English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Přízraky dnes

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Přízraky dnes

Estel Ningue
03.01.12
12:40
Nereg.

IP: 158.196.50.*
Celá dnešní noc byla zvláštní. mnoho lidí bylo dnes v noci pociťovalo nepříjemné pocity a trpěli nespavostí. Všechny v našem pokoji jsme se shodly že se nám špatně spalo a dokonce jsme měli i špatné sny. Já už třetím dnem mám špatné sny. Zároveň jedna má spolubydlící viděla přízraky. jeden, nejspíše astrální projekce mého já, který se vracel na postel, a když na něj spolubydlící promluvila, tak zmizel. Navíc po dlaší chvíli slyšela nějaký vzruch a když se podívala směrem k mé posteli(spím na poschoďovce) zezhora na ní skočilo něco co nedokáže popsat. Vlk, postava... nevím. ale bylo to tmavé a hned potom co to na ní skočilo cítila velkou tíhu a bolest na nohou. pak se to ztratilo. mě se zdály sny o vraždách a rovněž o spolubydlících. co si o tom myslíte? měla bych z toho vyvozovat nějaké důsledky? díky za komentáře
 
Estel Ningue
03.01.12
12:46
Nereg.

IP: 158.196.50.*
upozorňuju že to nebyl sen.
 
Samiel
04.01.12
04:52
Reg. před 2016

Je velice pravdepodobne, ze to byl astral.Neco podobneho jsem take zazila.Tu obrovskou tihu na celem tele.nejakym zpusobem jsem to dokazala chytnout a z tela odstrcit.Ale nevidela jsem to, jen jsem to na sobe citila.
 
Dracizena
04.01.12
12:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Estel, i Samiel... čistím paranormální jevy a krátce řečeno... Hledejte kolem sebe duchovně magického člověka a když nenajdete, jste jím vy... Nadarmo se nepíše, že andělé sestupují k lidem a kdo z vás poprosíte o uzdravování toho, co se vám třeba i zjevilo, nebo snem ukázalo... Včera byl datum složený od nuly do dvojky 2.1.2012... tři dvojky, dvě jedničky a jedna nula... silově magická postupka, kterou jsou schody do dimenzí lidského vzniku. Tento datum silně vibruje a kdo nespí, toho uzdravuje a proto musí být při vědomí. Anděl Ti skládá myšlenky a přitom čistí v těle něco důležitého.Já nespím často a vím, že si mě andělé perou, jako v pračce a pak jsme zase plni života... Andělé dnes mají s námi lidmi těžkou práci a proto je třeba jim pomáhat…Má mantra je světelné slovo ÁMEN a opakuj ho a opakuj a budou se vám otvírat čakerní průtoky do dimenzí a pozvolna, a nebudou vás plašit parajevy... Ničeho se nebojte, jen se zrcadlí děj z těla ven a Ty zaznamenáváš parajev kterého si máš všimnout a od ámenovat, obalit do duhy. Ale obaluj se do duhy hlavně Ty a každého kolem sebe.Je to jedinečná ochrana a DUHOU je Anděl, který Tě obejme a uhlídá a povede do otevření 6.smyslu. Kdo ho má otevřený, ví kam zítra šlápne a proto se mu nic nestane a jde v jistotě.Ví kdy na něj a jaká nemoc bude útočit a proto si ji včas prostě zakonzervuje, aby v něm nezakořenila... Oslovuje vás Duch vašeho těla a proto zavři oči, spoj si ruce, aby energie těla tekla do tvaru osmičky a děkuj a děkuj svému Duchu, že Ti dává o sobě vědět i tou nespavostí. Duch Tě budí, protože povolal andělské pomocníky aby Tě čistily jako zaprášenou matraci. Proto svým andělům pomož tím, že si bubnuj do bříška, hrudi, i hlavy a zvuk který posíláš do těla, vytlačí duchovní nečistotu která tam nesmí zkamenět.Pak to bolí, co ztvrdne... Tím pádem se stáváš léčivým nástrojem pro svého Ducha a pro mnoho andělů kteří věky čekají, kdy je jejich člověčí červíček zaměstná... Posílejme anděly světla do orgánů, aby pracovaly jako Tvůj DŽÍN... A proto jsou pohádky, aby člověk je následoval, ale nenásleduje... A proto to jde dnes do krajnosti, že lidé vidí něco, z čeho strachy mnozí šílí a skáčou z oken, místo toho, aby se modlili, ale svými slovy ne pobožnými a balili se vizuálně do duhových ale pestře svítících barev. ***PAK JSI KRÁLEM SVÉHO TĚLA *** TVŮJ DUCH JE TVÝM SLUPOU A TY JEHO PÁNEM***…...
 
Estel Ningue
05.01.12
11:20
Nereg.

IP: 158.196.50.*
Dnes jsem také nemohla usnout, jsem zvyklá na menší ruch, ale teď jsem tu sama a tak po dlouhé chvíli jsem poprosila své Anděly o pomoc. Poprosila jsem je o spánek. A mou prosbu vyslechli. Mluvím se svými Anděly, ale asi ne tak často jak bych chtěla. Už je to dlouhý čas co s nimi navazuju kontakt.
 
Dracizena
05.01.12
17:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
JINÝ POHLED, PROČ ČLOVĚK NEMŮŽE USNOUT…Estel, lidé prosí své anděly o pomoc, ale neví, že jsou to duchové z luny jménem Měsíc. Jsou to zbloudilí duchové, kteří se člověka chytnou jako klíště a sají z něj energii,pro své přežití... Lidé kdo mají deprese, divnou únavu i v mládí, já ho vidím jak je obalen velikými hrozny temných těl tvaru klíštěte a doporučuji těmto lidem, aby se ihned začali vizuálně čistit. Je to očista hravá, pohádková, ale nutná. Je to cesta, vizuální terapií... Já tenkrát začala volat pomoci z hvězd a každému doporučuji, volej si ANDĚLA HVĚZDNÉHO... Je to bytost světelná, a ONA opravdu JE a ochrání si Tě před zbloudilými duchy kteří umí to, co nejsvětelnější Anděl. Zbloudilý duch Tě nenechá spát jen proto, že chce, abys ho odvedla svou vizí do jeho dimenze. A kdo se nacpe prášky na spaní, pak tyto duchové se vsouvají do jeho těla jako černí háďátka a zahnízdí tam v podobě potíží.Pak se lidé sebevraždí,nebo se rodí postižené děti,nemohou otěhotnět atd... Lékař nejde závadu, ale neví proč k závadě došlo a když najde, ale neodůvodní proč se člověk chová tak, že se neovládne, když jde třeba o závislost a člověk skočí z mostu... Vše má příčinu duchovní... Mohu poradit jak mě Anděl hvězdný vedl, abych se čistila od zbloudilých duší i duchů... Sedni si do klidu a opakovaně ámenuj a spoj si ruce aby energie těla tekla do tvaru osmičky. Tělo má tvar osmičky, ale Ty ho musíš hvězdným tokem vykreslovat, poslat do těla hvězdný tok, jako stříbrného hada a nechat ho v těle proudit.Uvědom si, že budeš tvořit si zdraví, na úrovni šamana…Jsem šaman…A pak si představuj, že se kolem Tebe točí duha do trychtýře, až ke hvězdám a tímto trychtýřem budou duchovní klíšťata se sami pouštět a budou stoupat ke hvězdám a zařadí se sami do svých dimenzních rozměrů. A Takto očišťuj i lunu měsíční, která je plná neodvedených zbloudilých energií a proto nám dnes zákonitě škodí.Měsíc má vliv na agresi v lidech,ve zvířatech, v dětech. Kdo z lidí se modlí za uzdravování Měsíce? Pak Měsíc si Tě nechá v klidu spát. Je to pohádka? Pohádky jsou skutečnost, jen je někdy trochu více přeházená, není dobře poskládaná a proto ji člověk bere jako pohádku, jako nesmysl... Nesmysl neexistuje, vše nesmyslné jsou jen vyšší smysly do kterých člověk ještě nedozrál, ale jednou dozraje…
 
Estel Ningue
07.01.12
12:41
Nereg.

IP: 158.196.50.*
Vím o hvězdných Andělech, kteří mě provázejí, ale určitě Tvé cvičení udělám. zkoušela jsem jej už trochu včera, a bylo to zajímavé. ještě možná pověz Dracizeno, znáš odpověď na otázku, jak dlouho jsou na této Zemi lidé?
 
Dracizena
07.01.12
20:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jak jsou dlouho na Zemi lidé to věda ví, ale neví, že žili i v době ještěrů, praještěrů. Věda bude v budoucnu odhalovat to, o čem dnes ještě nemá tušení...
A další pohled na délku lidstva... lidstvo je tak staré, jako hvězdy na nebi... Lidstvo nežije jen na této zeměkouli, ale na mnoha jejích zrcadlech, kde žije i člověk pravěký, i člověk v dalekém budoucnu... Ano, žijeme v jednom okamžiku, ale pro náš rozum je natažený ten okamžik jako guma od kalhot, aby rozum se mohl orientovat v délce časové přímky, která je pro vědu zatím jen úsečkou...
Vesmír byl zhmotněn bytostmi, které tento svět zhmotnily pro náš vývoj. Jsme jen s Mléčnou Dráhou jedním článkem v celé páteři všech galaxií...
Když si uděláš představu, že všechny galaxie jsou jádrem středu SLUNCE, které svítí vyzrcadleným světům, podobni našemu, ale jen podobni, nejsou povahově stejní... I tam žijí bytosti, ale ne lidské, ale pro nás mimosmyslové. My jsme pro ně ušlechtilejší druh, ale zatím zrajeme a proto jsme ve fázi mimina v bříšku, jsme z pohledu jiných mimozemských kultůr nerozumní...
Kdo předčasně zemře, ví se, že dožívá svůj život jakoby za stěnou, ano, je přesunut do vedlejších zrcadel naší Země. My se Zemí jsme mnohačetně naklonováni a žijeme věky-toky světelné...
Není mnoho lidí na Zemi, jsme jen od sebe zrcadlově namnoženi a proto si jsme podobni a proto máme i stejná jména... Jsme ve větvení jako má strom, ale kmen máme stejný, jen jsme v trojvidlici STROMU ŽIVOT, jako má tři vidlice obyčejný strom, a pak korunu...
Toto a mnohem více mi vysvětlují andělé hvězdní, archandělé planetární, arcibytost lunární, i bytosti mimoprostorové a to jsou duchové v hadovitém tvaru černé barvy, jako je černý vesmír a tito duchové nám dnes hmotní auru... A kdo je mimozemšťan který se kreslí s trojúhelníkovou hlavou? Jsou to sondy, roboti bytostí žijících v toku našeho času a to v dalekém budoucnu...
Kdo mě chceš kritizovat, vyřiď si to se svým mimozemšťanem, že Tě neobeznámil ještě s podstatou života na Zemi…Jsme proto, abychom vyráběli druh světla a posouvali ho dál do černých vesmírů jako do poschodí Božího DÓMU…
 
Estel Ningue
09.01.12
12:50
Nereg.

IP: 158.196.50.*
když nám jsou mimosmyslové bytosti podobné jen z části..jaké jsou? a co je dělá vyspělejšími? neptám se z nadřazenosti ale z důvodu pochopení našich nedokonalostí.
 
Dracizena
09.01.12
19:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ty bytosti si nás zhmotnily, asi jako my si vyrobíme robota a dáme mu určité rozpětí křídel rozumových..Vědí jak si nás udržovat ve svém světelném toku a aby měl i ten náš tok budoucnost, tak se lidstvo konečně dnes učí opravovat svou auru a svítit s ní do prostoru, abychom svět rozsvítili auricky. To aurické světlo letí větší rychlostí a svítí jinak jak technické.Auricky vizuální projde, kudy technické ne... Bytosti světla jsou pro nás jako máma s tátou kteří všechno vědí a jejich dítě se od nich učí... A proto je třeba vnímat svůj vnitřní hlas kde jsou dvě polarity a to dobrá máma a zlý táta.Ale vše je jen pro dobro našich krůčků do duchovna jasnozřivého...
 
Samiel
19.05.12
17:18
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)