English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Jsou ženy, které neměly ani jedno milostné dobrodružství. Ale zřídka se najde žena, která by měla jen to jedno.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Hermit - výklady zdarma".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Hermit - výklady zdarma

Hermit
17.08.21
10:48
Reg.17.7.21

Milý Admine,
jistě jste si všiml, že už nějaký čas věnuji svůj čas rubrice "výklady zdarma". Dělám to ráda, neboť to mám jako mozkový trénink mých schopností v rámci mé magické cesty životem.
ALE: některé uživatelky si stále zakládají nové a nové nicky a ptají se stále na totéž, při čemž se vydávají za jiné osoby. Jsou to otázky "vrátí se ke mně můj bývalý" a "kdy najdu tu pravou lásku".
Žádám vás proto, abyste v rámci zachování úrovně tohoto jinak velmi kvalitního webu, zakročil a tyto uživatelky zablokoval. Už se to stalo neúnosným a moje trpelivost s takovými nízkými dušemi je u konce, protože zneužívají mého času.
Do té doby, než to tu pročistíte, se nebudu těmito otázkami zabývat. Ráda poskytnu výklad na ostatní otázky, ale momentálně toto téma má u mě stopku.
Věřím, že zjednáte nápravu a já se ráda ujmu i tohoto tématu.
S pozdravem
Hermit
 
Red
17.08.21
12:11
Reg. před 2016

Dobrý den,
jakkoli si Vaší aktivity zde obrovsky cením, nelze bohužel zamezit tomu, aby si někdo někde založil nový email, přišel z jiné IP adresy a nevytvořil si nový účet. Tyto uživatele pak nelze nijak rozlišit (není podle čeho).

Aby tedy byla aspoň nějaká možnost se "anonymně" podívat na uživatele, přidal jsem ke každému přihlášenému, že je vidět, kdy se zaregistroval.

Nicméně je třeba si uvědomit, že i nový uživatel může být legitimně zcela nový a registroval se pouze za účelem napsat dotaz. (Nikde jinde k provozu webu přihlášení nevyžadujeme a ani nepoužíváme.)

Rozhodně si taky myslím, že tohle podvádění s více účty zde není pravidlem, a že se to týká naprostého minima lidí, kteří nedokáží přijmout cokoli, co se jim nelíbí.

Samozřejmě se Vám za ně omlouvám a nezbývá než doufat, že potichu zase vymízí tak, jak se zde v posledním měsíci objevili.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)