English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Když nás opouštějí neřesti, utěšujeme se vírou, že je opouštíme my.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "ztracena kočka".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

ztracena kočka

Jurij
24.08.20
15:17
Nereg.

IP: 89.24.57.*
Dobry den. Prosím o pomoc.
Ztratíla se mi kočka. Bydlím v rodinném domě, kočka vždy chodila sama na procházky, ale už vic než týden se neobjevila doma. Zkoušel jsem veškeré možné způsoby hledání, ale bezúspěšně. Prosím, muže někdo třeba podle fotky říct jestli ještě je vůbec naživu?
Předem moc děkuji.
 
Poustevnice
03.09.20
17:12
Reg.17.7.21

Dobrý den, už se vám kočička vrátila? Pokud ne, mohu se vám podívat na celou záležitost pomocí karet Lenormand, pokud budete mít zájem. Jinak jsem kočkařka a jednou jsem měla kočku ztracenou přesně měsíc, byla na toulkách a trucovala, tak neztrácejte hlavu.
 
Jurij
04.09.20
11:21
Nereg.

IP: 37.48.62.*
Dobrý den. Děkuji že jste se ozvala. Bohužel se nám ještě nevrátila. 😢
Jestli můžete se na to podívat, byl bych rad
 
Poustevnice
04.09.20
11:42
Reg.17.7.21

OK, tak během dne se na to podívám.
 
Jurij
04.09.20
12:13
Nereg.

IP: 37.48.9.*
Děkuji Vám moc
 
Poustevnice
04.09.20
20:07
Reg.17.7.21

Tak karty ukazují, že se kočička vrátí! Bude mít tedy z "pekla" štěstí, protože se mi tu ukazuje, že je za tím nějaký nedobrý člověk... ..Nemáte tam okolo nějakého ksidla??? Ale vrátí se, sice trošku "pocuchaná", ale dopadne to dobře.
Tak dejte vědět.
 
Jurij
04.09.20
20:41
Nereg.

IP: 37.48.9.*
Dobrý večer. Tak mám zas naději. No jeden soused střílí po ptačích, ze jsou moc hlučné, tak už jsem myslel ze on to má na svědomí. Jinak o nějakém takovém sousedovi co týrání zvířata nevím. Hlavně ať se vrátí, já si o ni postarám. A jestli mužů ještě jeden dotaz? Je ona někde na blizku? Řeknou to karty? Jestli se vrátí, tak určitě Vám napíšu. Moc krát Vám děkuji.
 
Jurij
05.09.20
13:01
Nereg.

IP: 37.48.9.*
Dobrý večer. Tak mám zas naději. No jeden soused střílí po ptačích, ze jsou moc hlučné, tak už jsem myslel ze on to má na svědomí. Jinak o nějakém takovém sousedovi co týrání zvířata nevím. Hlavně ať se vrátí, já si o ni postarám. A jestli mužů ještě jeden dotaz? Je ona někde na blizku? Řeknou to karty? Jestli se vrátí, tak určitě Vám napíšu. Moc krát Vám děkuji.
 
Poustevnice
05.09.20
14:50
Reg.17.7.21

Večer na to mrknu.
 
Poustevnice
05.09.20
20:26
Reg.17.7.21

Dobrý večer, je třeba mít na paměti, že kočka má akční rádius 2 - 3 km, a to i ve městě. Také podle karet to ukazuje na tuto delší vzdálenost. A zřejmě se dostala někam, odkud se nemůže hned dostat - někam ji někdo omylem zamkl? do nějaké kůlny, nebo garáže a dotyčný ji zatím ještě neobjevil. Ale opět šťastné karty, takže věřím, že se číča vrátí a bude mít ponaučení.
Já měla ztraceného kocourka přesně měsíc - přišla jsem o pejska a adoptovala jsem nového, a ten plašan najednou uviděl cizího psa doma, tak se otočil a utekl přes zahrady... ..měsíc jsem dávala misku s jídlem do rohu zahrady a chodila ho volat... .během toho měsíce jsem ho viděla jen jednou, bohužel, opět zahlédl "cizího" psa a utekl... ..Na den přesně se po měsíci vrátil, unavený, špinavý, ale díkybohu v pořádku. Od té doby si už na nového psa zvykl a všechno je OK.
Tak držím palce a dejte vědět, jak to dopadlo.
 
Jurij
05.09.20
21:55
Nereg.

IP: 37.48.9.*
Dobry večer. Zaprvé chcí Vám moc poděkovat za podporu a za dobre slova. Díky Vám neztrácím naději. Chápu to že ted ji hledat po okolí je stejně jako hledat jehlu v poli. Zůstavá jen doufat. Určitě se Vám ozvu jakmile se vrátí. Dnes je to bohužel přesně tři týdny jak není.
Ještě jednou Vám moc děkuji. Přeji Vám krosny zbytek víkendu. S pozdravem Jurij.
 
xx
06.09.20
10:06
Nereg.

IP: 89.177.201.*
Omlouvám se, že vám do toho vstupuji, ale měl by jste jí jít naproti, hledat jí i na okraji lesa, obcházet křoví a já nevím co ještě a hlavně jí volat. Možná je někde zraněná. Pozná váš hlas a ozve se vám. Tak ať vám to dobře dopadne. Jana
 
Pro Poustevnici
06.09.20
22:37
Nereg.

IP: 178.40.43.*
Dobrý večer prosím vás mohla by jsem vás také požádat o nakouknuti do karet jestli žije můj kocourek kterého už hledám dlouhou dobu. Zatim jsem měla stále naději ale cim je to déle tak propadam beznaději. Moc vás prosím a děkuji vám. Mima
 
Poustevnice
07.09.20
21:42
Reg.17.7.21

Dobrý večer, zítra se na to podívám.
 

Pro Poustevnici
08.09.20
06:15
Nereg.

IP: 178.40.43.*
Děkuji vám, jste moc hodná.
 
Poustevnice
17.09.20
20:06
Reg.17.7.21

Mimo, karty mi říkají, že kocourek žije... ..kočky jsou v tomto nevyzpytatelné... .když jsem byla malá, tak jsme měli kočku ztracenou téměř 3/4 roku... ..Byl to bytový kocour? nebo chodil i ven??
 
Pro Poustevnici
23.09.20
13:59
Nereg.

IP: 178.40.91.*
Dobrý den Poustevnice, moc vám děkuji. Napsala jsem vám na email. Mima
 
Jurij pro Poustevníci
25.09.20
07:45
Nereg.

IP: 78.80.27.*
Dobrý den. Hodně jsem přemýšlel jestli ještě Vám mám napsat. Ale říkal jsem ze jsem slíbil, tak jen píšu ne proto že naše kočička ještě ne přišla, a že už začínám ztrácet naději. Pišu Vám proto že Vám chci moc poděkovat za vaši ochotu, a za váš čas. Jste skvělý člověk. Jeďte jednou děkuji a přeji všechno nejlepší. S pozdravem Jurij.
 
Poustevnice
25.09.20
20:49
Reg.17.7.21

Děkuji za zprávu. Ale vážně neztrácejte naději... ... může to trvat pár měsíců... .
Mějte se hezky a dejte vědět.
P.
 
Pro Jurij
27.09.20
13:05
Nereg.

IP: 178.40.91.*
Prosím nestrácejte naději.Ale musite ho hledat. Vylepte plakáty, dejte inzerát a tak. Já hledám kocourka rok a půl a moc věřím. Držím palečky. Mima
 
Alicja
28.09.20
12:41
Nereg.

IP: 88.212.36.*
Zdravím mne sa vrátil kocurik na zahradu po 10 mesiacoch neverila som ze ho este uvidím
 
Jurij pro Poustevnicí
01.08.21
18:18
Nereg.

IP: 37.48.59.*
Dobry den. Sliboval jsem že se ozvu až se moje kočička vrátí, ale bohužel zatím ne. Za 2 týdny bude už rok. Nechci ztrácet naději, ale už je to doba.
 
Náděje
05.09.21
20:13
Nereg.

IP: 178.40.36.*
Juriji nestrácejte naději já mojeho kocoura hledám už 2 roky a stále věřím.
 
Jurij
08.09.21
21:08
Nereg.

IP: 78.80.113.*
Děkuji za podporu.
 
Hermit
12.11.21
13:02
Reg.17.7.21

Milý Juriji,
včera jsem si vzpomněla na vás - jestli se vám kocourek vrátil... .pořád je totiž naděje, kočky jsou nevyzpytatelné.
Tak dejte vědět.
Zdraví Hermit.
 
Nadeje
23.11.21
15:45
Nereg.

IP: 178.40.42.*
Milá paní Hermit máte pravdu teď se našel kocourek stracený 2 roky. Stále je naděje. Ale je třeba stále hledat, dávat inzeráty a vylepovat plakáty atd.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)