English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Goethe

Krásní mladí lidé jsou hříčkou přírody, ale krásní staří lidé jsou umělecká díla.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "pro dračí ženu od libeho".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

pro dračí ženu od libeho

llibe
10.09.13
10:08
Reg. před 2016

dobrý den Dračí ženo :-)
doufám, že se máte stále dobře! :-)
rád bych se optat na význam mých dvou snů v poslední době.
1) se mi zdálo, že si ze zubů vyndavám kovová rovnátka, které jsou zarostlé pod dásní. Jakmile jsem je vyndal začala mi tést krev.
2) Na své oblíbené kočili jsem si odpáral nákrčník a nosil jí bez něj. Sice mi to bylo prosti srsti, ale nedalo se nic dělat. Takový jsem měl pocit.

Děkuji za vysvětlenou! :-)

Liebe.
 
Dracizena
12.09.13
21:29
Nereg.

IP: 213.151.77.*

LIBE ZDRASVÍM... už se to u Tebe začíná hýbat...

díky za optání, mám nového psa/chrta/ a co dodat... lítám po polích:)))

ZUBY ... zuby jsou blízcí lidé kolem Tebe, ale jsou to lidé myšlenkově siloví, kterým můžeš říkat horem dolem a nic to není platné...
ROVNÁTKA ... svítí a proto to jsou lidé, kteří jsou nějakým způsobem vidět, možná i populární... ne možná, ale určitě...
Zřejmě bys jim chtěl i poradit, ale jsou do Tebe moc vrostlí a to je záležitost z minulých životů... meilem vysvětlím...
Každý máme kolem sebe oblíbené lidi kteří si ale od Tebe nenechají poradit a to znamená, že jsou energií do Tvého těla vsunuti a proto Ti nerozumí a vlastně, nevidí Ti pořádně do duchovní tváře...
Myslím si, že mi částečně rozumíš...

KOŠILE BEZ LÍMEČKU... vypros si pohled do některého z minulých životů, tam Ti chtěli setnout hlavu... Vize, nebo sen Ti o tomto životě poví více... Dnes buď strážným andělem svých minulých životů...
A o tom je ten dnešní život...
 
llibe
15.09.13
10:17
Reg. před 2016

Děkuji Vám Dračí ženo,
s tím psem to chápu! :-) ale daleko víc jsou to radosti... :-) ikdyž za ním člověk opravdu lítá! :-)
Budu tedy čekat email s vysvětlením. :-)
Jinak mám dotaz... jak si mám vyprosit návrat do některých z dřívějších životů? Mám jít na regresi, nebo stačí jen požádat anděla aby mi nechal zdát si o životě minulém?

Moc děkuji! :-)
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)