English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Vanilla
04.05.19
18:58
Reg.17.1.19

Chci se zeptat jestli letos potkám muže na vztah a jestli zůstanu nadále v práci kde jsem. Hana 19.6.75 dekuji
 
Koník
06.05.19
08:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte minimálně na rok a půl velmi dominantní Saturn, což znamená že se budete setkávat s překážkami a bloky a bude potřeba se smířit s určitým omezením, práce vám bude připadat mnohdy náročná, ale měla být jste to zvládnout, Saturn člověka specificky posouvá,právě přes poznání omezení. Ohledně vztahu, momentálně vám jde Venuše přes Jupiter a Mars,energie je tam velká,poté začátkem letních prázdnin
 
Vanilla
06.05.19
20:05
Reg.17.1.19

Dobrý den, ale já mám teď saturna ve 4.dome... anebo to ma také vliv na práci? Mám v práci pořád omezení a prekazky a v podstate nevím co s tím.
 
Koník
07.05.19
06:55
Reg.7.6.18

Dobrý den, neznám váš čas,nemohl jsem tedy přesně určit do jaké oblastí planety zasahují.Saturn procházející 4 domem ovlivňuje domov na mnoha úrovních a významech, nicméně širším orbis opozice na světě nativní postavením plus kvadratura Mars, Jupiter. Saturn především ovlivňuje materium, pracovní stabilitu,proto v takovém postavení dává bloky, překážky a zasahuje na více úrovních, každá planeta má svůj charakter, ovlivňuje nativní postavení, tranzit, plus vnáší svůj charakter.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)