English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 28.4.2024
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Jahůdka
18.03.19
15:26
Reg.26.4.21

Dobrý den, ráda bych znala odpověď na otázku. Jak to prosím jak to vypadá mezi mnou a mužem v partnerském a později i manželském vztahu? On 11.05.1978. Děkuji :-)
 
Koník
18.03.19
15:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, ještě prosím váš datum.
 
Jahůdka
18.03.19
15:43
Reg.26.4.21

Já 17.08.1988. Děkuji
 
Koník
18.03.19
15:59
Reg.7.6.18

Dobrý den, určitě je tam mnoho energie, neb Mars je tady velmi aktivní, bohužel ale napadá také Lunu,Mars je však z vaší strany, kdy energie, která se může dostat až do hněvu může způsobit nepříjemnosti, Slunce jsou také v napětí, oba máte své vize a směry, své ego a vyhraněné názory, silná Plutonická vazba a to i negativní, hrozí, žárlivost, vztek, manipulace, velká záchrana je Venuše která je dobře aspektovana a přináší přitažlivost, lásku, hlavně konjunkce s Jupiterem je skvělá. Vyhýbat se tedy hadkam a snažit se vždy umět si o všem rozumně promluvit. Láska tam je hluboká. Kde je Pluto není povrchnost.
 
Jahůdka
18.03.19
16:11
Reg.26.4.21

Moc Vám děkuji za odpověď! Až neuvěřitelné, jak jste to vystihl. Bohužel ale momentálně nejsme už spolu, přesto stále jsme v kontaktu a stýkáme se. Vím, že mě v srdci stále má, ale říká, že se bojí se mi znovu otevřít, protože jsem mu hodně ublížila, a proto se vídá i s jinými. Mám to tedy chápat tak, že vidíte, že i přesto všechno spolu budeme?
 
Koník
18.03.19
16:17
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano ta šance je veliká, protože kde je aktivní Pluto tam dochází velmi často při rozchodu k opětovnému spojení.
 
Jahůdka
21.03.19
10:44
Reg.26.4.21

Ještě jednou dobrý den, zda-li je to možné, měla bych na Vás ještě jednu otázku. Psal jste, že šance je veliká, bohužel ale teď to spíš vypadá, že nemá potřebu semnou být v kontaktu a spíše je v kontaktu s těmi dalšími, které ho neustále uhání.
A já nevím, co mám dělat.

Moc děkuji.
 
Koník
21.03.19
11:48
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně má hodně nepeti, plus také chaos, protože Venuši má v opozicí na Saturn,to dává blok plus Neptun na Venuši a to dává zmatek a iluze, je třeba pár dnů počkat Venuše bývá tak dva dny v aspektu, Neptun musíte vydržet několik měsíců.
 

Jahůdka
21.03.19
12:17
Reg.26.4.21

Jak to myslíte, že je třeba pár dnů počkat a pak zase několik měsíců?
Omlouvám se, jsem zmatená.
 
Koník
21.03.19
12:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, Venuše je teď u něho v napětí se Saturnem, Venuše je rychlá planeta což znamená že za dva dny se zlepší u něho city a emoce. Co se Neptunu týče ten se pohybuje velmi pomalu, takže bude v napětí s Venuší dlouho nicméně je to jiný charakter, jsou tam city a emoce, jen mohou vytvářet zmatek, je potřeba aba vnímal ve vztazich realitu bude mít tendence unikát do fantazie apod.
 
Jahůdka
21.03.19
13:01
Reg.26.4.21

Dobrý den, děkuji moc za vysvětlení. Už tomu rozumím.
Co pro to mohu udělat já?
Bojím se, že když si to neuvědomí,tak spolu nebudeme.
Prosím a Vy nás dva vidíte, že i přes tohle všechno spolu budeme?
 
Koník
21.03.19
13:42
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano vidím již začátkem příštího měsíce bude spojení Venuše trigon Pluto, Seextil Venuše. Navíc se mimo jiné transitně dostane Jupiter do trigonu na Slunce a pocítíte velkou energii.
 
Jahůdka
21.03.19
14:07
Reg.26.4.21

Moc Vám děkuji za Váš čas a za pomoc
 
Jahůdka
31.03.19
12:19
Reg.26.4.21

Dobrý den, psal jste, že i přesto všechno nás vidíte spolu. Tak jsem myslela, že se tím zase začneme pěkně pomaličku zbližovat. Jenomže spíš to je naopak. Kontakt víceméně žádný. Nechápu to a nerozumím tomu :-(
 
Koník
01.04.19
16:40
Reg.7.6.18

Dobrý den, dejte tomu čas,přílišná snaha blokuje, uvolněte se, neb jedině tam kde dojde k uvolnění se může rozproudit energie.
 
Jahůdka
01.04.19
17:45
Reg.26.4.21

A i když Vám povím, že mi dnes řekl,že někoho nového poznal? Tak i tak stále to nic nemění na tom,že nas vidíte spolu?
 
Koník
02.04.19
08:08
Reg.7.6.18

Dobrý den, to jsou právě ty okamžiky, které vás posouvají, když mu teď dáte svobodu, je to první krok k tomu, aby se k vám vrátil.
 
Jahůdka
02.04.19
10:56
Reg.26.4.21

Dobrý den, právě jsem to udělala a nechala ho jít. Mám ale veliký strach, že se nevrátí. Přesto ale v to budu stále věřit, že spolu máme být.

Ještě jednou Vám moc děkuji.
 
Koník
02.04.19
11:44
Reg.7.6.18

Dobrý den, vím že to není nic příjemného a vyžaduje to velkou vnitřní sílu, překonat bolest, se kterou zůstávate opuštěná, ale věřte že nezustávate, vesmír vám přichází na pomoc, ukáže vám mysteria lásky, která nejsou jen o prožitcich které přináší sladké blaho, ale i samotu a odloučení, kdy dostanete šanci se posunout a uvidět vztah z jiné perspektivy. Teď jste silná, síla přichází v bolesti a věřte že on to pocítí. Probudí se. Staňte se pozorovatelem bolesti, která jak přišla, tak i odejde a už vás nikdy nic takového nezraní. Nechte ji proplout vámi skrz a brzy se dostaví příliv radosti.
 
Jahůdka
13.04.19
22:21
Reg.26.4.21

Hezký večer, jen jsem Vás chtěla informovat, co se stalo. Opravdu jsem si to uzavřela a šla dál s tím, že když to tak udělám, tak to bude první krok, aby se ke mně vrátil. A do té doby žít prostě dál svůj život.. A co se stalo? Zamiloval se do jiné prý, a ještě mi to musel říct? Myslím si, že to zas stejnak nevydrží a skončí stejně, ale proč mi to musel říkat? Nechtěla jsem to vědět.Ta bolest v srdci se nedá zastavit.
Teď vidíte, že on se neprobudí ani to nepocítí.
Jen bych ráda znala odpověď, proč????
 
Koník
30.04.19
08:01
Reg.7.6.18

Dobrý den Venuše vám přechází přes Mars a Slunce v sextilu na Venuši, nic k lepšímu se nezměnilo?
 
Jahůdka
30.04.19
10:02
Reg.26.4.21

Dobrý den, bohužel se nezměnilo nic.
Ten den jsem mu řekla, že chci ukončit veškerý kontakt mezi námi, protože bych nezvládla se zase cokoliv dozvědět o něm a o ní. A on mi na to řekl, že to bude respektovat a respektuje i na dále. A ještě mi pak napsal, že mě vždy rád uvidí a kdybych něco potřebovala, tak vím, kde ho najdu a že mi přeje, abych byla šťastná.
Takže od toho 13.dubna jsme úplně bez kontaktu a vůbec o něm nic nevím, jen toho, že nastoupil do nové práce a že zřejmě s tou holkou stále je (ale to je jen má domněnka, zase ale kdyby nebyl, tak by se mi ozval).

Takže vidíte, že jsem pro něj jen kamarádka a nic ví


Co si prosím o tom myslíte?

Moc děkuji.
 
Koník
30.04.19
11:24
Reg.7.6.18

Dobrý den, vůbec se tím netrapte, on má na velmi dlouhou dobu Neptun v kvadratuře na Venuši, což v překladu znamená velice zmatené vnímání vztahu a lásky, nemáte zapotřebí se stát jeho předmětem iluze, to znamená že žena která teď s ním je není vůbec jeho láska, ale mámení a rozpustí se dřív cipozdeji.
 
Jahůdka
01.05.19
12:48
Reg.26.4.21

Dobrý den, moc Vám děkuji za takovou odpověď! Skutečně jste mě tím překvapil, vůbec bych něco takového nečekala. Jsem Vám vděčná za to dobré i to špatné, co od Vás uslyším.
Říkáte, že není jeho láska?
A já ano? Já jsem jeho láska?

 
Koník
02.05.19
09:41
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte mezi sebou na celý život silně aspektovanou Venuši a Lunu, a to je dost na to, aby se to nazvalo láskou.Ktera ovšem prochazi krizi, vy to však berte pozitivně.
 
Jahůdka
03.05.19
09:38
Reg.26.4.21

Dobrý den,na celý život? Opravdu? Takovou odpověď jsem vůbec nečekala,tak to je úžasné.
Zároveň ale neuvěřitelné,když momentálně má vztah s jinou a na mě zapomněl. Proto nerozumím tomu,jak myslíte,že to mám brát pozitivně?
 
Koník
06.05.19
08:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, pozitivně proto, že jde o určitý posun vnímání vztahu,v tom smyslu, že vesmíru není proti vám.
 
Koník
06.05.19
08:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, pozitivně proto, že jde o určitý posun vnímání vztahu,v tom smyslu, že vesmíru není proti vám.
 
Jahůdka
06.05.19
12:34
Reg.26.4.21

Dobrý den, nevím, jestli to dělám správně, ale snažím se na tom pracovat a věřit vesmíru.
Ještě bych se ráda zeptala na to, jak jste psal,že máme mezi sebou na celý život silně aspektovanou Venuši a Lunu, a to je dost na to, aby se to nazvalo láskou.
Podle toho rozumím, že život strávíme spolu. Jen to chce čas, než zas nalezneme společnou cestu.
A můj dotaz zní, jestli vidíte, že je tu možnost, že třeba jeden z nás to může blokovat a tím ten náš osud celý změnit? Nebo to na celý život vážně bude.

Moc mi pomáhate! Za to Vám patří obrovské díky! :-)
 
Koník
06.05.19
14:15
Reg.7.6.18

Dobrý den, nebylo by dobré vyčítat si blokovaní toho druhého, máte sice oba poškozené Slunce, což znamená, že tam na nějaké úrovni probíhá boj ega a příjmutí toho druhého, plus vy máte narušený Mars a jeho Luna (city, emoce) získala nějaký pocit nepochopení, což je oboustranné, neb jeho Merkur nemá zase pochopení pro city vaší Luny,. Je třeba také vnímat nativni horoskopy, tedy individuální každého z vás, kdy jeho vlastní Neptun napadá jeho vlastní Venuši a vznika zmatek, zároveň to však souvisí s vámi oběma, neb dochází k procesu transformace. Nezapomínejte na Plutonickou vazbu, kterou máte mezi sebou velmi silnou a ta vás pravděpodobně dá opět dohromady, je to velká síla.
 
Jahůdka
11.05.19
19:23
Reg.26.4.21

Dobrý den, stále se řídím Vaši radou a pomáhá mi to, opravdu!
Jen dnes mě moc rozhodilo to, že právě dnes slaví narozeniny a je u ní doma a i s jeho dětmi. Takže už si získala i je :-(
Tak jsem se moc chtěla zeptat, jestli nevidíte alespoň nějaký malý posun? Je to ale si moc brzy,viďte
 
Koník
12.05.19
08:57
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně máte v napětí Pluto Merkur, aktivuje to hluboké pocity, které mohou být nepříjemné, také Mars je v napětí, to vše za pár dnů přejde, důležité že Venuše vám momentálně dělá trigon na Saturn a Uran, přinese osvobození od negativních pocitu a Saturn novou stabilitu na poli vztahu, důležité je zůstat uvolněná.Z jeho aktivit si nic nedělejte a vůbec se netrapte, on je momentálně pod vlivem Neptunu dá se říct nepřítomen ohledně vnímání lásky.
 
Jahůdka
12.05.19
11:22
Reg.26.4.21

Děkuji Vám opravdu za velmi rychlou odpověď. S Těmi hlubokými pocity máte naprostou pravdu. Nechtěla jsem o něm nic vědět a shodou okolností jsem se to zase musela dozvědět. Ona bydlí v domě a to blízko, má i malé dítě. A když vím, že celý víkend spolu strávili jako rodina, je mi hrozně.
Jak prosím myslíte, že je nepřítomen ohledně vnímání lásky? - Jako ohledně vnímání lásky ke mně nebo k ní?
A Vy dokážete vidět i to, jak to vnímá ona?

Znovu moc děkuji.
 
Koník
14.05.19
09:53
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně je ohledně lásky a vztahů všeobecně ovlivněn iluzemi a mýlnými představami, touhami a cíli, je v opojení Neptunu, ubírá se mlhou. V životě každého člověka přijde období, kdy Neptun ovlivní určitou oblast, je to karmická záležitost, až se Neptun uvolní,posune, procitne.
 
Jahůdka
26.05.19
20:54
Reg.26.4.21

Dobrý den, situace se příliš nezměnila,spíše naopak. Kontakt mezi námi už není vůbec žádný, jako by jsme byli dva cizí lidé.
Prosím ráda bych se znovu zkusila zeptat, jestli náhodou u Vás není vidět nějaká změna?
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)