English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Lec

Klaun si musí líčit tvář bělobou proto, aby protivníci nepostřehli, že bledne.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



luca1
28.09.20
14:12
Reg. před 2016

Dobry den, mohla bych se zeptat na sve zdravi? Delsi dobu se citim unavena a prijde mi ze i psychicky, spousta veci me otravuje. Prijde mi jako bych nejak zlenivela, dokazu se jen soustredit az dozrazim z prace, budu mit klid a nic nemuset... driv jsem takova nebyla. Taky cca do 30-ti jsem si prisla snad nesmrtelna, ale posledni dobou je to porad neco. Sice drobnosti, ale otravuje me to. Pak bych se chtela zeptat zda u me vidite deti? Je mi sice 31, ale jeste se uplne necitim i kdyz je do budoucna s pritelem chceme. Jenze si rikam, ze kdyz si ted prijdu tak vyzdimana, tak postupem casu to bude horsi a do tehotenstvi se mi bude chtit jeste min :). Predem dekuji, ja 21.3.1989 a pritel 20.11.1989
 
Poustevnice
28.09.20
19:09
Reg.17.7.21

Dobrý večer,
tak nejprve k tomu zdraví. Je vám 30 let, takže kromě jiného prožíváte tzv. saturnův návrat - to je termín z astrologie, a každý si tím projde mezi cca 29 - 31 rokem. Je to první životní bilancování, lámání chleba, co jsme dosáhly a jak dál v životě. Proto ty pocity. Velmi - velmi - stručně řečeno. Ale zkuste si něco k tomu najít na netu.
Teď jste se zcela uzavřela před celým světem, jak říká první karta a současně ukazuje možné potíže s páteří - a to jistě víte, to pak bolí celý člověk... .není na škodu zkusit nějakou osvědčenou chiropraktiku, myslím dornovu metodu, vyhledat dobrého maséra... ..jistě víte, co mám na mysli. To by mělo vaši zablokovanou energii rozproudit - a to jak doslova - rozpohybovat onu "čchi" a přijde dobrý impuls a zase bude vyrážet do "světa" - do společnosti, ale hlavně do přírody, což vám udělá moc dobře. Tak směle do toho.
Co se týče dětí - možné drobné nesoulady v hormonálním cyklu, opět se mi tu nabízí podle chytré knihy "osoba pracující s kyvadlem", ale já bych to formulova, že dobrý lékař, co ovládá čínskou medicínu a umí odečítat podle tepu pacienta, by tu mohl prospět. Poté se hodíte do klidu a není problém mít dítě. Ale početí během následujícho cca půl roku tu zatím není.
Mějte se hezky.
Zdraví P.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)