English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Meissnerův zákon: Zaměstnanci výrobní firmy jsou ti poslední, kteří by kupovali a používali své výrobky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jak zastavit škodiče".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jak zastavit škodiče

Jola
14.10.19
20:40
Reg.1.3.23

Zdravím všechny.
Mám letitý problém s nadřízeným, který rád ovládá své okolí a autoritu si zajišťuje pomocí své ochranitelky ( nejvyšší nadřízená).
Po deseti letech už jeho triky znám, nenechám se jím manipulovat, ale on stále škodí a vyhledává různé záminky k pomluvám. Když nemůže sám, povolá nadřízenou, která vyhrožuje, aby docílila svého. Svou práci mám ráda, nerada bych měnila, ale už mě unavuje se obhajovat, být pořád ve střehu a polykat urážky.
Nemůže mi, prosím, někdo z vás znalých poradit, jak se ochránit před záškodníky? To si mám zhotovit panenky voodoo? Nebo jak se mám zachovat, když slušnost a dodržování pravidel nestačí.
Budu ráda za každou radu. Děkuji za možnost se svěřit a postěžovat si.
 
petr54
16.10.19
13:47
Reg. před 2016

Dobrý den, nejsem věštec, proto ode mne neočekávejte odpověď. Místo toho, aby jste šla s kanónem na vrabce, snažte se pochopit, že vše má svůj smysl. I toto podivné chování a proto vám doporučuji na celo záležitost podívat se svrchu a uvážit, zda další setrvání v tomto zaměstnání je pro vás smysluplné a snesitelné. Jste totiž v situaci, kdy se Vám život snaží dát najevo, že tudy dále už ne.
Zdravím
Petr
 
Jola
17.10.19
11:59
Reg.1.3.23

Dobrý den, pane Petře.
Děkuji za vaši dobře míněnou a moudrou odpověď.
Začínám si sama uvědomovat, že ať se zachovám jakkoli, tak se situace nezmění, jako se nezmění chování lidí. Je pravda, že budu muset uvážit změnu, zkusím proto tzv. rozhodit sítě a možná se objeví nová pracovní příležitost.
S pozdravem a přáním všeho dobrého Jolana.
 
Dracizena
27.10.19
19:04
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Jola, možné je vše, i to změnit přístup lidí kolem sebe... mám letité zkušenosti... Ty máš vlastně našlápnuto do duchovních sfér a pamatuj si, kdo Tě kritizuje, šikanuje, uráží, oni Tě vlastně svými energiemi čistí... Vím, je to jakoby nepochopitelné, ale je to tak... Pokud cítíš, že Tě dotlačili až na dno, tak odejdi... ale pokud cítíš, že chceš zůstat, tak začni hmotnit vize... rozsvěcej své tělo bílou září a jako když jim posviť do očí a ámenuj si dokola... slovo ámen není pobožných, ale zbožných... po zpátku v něm čteme NE+MÁ a to je černá+bílá polarita lidská... a proto toto slovo vyslovilo téměř všechno lidstvo této zeměkoule... je léčivě magické... Toto slovo když se opakuje dokola, tak je světelně léčivé a mění úhel pohledu i takovým kreténům, které máš kolem sebe... Držím palce... pááá
 
Jola
31.10.19
00:00
Reg.1.3.23

Moc a moc děkuji za Vaší zprávu Dračíženo.
Věřím všemu, co jste mi napsala. S odstupem času cítím, že nechci ustupovat nehodným lidem. Často si představuji bílé světlo kolem sebe a našeho domu, i v něm. Ámen si budu podle Vaší rady opakovat.
Díky a přeji Vám vše dobré, Jolana.
 
aldi
31.10.19
20:31
Nereg.

IP: 178.114.195.*
mam okoloseba velanegativnych ludi a hlavne manzel je taky skodi mi a robi zle ako to mamzastavit priliv negativity dakujem
 
Sokol
25.11.19
05:40
Reg.25.12.20

Jolo. Připrav se na změnu a konej.
 

Sokol
25.11.19
05:48
Reg.25.12.20

Aldi. Doporučoval bych Ti to samé, jako Jole. Navíc Ty ještě potřebuješ začít víc myslet na sebe. Být pozitivně sobecká (ale rozhodně ne vůči svým dětem!).
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)