English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Nietzsche

Manželství je právě tak cenné jako ti, které spojuje - obvykle tedy nestojí za nic.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Pro Dracizenu :)

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Pro Dracizenu :)

peta.vlckova
19.05.15
18:08
Nereg.

IP: 193.138.153.*
Dobrý den, je tomu už tak 3 roky zpátky, co jste mi odepisovala na zprávu tady, psala jste :

" Péťo, jsi kouzelná bytost a mám si o něco říct, že jsem si tě všimla? Tak já si o to říkám, ámenuj a ámenuj a ámenuj a tím se propojíš se svou skutečností a možná, že to budu já. Známe se z minulých životů a sleduj a zapisuj si sny, budeš je mít přínosné. Chceš znát osud? Osud je sud, který duní prázdnotou těm, kdo v sobě duchovně netvoří světelné vibrace. Ámenuj za mě a zaplatíš mi.. děkuji "

Dnes jsem na tuto zprávu náhodou přišla, měla jsem ji vyfocenou v mobilu :) a až teď jsem pochopila Vaše slova. Možná to je tím, že jsem se začala více zajímat o duchovno, světlo, sílu myšlenky a jiné. Koupila jsem si knihu Duchovní partner aneb setkání s naším dvojpaprskem a příjde mi hodně naučná. Sny zatím přínosné myslím nemám, ale chtěla jsem se Vás zeptat, jestli Vám příjdu ohledně duchovní stránky na lepší cestě? Momentálně jsem v začátcích, ani pořádně nevím kde jak začít rozvíjet to duchovno, sype se na mě spoustu informací z různých zdrojů a těžko se mi to zpracovává :) v poslední době se na sobě snažím pracovat, pomáhat sama sobě, neotravovat ostatní svými problémy. Bylo mi doporučeno chodit do přírody, povídat si se stromy, tak jsem si z jednoho udělala svého přítele :) občas si řeknu i o trochu energie, ale nepociťuji ji na sobě, píšu si na papír, co mi vadí, nebo co bych si přála, pak to pálím.. Jsou to začátky a pořádně nevím, jestli pracuji správně..?

Předem děkuji za Váš čas a odpověď Péťa (18.7.1990)
 
Dracizena
19.05.15
20:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Petruš zdravím Tě... a pamatuji si tě...
Ano, vedl mě Tvůj Anděl k napsání toho, co jsem psala...
Mám vnitřní slyšení a přeposílám lidem to, co slyším od jejich bytostních energií.
Ano, tenkrát na tebe Tvůj Anděl ťukal, ale tys ho ještě neslyšela a proto oslovil mě, abych Ti dala tento vzkaz a dnes Tě posouvá...
Myslíš si, že se duchovně posouváš sama? Ne, to Tvůj Anděl hvězdný Tvou mysl směruje, i skrze knihy si tě školí.
Je to Tvá cesta a jdeš pomalu, ale jistě... k očistě pěti smyslů a pak se otevře 6. smysl samovolně.
Vnímej, že si čistíš základních pět smyslů a třeba i tím, že se opřeš o strom, všimneš si určitého kamene a vezmeš domů.Zachráníš včeličku, ale i vosu. Já třeba minule zachránila sršeň. Zachraňujeme a pak nás nepobodají.Vím, o čem mluvím, byla jsem doslova obalena vosami a z toho černého mraku jsem vyšla s jedním žihadlem. Byl to zázrak z hlediska lidí, ale já věděla, proč jsem přežila.
Určitě se dotýkej i kovů, opři se o zábradlí a zhmotňuj, že kov Tě uzemňuje, že Ti dělá v zemi kořeny. Nebo se dotýkej kovové drátěnky a zhmotňuj vizí, že Tě obaluje a chrání atd... více na mém meilu...
Potřebuješ kovovou ochranu která se vytváří, když si ji vizualizuješ.
Vykresluj sama sebe... třeba jen kresli kroužky, nebo osmičky a přitom si ámenuj... jde o důležitou očistu základních pěti smyslů... atd...
Jak na sobě pracuješ? JEDINEČNĚ...
Tvé jméno jasně mluví...
PETRA= skála a Ty jsi v síle skály... vyčteš i číslo PĚT a pětka je půlka celku= pět prstů, pět smyslů... a životní číslo máš 35 !
Máš tam trojku + pětku = trojka je trojúhelník a to je základní tvar a první schod v duchovní cestě a pětku a její sílu máš ve jméně...
A jméno je složeno z písmen, kterými jsou andělé...
Písmeno -P- je Anděl, jako praporek. Vede Tě, podle toho, odkud vítr fouká a větrem jsou i informace od lidí.
VLČKOVÁ = vlci žijí ve smečkách a proto i Ty nebudeš z duchovního pohledu samotářská a budeš se skrze lidi přesvědčovat, jestli jdeš dobře, jestli nechybuješ atd... .
Písmeno -V- ve Tvém monogramu, vede tě ke hvězdám a proto si zvedej ke hvězdám ruce do tvaru -V- a vzývej hvězdy... jsou živé, živější, jak si člověk dovede představit.
Energii vizuálně čerpej ze svých buněk. Je to Tvá cesta, tam máme energie na rozdávání a navíc, je léčivá. Ale buňky svého těla můžeme vidět ve hvězdách a proto svým véčkem nech do těla sypat hvězdy... Držím palce a vím, že je za tebe udržím...
Dnes se věnuj VĚTRU a dovol mu, aby procházel Tvým tělem, jako kdybys ho měla síťované... a časem přijdeš na to, proč jsem Ti to dnes poradila... A+HOJ+SE i s pozdravem českým... AHOJ***A+A+A***
 
peta.vlckova
19.05.15
20:54
Nereg.

IP: 193.138.153.*
Děkuji za odpověď, Dračíženo, celé jsem to četla s úsměvem na rtech a s úžasem v očích :) napsala jste to krásně a neskutečně nadpřirozeně :) s tím zachraňováním jste mi připomněla, když jsem minulý týden zachránila u silnice motýla. Běžně dávám z cesty šneky i mrtvé čmeláky, ale tohle bylo jiné. Byl velký, tlusté bříško, hnědá křídla, na nich tmavá kolečka, jak z jiného světa. Větrný vír od projíždějících aut s ním mlátil o chodník a pokaždé, když vzlítl, projelo auto a ten vítr ho zase tříštil o hranu chodníku, plácal tam sebou, tak sem ho v té ulici naháněla, až se nechal zahnat do rohu. Držela sem ho v ruce a nesla do parku, když sem otevřela dlaně, letěl k obloze, a špatné křídlo jako by nebylo :)
každopádně úžasný rozbor od Vás, čeká mě asi dlouhá cesta učení.. :) vlci sice žijí ve smečkách, ale já si díky tomuto učení příjdu spíš jak vlk samotář. Ani nevím, jak to celé nazývat, jak sama sebe nazývat.. ale na to si asi příjdu :) Děkuji Vám, že mě při tom doprovázíte, brzy se Vám ozvu, jak pokračuju. Snad to bude dříve než za 3 roky, jsem ráda, že tu s námi stále jste :) ať se Vám daří
 
Dracizena
19.05.15
22:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Také Tě cítím dobře u srdíčka... děkuji, že JSI...
Tvůj monogram -P+V- = Podzimní Vítr = až budou podzimní větry, stoupni si tak, ať se do těla opírá a Tvé tělo se opře do něj a v této chvilce si vždy něco přej, ale jen to, co je důležité pro život a nejen pro ten Tvůj... ale to Ty víš...
Zatím trénuj průchod větrů skrze tělo... je to jen vize, ale ono se děje v duchovní skutečnosti... pak se nediv, že na podzim uslyšíš v hlavě hlas svého Anděla, hlas své Duše... zavolá Tě Tvým jménem a Ty mu jen děkuj a děkuj... a ámenuj a ámenuj a myšlenkou mu posílej, že o něm víš a že ho u sebe v mysli vítáš... ámen+ámen+ámen za Tebe a za Tvého Anděla...
To, co radím zde jednomu, samozřejmě, že to platí pro každého, kdo nás čte... .ať se daří každému***
 
Dracizena
21.05.15
13:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Péťo, určitě mi napiš na meil, protože budeš duchovně stoupat do vyšších sfér a to se budeme trochu i šťourat v soukromí, v povaze, v zážitcích celoživotních a jiné... měj se dobře...
 
peta.vlckova
26.05.15
23:09
Nereg.

IP: 193.138.153.*
máte mě na mailu :) budu se těšit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)