English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

pro dračí ženu od libeho

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

pro dračí ženu od libeho

llibe
10.09.13
10:08
Reg. před 2016

dobrý den Dračí ženo :-)
doufám, že se máte stále dobře! :-)
rád bych se optat na význam mých dvou snů v poslední době.
1) se mi zdálo, že si ze zubů vyndavám kovová rovnátka, které jsou zarostlé pod dásní. Jakmile jsem je vyndal začala mi tést krev.
2) Na své oblíbené kočili jsem si odpáral nákrčník a nosil jí bez něj. Sice mi to bylo prosti srsti, ale nedalo se nic dělat. Takový jsem měl pocit.

Děkuji za vysvětlenou! :-)

Liebe.
 
Dracizena
12.09.13
21:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*

LIBE ZDRASVÍM... už se to u Tebe začíná hýbat...

díky za optání, mám nového psa/chrta/ a co dodat... lítám po polích:)))

ZUBY ... zuby jsou blízcí lidé kolem Tebe, ale jsou to lidé myšlenkově siloví, kterým můžeš říkat horem dolem a nic to není platné...
ROVNÁTKA ... svítí a proto to jsou lidé, kteří jsou nějakým způsobem vidět, možná i populární... ne možná, ale určitě...
Zřejmě bys jim chtěl i poradit, ale jsou do Tebe moc vrostlí a to je záležitost z minulých životů... meilem vysvětlím...
Každý máme kolem sebe oblíbené lidi kteří si ale od Tebe nenechají poradit a to znamená, že jsou energií do Tvého těla vsunuti a proto Ti nerozumí a vlastně, nevidí Ti pořádně do duchovní tváře...
Myslím si, že mi částečně rozumíš...

KOŠILE BEZ LÍMEČKU... vypros si pohled do některého z minulých životů, tam Ti chtěli setnout hlavu... Vize, nebo sen Ti o tomto životě poví více... Dnes buď strážným andělem svých minulých životů...
A o tom je ten dnešní život...
 
llibe
15.09.13
10:17
Reg. před 2016

Děkuji Vám Dračí ženo,
s tím psem to chápu! :-) ale daleko víc jsou to radosti... :-) ikdyž za ním člověk opravdu lítá! :-)
Budu tedy čekat email s vysvětlením. :-)
Jinak mám dotaz... jak si mám vyprosit návrat do některých z dřívějších životů? Mám jít na regresi, nebo stačí jen požádat anděla aby mi nechal zdát si o životě minulém?

Moc děkuji! :-)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)