English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.4.2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dnesni andelska inspirace".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dnesni andelska inspirace

Netopyr
21.06.20
19:37
Nereg.

IP: 62.24.86.*
Www.vestirna.com/andelska -inspirace/<br />
"Ve svých touhách a snech nemusíte být skromní, andělé pro s vámi zamýšlejí vždy jen to nejlepší."

Co tam Rede chybi za slovem "pro"... .Nebo tam to slovo "pro" nema vubec byt ?

 
Red
22.06.20
08:48
Reg. před 2016

Máš pravdu, díky, to "pro" tam nemělo být. Jdu zabít korektorku :D
 
Netopyr
26.06.20
15:13
Nereg.

IP: 86.49.109.*
Nastoupim na jeji misto, jake ze jsou ty benefity ? Sef,ktery se chova nekdy jako vrah,nekdy jako fajn chlap a tak nejak ? Ale jo,mohlo by to byt na druhou stranu zajimave.. Klidne bych to prosel a ty male chybky bych povychytal.Korektor musi byt naladen na stejnou strunu i tematu.Kdyz by jsi mel delat korekuru nejakeho technickeho textu,kde nevis skoro nic,hodne ti utece.Minule jsem cetl knihu a jako granat mi do oci buchlo to,ze si v restauraci dali lahev čilského vina.Rikal jsem si,to je urcite nesmysl prekladatele,dival jsem se,kdo prekladal - dva lide,manzele - v registru prekladatelu jsem nasel,ze prelozili dve knihy,coz hovori asi za vse.Jasne chilske se do cestiny foneticky nepreklada,fakt jako bomba na oci... ..
 
Netopyr
26.06.20
15:35
Nereg.

IP: 86.49.109.*
Podivej se jeste na toto,na muj vysledek dnesni vestby - geomantie/acquisitio.php - dava ti smysl ta posledni veta ?
 
Red
26.06.20
16:10
Reg. před 2016

ach jo ... :D
 
Netopyr
26.06.20
16:19
Nereg.

IP: 86.49.109.*
Jak rikam,kdyby jsi mi dal mapu,tak bych to pomalu vsechno formou - step by step - prosel a takoveto nedostatky Ti pomohl trebas formou bodu ve Wordu,kde by jsi mohl mit trebas i navrh toho,co chtel asi autor rici a co formou chyby asi plne z textu nevyzniva... .
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)