English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Pitigrilli

Řekne-li muž, že se žena oddává všem, je možné, že je to pravda. Ale je jisto, že se neoddala jemu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prognóza situace v ČR - co říkají karty?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Prognóza situace v ČR - co říkají karty?

Katarína
30.11.10
21:26
Reg. před 2016

Při čtení všech možných nabídek na vyložení osudu pomocí karet mne napadlo, že by bylo zajímavé, kdyby se o předpovědi vývinu situace v ČR - třeba v období po 8.12.2010 - pokusili ti, kteří to s kartami "umí". Šlo by to? Mohlo by to být možná docela zajímavé - ověřit kvalitu výkladu by šlo po čase zcela jednoduše... ...
 
Katarína
30.11.10
21:34
Reg. před 2016

byl to jen fór
 
Katarína
30.11.10
21:37
Reg. před 2016

omluva;
 
Katarína
30.11.10
21:42
Reg. před 2016

je to blbost chtít prognózu; žádnej seriózní věštec by do toho nešel;
 
Katarína
30.11.10
23:05
Reg. před 2016

To teda nechápu, opět píše někdo mým jménem. Jak jen to je možné? Psala jsem pouze první příspěvek k tomuto tématu, které jsem založila. Další téma psal někdo jiný - asi si myslí, že má skvělý smysl pro humor. No, třeba jo. Je fakt, že z toho nepláču, blbost je někdy taktéž ke smíchu.
Pro admina: Je možné, aby byly pod stejným nickem registrované dvě různé osoby?
Co se to tady stále děje?
Ad Katarína 2,3,4, atd: Chtít prognózu, které pravdivost by se skutečně dala ověřit není blbost. Pouze prověrka kvality.
 
Nike
01.12.10
08:27
Reg. před 2016

Taky mi naskakuje jiná Nike, když se přihlašuju či odhlašuju. Můžu si přečíst její data.
 
Katarína
01.12.10
09:03
Reg. před 2016

jeto iba malá ukázka, co se dá; a to i bez kouzel,věšteb a zaklínadel;
 
Katarína
01.12.10
09:07
Reg. před 2016

Je možné, aby byly pod stejným nickem registrované dvě různé osoby?
Co se to tady stále děje?
 
Katarína
01.12.10
09:23
Reg. před 2016

Odhlašuji se a na Věštírnu se vykváknu. Po příspěvku Nike jsem už nenapsala nic, udělal tak někdo jiný - třeba tomuto člověku takové špásování způsobuje velkou radost - možná nemá nic lepšího v životě a potřebuje zpestření. Jsou takoví, kteří pochopí víc, až to, co činí jiným, zažijí na vlastní kůži - kdo s čím zachází... ... ..
Přeji bezva zábavu... ... ..a hodně zdravého rozumu.
 
Merit-zkouska
01.12.10
18:05
Nereg.

IP: .*
zkouska :-).. to jsem ja Merit :-)

tak se mi to nepovedlo, chce to heslo.. takze Karína s dlouhym mekkym "í", je regla.. tak nekdo zna heslo?
 
Merit-zkouska
01.12.10
18:06
Nereg.

IP: .*
s kratkym mekkym? .. to taky neslo :-D, kurna co se to teda deje? :-))
 
Merit
01.12.10
18:08
Reg. před 2016

Katarínko, tak si zmenis nick a bude to vyreseny, neco vymyslime, preci se nenechame nekym otravit :-), co? ;-)
jestlize to nekdo udela i potom.. pak by se snad na toto uz mel podivat admin, uvidi jiste i IP adresu :-) a bude vedet, odkud vitr vane :-)
tohle se nedela.. lidi.. neblaznete aspon tu, staci to, co se deje okolo .. :-D
preju vsem, krasnej den :-)*
 

red
07.12.10
00:38
Nereg.

IP: .*
Tak vidim ze je problem s uzivatelama - to mi taky muze nekdo napsat :)
Zrejme se neco stalo pri poslednim stehovani vestirny a zustal v tom binec.
Je ted v planu kompletni predelani uzivatelu, takze se sice pokusim podivat, cim a kde se to stalo, ale asi to dopadne tak, ze od ledna pojedem vsichni na novym uzivatelskym rozhrani.

No uvidim, je to kazdopadne divny ..
 
red
07.12.10
01:00
Nereg.

IP: .*
takze duplicitni registrovani opraveno, nicmene opravdu se stihly katariny zaregistrovat dve...

mam volbu, bud smazu obe, nebo vas tady necham :)

v lednu dojde k presunu uzivatelu a jedna z vas "odpadne" sama, protoze duplicity budou reseny primo v databazi a ne skriptem..
 
Merit
07.12.10
09:15
Reg. před 2016

ahoj Rede :-), vsak jsem ti tu psala, mela jsem na mail? :-), odpust stare zene :-D
to vis, ja a pocitace, ja jsem bridil, takze prdlacku rozumim tomu, co je skript ;-), Buh mi rozumu moc nenadelil a tohle jde opravdu mimo me :-).. ja obdivuju vsechny co to umi, ale zase u nich vidim jiny veci :-)
jste "geniove" v tomhle smeru :-), ale chtit po vas neco praktickyho, byva casto problem :-), nebejt vas, nejsme tu :-D
s Katarínkou (tou co ji zname tu a vime o koho jde) ucitelkou se domluvim po mailu, mozna ji udelam novej nick.. to necham na ni..

takze az se vestirna presune, ten nick mi zustane/nezustane? (to se tyka i jinych), odpust, ze tomu nerozumim.. proto se ptam zase polopaticky :-), jako lopata :-)

vestirna bude nova, ze? :-), bude vylepsena? Boze dekujeme :-)
i tobe samozrejme Rede :-) ..
mej se krasne :-)) pa
 
red
07.12.10
20:23
Nereg.

IP: .*
Merit: co se tyka toho, ze nekdo umi -- tak ja teda asi neumim, kdyz sem tohle zvoral :D

jinak, ad loginy - pocitam ze behem tydne zamcu uplne registraci, vestirna se chysta nova, jak dlouho mi to bude trvat netusim, chtel jsem od ledna jet po novu, ale uz to vypada jako nerealny, takze neslibuju..
co se duplicitnich loginu tyce, musi se sjednotit, takze se bud zrusi nahodne jeden ze dvojice, nebo vymyslim nejaky algoritmus, aby se uzivatel zachoval, ale jen se upravi jmeno.. zatim netusim, je toho na predelani mraky a zjistuju, ze sem porad jeste na zacatku :D

mely by se kazdopadne rozesilat emaily o teto zmene, hned jak bude aktualni, protoze ucty bude potreba obnovit, jsou tady lidi stari 8 let a netusim jestli jsou vubec aktivni atp
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)