English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "poradite mi??".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

poradite mi??

deniska5
09.04.10
06:19
Nereg.

IP: .*
dobry den mam tokovy divny pocit,mam sen a druhy den se mi ten sen splni ale jsou tam treba jine postavy nebo jine prostredi ale co se deje ve snu se deje i ve skutecnosti plni se mi sny nebo je to jenom nahoda,a jeste se mi stava neco jako dezavi jako by se to uz nekdy stalo jako bych uz na tom miste nekdy byla coto je?
 
melamber777
02.05.10
22:02
Nereg.

IP: .*
to jsou někdy takové věštecké sny,je to dar a nemá to každý a když už někdo tak jenom občas,zamedituj si a mysli na zlaté světlo,má léčivou moc a je to barva universa...
 
Tilly
09.06.10
11:35
Reg. před 2016

Já mám moc, že to o čem se mi chce zdát se mi většinou zdá. Mít tvoji schopnost mohla bych si všechno splnit
V každém případě máš skvělý dar, snaž se ho využít ale nezneužít.
 
Hrisnik
13.06.10
19:58
Nereg.

IP: .*
Denis... vím o čem mluvíš... taky se mi to stává... čas od času se dostanu do transu... nevidim, neslyšim, ale před očima mi proběhne pár sekund z nějaký situace, která se stane... Nikdy to nebylo nic závažného, ale vždycky když se to pak stane a já si vzpomenu... čas jako kdyby zpomalil na polovinu... většinou to trvá jen pár skund... ale už se mi poštěstilo i dýl... chtěla bych tuhle schopnost rozvinout, ale nevím jak...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)