zdravím Petr
 
bosorka
19.10.22
10:59
Nereg.

IP: 78.99.208.*
Ahoj!
Nepochybne máš pravdu a tvoj telefón využívajú zlé sily, aby sa dostali k tebe. Môžeme len skúšať, ako sa ich zbaviť. Tu nepomôže ani modlenie a svätená voda. Ako prvé skús toto. Kúp v lekárni aspoň dva balíky koreňa archangeliky lekárskej. Nájdi si nejakú vhodnú krabičku primerane k telefónu. Na noc daj telefón do krabičky a zasyp ho zvrchu aj zo spodu koreňom. Ako ho budeš pomaly zasýpať, povedz 3x vetu: Všetko zlo, ktoré bolo vyslané k tomuto telefónu a cez neho ku mne, nech sa vráti k tomu, čo to zlo vyslal. Ráno si ho môžeš vziať zase. Opakuj to tak dlho, ako bude potrebné Keď zlo odchádza, vždy sa to nejako prejaví a dokonca môžeš aj zistiť kto ti nepraje. Musíš si všímať všetko, čo sa ti stane a ako sa menia ľudia okolo teba Píš potom.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)