English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

řecké př.

Žena dá přednost muži bez peněz před penězi bez muže.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Problémy se snoubencem a nový přítel

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Problémy se snoubencem a nový přítel

snoubenkapanainženýra
30.11.14
15:26
Nereg.

IP: 188.116.72.*
Ahoj.
Píšu sem, protože bych chtěla požádat o radu. Jsem už nějakou dobu zasnoubená, ale se snoubencem máme docela závažné problémy. Několikrát mě zbil a znásilnil, já se ho bojím, ale nedokážu ho poslat do háje. Několikrát jsem mu říkala, že se s ním rozcházím, ale pořád to nedokáže pochopit. Navíc se na mě finančně přiživuje, nepřispívá mi na nájem a to u mě bydlí, nic nekupuje, na večeře se nechává zvát ode mě, minule jsem za něho zaplatila 1 000 Kč v restauraci a 2 tisíce za novou bundu pro něj k narozeninám. Už nevím, co mám dělat. Mluvím s ním o tom pořád, ale je to jako házet hrách na zed.
Před týdnem jsem poznala super kluka. Je pozorný, hodný, milý, něžný, došlo to až tak daleko, že jsme si dali několik schůzek u mě doma. Choval se jako gentleman. Nic si nedovolil, přesto jsme se vášnivě líbali a mazlili. Snoubenec o ničem neví, přesto mi včera volal ve dvě ráno s tím, že jsem zasraná děvka, že se mnou končí a nesnáší mě. Můj bývalý kamarád, který mě chtěl, ale s kterým jsem zas nic mít nechtěla já mu napsal na FB, že jsem štětka a že dám každému. I jedna moje kamarádka o mě říkala, dokonce snoubenci volala, že jsem cituji "ojela celé město" a že jsem rozhodně nebyla panna, když jsem ho poznala. Pannou jsem ovšem v té době byla, ale nevím, jak to snoubenci dokázat. Byla bych pannou až do svatby, kdyby mě snoubenec neznásilnil. Chci od něho odejít nebo ho vystěhovat ze svého bytu. Už na to nemám náladu, mám tři práce, chodím na noční, snažím se. Jen on se válí doma, životopisy neposílá, na pohovory nechodí, ve fabrikách se neptá. Já mám VŠ, on nemá ani dodělané učiliště. Tudíž jsou u nás i problémy v komunikaci díky jeho intelektuální zaostalosti vůči mě. Navíc byl několikrát v blázinci, má schizofrenii a bojím se, že by mohl být nebezpečný. Několikrát mi vyhrožoval, že zabije mě nebo sebe. Jsem z toho pěkně šokovaná. Poradili byste mi? Já bych chtěla jít za hlasem svého srdce, jít za svým novým přítelem, být s ním, milovat se s ním a jednou si ho i vzít. Mám pocit, že už to není jen takové poblouznění, možná jsem se zamilovala na první pohled. Co byste dělali vy? Děkuji všem předem
 
Merit
05.12.14
21:38
Reg. před 2016

devce, tj. fikce a nebo je to realita? pa
 
Azazel
06.12.14
00:07
Nereg.

IP: 79.212.135.*
Tobe pomuje jen terapije. Sama to asi nezvladnes. Ale nevzrhej se hned do noveho stahu, jdi na to pomalu. 1) Zbavit se snoubence. (Zajdi si na policiji a nech ho vylocit z bytu kvuli domacimu nasili pak si zajdi k pravnikovy a nech at to od soudu necha dat zakas vztyku s tebou. A podej trastni oznameni ohledne znasylneni a domaciho nasili) 2) Zajdi si k terepeutovy, aby ti pomohl zpracovat trauma a tys mohla pomalu jit do noveho vztahu.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)