English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Argonitta
09.07.21
11:42
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Poustevnice
11.07.21
12:06
Reg.17.7.21

Milá Aleno,
vyložila jsem několik tarotových karet, které ukazují, že máte problém s hlučným okolím... .Bohužel to vypadá, že do konce roku to nebude. Teď je tu na cestě k vám nějaký nápad či nabídka, ale bude to příliš "dobré", aby to byla pravda - ať vás někdo neoklame a nenaslibuje hory - doly... ..Tato nabídka se nakonec ukáže jako planá. Jako rada je tu, abyste přehodnotila své požadavky, resp. se na ně podívala nezaujatýma očima, co byste chtěla za bydlení, a co - kolik můžete nabídnout, protože s bydlením to bude horší a horší v tomto státě. Ale poslední karta Hvězda přináší naději, klid a rozvahu, takže až koncem roku se něco pozitivního objeví.
Přeji vám, ať vám to vyjde.
 
Argonitta
11.07.21
15:20
Nereg.

IP: 193.165.130.*
Dobrý den,paní.
Mockrát děkuji. Moc jste mě ale nepotěšila. Mám docela obavy, co nastane.
Mohla bych Vás ještě moc moc poprosit, jestli byste mohla nahlédnout do kartiček na mě a lásku.
Ráda bych alespoň fajn kamaráda a spřízněnou dušičku.
Děkuji, děkuji
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)