English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



agaven
17.06.20
13:01
Reg.3.6.18

PROSIM
Maria 27,1 1977 Roman 24.10,1974 .dakujem.apon nieco.
 
agaven
21.06.20
10:02
Reg.3.6.18

Som jasnovidka a viem si sama vestit.Nieco mi ukazalo dobuducnosti ako vztah .Ako som pisala muzom Roman.Ale koli minulosti je to nerealne.Chcela som si to dat potvrdit vestcom.Ale kazdemu komu pisem nakolko sa nevie na mna napojit vestenie mam iba bludy .Preto ukazuje aj vam Moju buducnost vztahu S Romanom dakujem +- u mna ide cas inak.Mne s aplni do 5 rokkov inym cas urcujem presne sama to nechapem preco mozno preto ze si sama vestim
 
agaven
21.06.20
10:03
Reg.3.6.18

Som jasnovidka a viem si sama vestit.Nieco mi ukazalo dobuducnosti ako vztah .Ako som pisala muzom Roman.Ale koli minulosti je to nerealne.Chcela som si to dat potvrdit vestcom.Ale kazdemu komu pisem nakolko sa nevie na mna napojit vestenie mam iba bludy .Preto ukazuje aj vam Moju buducnost vztahu S Romanom dakujem +- u mna ide cas inak.Mne s aplni do 5 rokkov inym cas urcujem presne sama to nechapem preco mozno preto ze si sama vestim
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)