English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Z ničeho vznikne jen nic.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Problem zo spánkom

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Problem zo spánkom

TenČoHľadáCestu
12.09.10
10:31
Nereg.

IP: .*
Mám problém, ktorý potrebujem vyrfiešiť okamžite... doteraz snáď od kedy si pametám som mal pocit akoby ma niekto ked spím sleduje, co by mi ale envadilo, dokonca ani občasné nočné mori, ani to, že sa mi snívalo o mŕtvych posledné tri noci za sebou.
Ono to nebolo ani tak o mŕtvy&ch skor o smrti. Ale dne sosm zažil niečo, o je už príliš... zobudil soms a na to ako niečo na mňa vyliezlo a tlačilo ma k posteli, cítil som sa akoby sa niečo snažilo aby soms a nemohol hýbať, šlo to ťažko ale...
Dostal som menší záchvat paniky a nejak ušiel z postele, do inej izby a vydýchal sa. Bolo to okolo siestej rano.

Čo s tým, poradte niečo na ochranu pred tým, nech to je už čokoľvek, chcem sa pokojne a bez strachu vyspať.
 
liduna1
12.09.10
13:06
Nereg.

IP: .*
Ahojky ja mela pred lety podobny zazitek, na Slovensku je na to vyraz nieco ma dlavilo. Nemohla jsem se pohnout ,dychat ani otevrit oci a pritom jsem logicky premyslela. Pak se mi povedlo pohnout velkym palcem na noze a zmizelo to. Bylo to jak tezka perina. Podobne se stalo sestrence a ona dokonce videla bilou postavu jak odchazi oknem, otocila se k ni a rekla ji ja se pro tebe vratim. Kdysi davno jsem sem o tom psala ale co to mohlo byt jsem senedozvedela. Snad budes mit vice stesti. Mne se to zatim stalo diky bodu jen jednou a pres den, bylo to v case. kdy mi zemrel tchan, cize svokor.Pa
 
liduna1
12.09.10
13:34
Nereg.

IP: .*
Koukam, ze se mi darilo psat podobne jak Ty, samo ze to melo byt diky Bohu.Pa
 
Maty
12.09.10
14:56
Nereg.

IP: .*
Ahoj TenČoHľadáCestu, Lidu,
teď vás asi budu kopírovat, ale stalo se to letos na počátku léta.. Známý se svojí paní už roky žijí a pracují v Anglii, do Čech přijíždějí jednou do roka na delší dobu a bydlí v domě manželčiny babičky. Moc dobře se tam sice necítí - babička (dnes už není mezi živými) svoji vnučku moc ráda neměla, ale protože spíš "jen" přespávají, nějak to neřešili. Známý na duchy nevěří (spíš tedy nevěřil) a jeden večer v rozbujelé náladě babiččina ducha provokoval. Noc byla klidná, až k ránu začal známý ze spaní hrozně řvát, jako by mu šlo o život. Vyskočil z postele a už jen zahlédl stín babiččiny postavy. Vyprávěl, že ho navštívila ve snu a chtěla mu vzít obličej, úplně cítil, jak mu stahuje kůži.
Napadlo mne, jestli třeba v té místnosti, kde spíš, se neudálo něco významného, nebo jestli Tě nenavštěvuje někdo z blízkých, který už není mezi živými a takto na sebe upozorňuje (možná máš něco nedořešeného, na co jsi už zapomněl). Tak nevím, možností je mnoho, každopádně smrt ve snu znamená Tvoji výraznou životní změnu.. je možné, že to s Tvým posledním zážitkem souvisí.
 
Merit
12.09.10
15:27
Reg. před 2016

ahoj Lidunko :-))***
ahoj i tobe..clovece, ktery hledas cestu :-)
nejsi sam :-), takovych lidi je spousta.. jenom o tom mlcej..
taky se mi driv stalo.. ze jsem citila tihu deky? ci jak to nazvat?..
uplne silny to bylo pred par rokama.. usnulo telo.. duse se probudila a ja citila tu pritomnost.. ta komunikace probiha potom jinak.. huba mlci :-).. mluvi se celem? tretim okem? :-).. co ja vim.. v tu chvilku telo spi, cloveku busi srdce jako o zivot.. ale vedela jsem od svych pribuznych, kteri jsou u svedku jehovovych.. ze v tu chvili by clovek mel zavolat jeho jmeno.. ja se to naucila.. modlim se a prosim.. a ono to odeslo.. obcas se stane, ze nekdo dotahne neco s sebou ke mne.. je to male, je to vetsinou pri zemi a citi se to ztraceny :-), samo je to vyplaseny?.. nevenuju tomu velkou pozornost :-).. pomodlim se, vyslu lasku.. prosim Boha, andely, archandely, at me chranej.. ja ani ty bytosti nepreju nic zlyho, ja preci vim prd, co ja vim jakej to ma vyznam?.. ja chci jenom, at me necha :-).. muzou to bejt klidne strachy nekoho jinyho.. co tu zapomnel?.. nak extra potom nepatram.. v tu chvili naprosto bezpecne vim.. ze Buh zasahne.. duvera v nej, v jeho posly.. lidi, dyt my jsme milovani.. nic za to nechtej.. chtej lasku.. narodili jsme se sem pro radost.. ty hnusy jsme si do zivotu vtahli sami.. a opet.. "chci to zmenit?".. mam svobodnou vuli.. "poprosim o pomoc" :-) .. je tu "svetlo"..

tuhle jsem sedela na skypu s nasame.. ja ji tak miluju :-).. to je proste moje "holcicka" :-)).. ona tak krasne a nenasilne cloveka vezme k sobe.. a povidaly jsme si o svetle... jak k nemu clovek jde.. a ona patrala po necem a doslo ji.. nasla to nekde.. a je to tak.. ze clovek jde ke svetlu, ale je tu nas "stin".. a my se nekdy musime otocit.. a podivat se mu do tvare.. a mame ho respektovat... brat na zretel.. obejmeme ho?.. jsi tu stine?..jsi.. a prijmeme sebe v takovy podobe i s tim stinem.. pokud toto clovek udela.. strasne se mu ulevi.. to samy je o strachu.. atp.. sexualita?.. co lidi zije tak, ze ji neprijima?.. ze chce zit bez ni? a pak se divej, ze jsou nemocni?.. jsme kompletni :-D.. kdyz teda premyslim, clovek by se z toho normalne posr** :-D.. pac uz jsem stara.. copak ja to vsechno stihnu prozkoumat? :-D.. kdyz pujdu sama.. kdyz pujdu rozumem.. kdyz moje srdce, intuice vidi "modrou" a rozum rekne.. "to je ruda".. cemu uverim..
nikdy nedokazu nasame.. ci te druhe moji zname, ktera leci lidi a je to o lize.. vratit to..co pro me delaji.. zaplatit se to neda.. muzu jenom podekovat Bohu.. ze je mam.. a milovat je.. po moji motlitbe.. prisly obe do myho zivota.. :-).. ja tu nedelam reklamu.. (to mi kdysi nekdo taky vpalil, kdyz slo o seminar otevirani intuice :-) ).. jestlize je nekdo opravdu laskyplnej.. trpelivej.. hodnej .. ten reklamu nepotrebuje, to jsou fakta.. :-)

tak ty.. ktery hledas cestu.. uved se do sveho nitra.. a tam se zeptej.. co te to tam dostihlo.. je to tvuj strach?.. tvoje sexualita?.. bylo to hmotny?.. co jsi zhmotnil?.. provedl jsi nekomu neco?.. co ti muzu jako stara raketa, ktera je taky na ceste poradit?.. opet "lasku".. ona neguje.. duvera v Boha.. veris?.. tu mame tolika omezeni.. mame ty monterky (telo), dostali jsme zrak.. kterej vidi skrze mozek?..ci jak to funguje? co je v nem?.. to co je spravne, to nevidime ocima.. vidime to srdcem, intuici.. pocitama.. (u pocitu je dulezity se osvobodit od vlastnich emoci, ega)..
ukonejsi svoje nitro.. pochovej svoje detatko uvnitr, svyho muze i zenu.. a ptej se tam.. a bud k sobe uprimny..
je tezky slyset.. "zadupavas v sobe toato" :-).. nekdy u toho clovek i place.. cisti se.. pac sam sobe timhle ublizuje.. casto uprednostnujeme ty druhy a na sebe prdime.. ci naopak.. najit svoji vyvazenost..
je treba nesedet prdeli na dvou zidlich!! :-D .. smarja, taky jsem si to uzila :-).. to cloveka tak drti.. duse vi, ze je to tak..a rozum porad otvira usta.. neeeeeee.. jsi hloupa to je takhle!! :-) oci to preci videj!! :-)
nebejt tak hodnej, az je clovek blbej :-).. a netlacit na pilu na ceste..

kdyz clovek tlaci, na pocatku to dela kazdej, tak nas to desi, ze vlastne prd vime :-D.. to vse spravny je velice "jemny" :-)
nezivme strach.. a ze ja to umim, pac premazat svoje mysleni, navyky, tu cernou kroniku ve mne.. je tezky, ale snad se mi to aspon z casti dari.. a je to o te duvere.. :-)
prani dobra vsem.. a brat to uprimne a vazne :-).. vzdyt, kdyz jsme spokojeni, milovani, neni na svete lip?.. proc by clovek mel nepriteli prat to spatny???.. dyt on je kusem me :-D.. pak tedy sobe preju taky to co jemu? on je mym bratrem, sestrou :-)

takze ten tvuj problem.. a okamzity reseni.. otevri se sam pred sebou.. hledej uvnitr.. a netlac na pilu..
az "to" k tobe prijde.. modli se a pros o pomoc.. veris? zamysli se nad tim..
behem dne se venuj sam sobe.. medituj, bud s Bohem, andely i archandely.. zavri oci a neni casu, mista.. niceho.. to vse je pryc.. jste tam spolu.. jsi v tu chvili v bezpeci :-), jsi s nimi :-))..

dam ti sem krystaly (bez obrazku, jenom nazvy).. 3x se zopakuje, nabere na sile a jak je to oprosteny od ega, nezmanipulujes tedy lasku nikoho druhyho.. jenom ji vysles.. k osobe, do situace, do sveta.. mezi lidi :-)...
elexier je krystalem bezpodminecny lasky.. neguje vse..
monaoha .. duvera..
našao.. ocista osob, veci, prostoru.. ocisti si svuj byt..
pokud by jsi je chtel poslat, dej mi svuj mail, poslu ti je.. a link, kde jich najdes vic.. a muzes s nima pracovat.. pokud te to neoslovi, je to tvoje rozhodnuti, ja podavam jenom info..
cesta s tema holkama, ktery me vedou.. (ucime se vzajemne).. je o samostatnosti.. protoze, kdyz neco potrebuju.. naucim se s nima o to poprosit.. videt to i jinak.. atp :-)..

mej se krasne.. mejte se krasne.. mejme se krasne :-))
vcera jsem sedela v parku, s kamaradem a povidali jsme si hodiny :-), Boze, to bylo tak krasny pocasi.. to slunicko.. ta zelen :-)..
sel me vyprovodit na cestu.. a prosli okolo nas psi :-D.. prvni si prisel pro pohlazeni a pan na nej cekal.. labrador svetlouckej, asi holcicka :-).. no ta drzela.. taky uz stara a kulatoucka :-D.. cela ja :-DD..
posmajchlovala jsem ji.. a pak dosli 3kluci.. takovi mali pejsanci, jeden porad stekal, on neveri lidem a ti dva zbyli, ti se tulili :-).. ten jeden vlasatej mi objal stehnisko.. a dal na nej hlavu a drzel.. a ten druhej mazel, byl divocejsi.. drzel taky, ale odbihal i k panicce :-)
to bylo tak uzasny.. :-)).. ten hunac :-), ten mel takovou nadhernou hrivu.. byl tak hebouckej a trochu tlustouckej :-), co ti do me vnesli za pocity :-).. tolika "lasky" a radosti, z toho, ze jsme se potkali :-).. muj kamarad jenom valil oci :-DD a tlemil se :-D
a pred par mesicema bych se posr*** strachy, ze me nakej kousne :-D.. to ti tim chci rict .. tobe, co hledas cestu.. "duvera".. ja uz proste vim.. ze ten podelanej strach, kterej je neopodstatnenej nevysilam.. :-)..
takze.. "Boze.. dekujeme za vestirnu :-), ze se o nas takhle staras a muzeme si tu poplkat.. pozehnej nam tutu moderni pudu komunikace, at je pro lidi prinosem.. at je tu dobra energie.. at zde pominou vsechny strachy.. a je nam tu dobre na dusich" :-) amen

krasnej zbytek nedele pratele :-)*** ;-)
 
liduna1
12.09.10
19:36
Nereg.

IP: .*
Amen ,amen ,amen. A preveliky dik nsem dobrym dusickam.
 
liduna1
12.09.10
19:38
Nereg.

IP: .*
Delam preklepy a pritom oci slouzi. Ach jo.
 
DRACIZENA
21.09.10
18:04
Nereg.

IP: .*
Chlape zdravím *** Hledáš cestu a najdeš ji, máš před sebou prožitky svých nemocí kterými procházíš a projdeš, protože hledáš vysvětlení a mimo jiné, jsi duchovně již zralejší jak Tvé okolí lidí.

To co u Tebe bylo skutkově nesmím zatím prozradit, protože strach Tě musí dohnad na tu správnou cestu a to je Tvůj STŘED***ŽENE tě a bude hnát jako pasáček žene své ovce do ohrady před bouřkou a to do úkrytu.

Vysvětlím Ti to pohádkově. Byla u Tebe potíž které se říká Nemoc.
Byla u Tebe potíž jménem Mrtvice stařecká, která Ti dávala vědět o sobě jako kamarád a když ji nebudeš uzdravovat, tak Tě bude chodit stále navštěvovat a bolet. Nečekej a jdi ji naproti a pokrop ji hvězdným světlem a obal do duhy a pokud cítíš že chceš vědět více, napiš mi na meil... a časem poznáš, že Tvá touha bude zvedat z mrtvice i jiné lidi. Tak mocného máš Ducha***ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN***

Tvůj případ je práce pro mého Ducha..těším se... a pomohu i vysvětlím do úplné hloubky Tvé Duše***
 
meel
27.12.10
19:44
Reg. před 2016

TenČoHľadáCestu:

Jdi ven, vezmi si sebou lopatu.. najdi si nějaký strom na který je lehké vylést asi tak do výšky 4-5ti metrů..

naházej lopatou pod strom hromadu prašanu.. asi tak 1-1,5m vysokou.. vylez na strom a skoč z tech 3-5ti metrů do tej hromady..

nebo udělej cokoliv jinýho.. při čem se ti zvedne hladina adrenalinu, ae nic čeho se vyloženě bojíš..

na nějakou dobu by tyto tvé sny a noci měli přestat.. až se to znovu objeví.. udělej si život zase trošku akčnější..

Já si třeba byl takhlek pořádně zařádit autem na zledovatělej plácek..

hodně štěstí.. a užívej života..
 
kelišová
28.12.10
16:26
Nereg.

IP: .*
Tenčohladácestu - Tvůj zážitek je " noční můra " , nejsi opravdu sám , kdo něco podobného zažil , můj kamarád mi vyprávěl podobný příběh -.Místnost , ve které spíš - nejde spát v jiné ? , nebo přemístit postel jinam , také nějaký předmět dát do blízkosti místa svého spánku , o němž jsi přesvědčen , že vysílá pozitiva - bibli , amulet . Někde jsem četla , že máš nad sebou před spánkem udělat rukama " obal " na ochranu , nebo pokropit celou místnost odvarem z jakýchkoliv léčivých bylin , zapálit svíčku a poprosit o ochranu - to , v co věříš .
 
Babčen
29.12.10
20:31
Nereg.

IP: .*
Mně se něco podobné stávalo když jsem byla mladší.Jeden můj kamarád mi poradil že mám v duchu poprosit aby ona síla odešla,že mi ubližuje a přidat krátkou modlitbu.Pomohlo to spoustu let byl klid.Pravda odstěhovala jsem se k příteli doma jsem přespávala málo.Ale pak se stalo že přítel se mnou rozešel já se vrátila domů.Byla jsem na tom velice špatně přes den jsem musela fungovat ale v noci jsem nespala nešlo to.Ale v tu dobu jsem opět slyšela chození po pokoji otevírat dveře,které jsou léta zazděné a někdo si sedal na kraj postele.Je zajímavé že už z toho nešel strach,spíš mi to připadalo jako by mně někdo hlídal abych si nic neudělala.Časem jsem už byla zase v poho poděkovala jsem oné bytosti a od té doby spím doma jak se říká jako mimi. Hodně štěstí.
 
liduna1
30.12.10
13:56
Nereg.

IP: .*
Babcen to je moc fajn, asi to byl Tvuj andel strazny. Pa
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)