English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Angle_01
04.10.21
19:18
Nereg.

IP: 152.200.142.*
Dobrý den, ráda bych požádala o radu, jak to vidí karty.
Dostala jsem nabídku práce v oční optice + na půl by tam byla i administrativa. Já váhám, ale je to práce za dobré penízky, jen bych se asi musela přestěhovat, protože dojíždění by mě stálo moc volného času.
Chci se zeptat, jak postupovat, vzít nabídku, bylo by místo vhodné pro mě ? Děkuji moc.
Andrea, 2.12.1984
 
Hermit
04.10.21
21:34
Reg.17.7.21

Milá Andreo,
obecně práce v optice je určitě "čistá" práce, v teple, obklopena hezkými věcmi, příjemné prostředí. Můžete se hodně naučit, třeba se z vás stane dobrá konzultantka přes vizáž a správný výběr brýlí:)
Karty máte:
7/Holí - 9/Micí -Královna Mečů - 3/Mečů... ..
No, je to "tak i tak"... .jako ano a ne... .
Práce by vás naplňovala a finančně byste si polepšila, takže karty radí jít odvážně do toho... .však se nemusíte hned stěhovat, ne? Už jste v tom něco podnikla, ohledně stěhování? To byste se stěhovala sama, nebo s rodinou? Protože někdo blízký kolem vás by nesl nelibě, byl by z toho zklamaný, docházelo by ke sporům... .Pokud to závisí jen na vás, tak zkuste nejdříve to dojíždění, bude to náročné, budete se muset naučit asi dost nových věcí. Tak až ty zvládnete, tak se můžete poohlížet po stěhování, práce vás bude z počátku dost vysilovat a stresovat. Ale zase je to dobrá příležitost, takže na to jděte postupně.
Přeji vám hodně sil a odvahy.
Zdraví Hermit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)