English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



zuma24
31.08.21
13:08
Reg. před 2016

Dobrý deň p. Hermit
Mohli by ste sa mi prosím pozrieť na prácu, lebo sa začínajú u nás rozprávať všelijaké šumy, tak či si mam hľadať nové zamestnanie.
Ďakujem Michaela 27.3.1982
 
Hermit
06.09.21
19:01
Reg.17.7.21

Milá Michaelo,
mám v pravé ruce zánět šlach, tak jsem tu pár dní nebyla.
Na váš problém jsem vytáhla 3 tarotové karty: 8/Síla - 9/Poustevník - 2/Velekněžka... ..
všechno velká arkána, vypadá to, že toto téma nabývá na důležitosti, že jste ty šumy zachytila správně.
Ale podle Síly je tam vaše pozice dobrá, máte na to schopnosti, umíte zabrat a pracovat s nasazením... ..Jenom Poustevník naznačuje, že opravdu se kují zatím v zákulicí nějaké změny, jako rada - tak zbytečně nějaké drby nešířit, nálada na pracovišti může jít poněkud dolů... .Poslední Velekněžka ukazuje, že vedení má nějaké reorganizační úmysly, ale na vašem místě bych se zbytečně nebála, soudím, že se s vámi dále počítá.
Tak si zbytečně nepřidělávejte starosti, není to pro vás tak aktuální.
Zdraví Hermit
 
zuma24
07.09.21
20:46
Reg. před 2016

Ďakujem pekne za odpoveď p. Hermit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)