English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



carmina
13.06.18
16:34
Reg. před 2016

Dobry den,chci se zeptt kdy asi potkam muze pro trvaly vztah prip.kde.Hana 19,6.75 Dekuju.
 
Koník
13.06.18
16:54
Reg.7.6.18

Dobrý den, vážný vztah čekejte v Srpnu, Venuše vám půjde přes Pluto , tím že bude Merkur retrogradní, může jít o někoho,koho znáte z minulosti,není podmínkou, muže to být na základě minulosti jiné.
 
carmina
15.06.18
16:22
Reg. před 2016

Je mozne vyčíst jeste neco více k tomu vztahu?Více okolností atd... .a take by me zajimalo,co by jste mi rekl na duchovni stranku,ja jsem se tim par let zabyvala,ale pak jsem mela krizi v osobnim zivote a asi jsem prestala verit nebo co.Chci se k tomu vratit ,jenze uz nemam k tomu ten tah.Podivejte se mi na to prosim.
 
Koník
15.06.18
16:59
Reg.7.6.18

Dobrý den,ano, v tu dobu bude zrovna transitující retrogradni Merkur přímo na vaší radixové Venuši, přesné v tu dobu půjde transitní Venuše na vaše Pluto, což znamená že bude docházet k hluboké transformaci, něco bude ve vztahu velmi nového, přesto bude aktuální nějaká minulost, právě díky retrogradnimu Merkuru, bude v tu dobu ve Lvu a tedy vše bude okořeněné jakousi zábavnou vibrací. Ještě se podívám na to duchovno.
 
Koník
15.06.18
17:06
Reg.7.6.18

Tak zde bych řekl že ta Luna ve Štíru, ktera je v konjunkci s Uranem vám dává hodně duchovního náhledu, kdy Uran vám dává vlastně energii blesku, můžete vnímat mnohot věci na sensitivní úrovni, zaznamenávat a přijímat signály.
 
carmina
15.06.18
17:16
Reg. před 2016

To znamena,ze se muzeme potkat nekde ve spolecnosti?
 
Koník
15.06.18
17:20
Reg.7.6.18

Ano přesně tak
 
carmina
16.06.18
12:30
Reg. před 2016

Dekuju a kouknete mi prosim jeste na nynejsi praci,pracuji ve zdravotnictvi,treba jak to tam vidite dal,jak dlouho tam budu,jestli mne ceka zmena ohledne prace atd.?
 

Koník
16.06.18
12:49
Reg.7.6.18

Dobrý den, nevidím tam přímo změnu Neptun prochází 6,místem práce, který vás podporuje na bázi zdravotnické a bude tam ještě dlouho, ale vidím boj o moc, Pluto kvadratura Mars Jupiter, tenhle aspekt dává dravou povahu, proto je potřeba ji přijmout, protože ji bude zapotřebí, v podstatě se s ní dá daleko dojít, i když může někdy působit potíže v podobě pocitu, že máte nepřátele.
 
Koník
16.06.18
12:52
Reg.7.6.18

Tím že je tam Jupiter, bude vám nakloněn, Slunce vám brzo navíc půjde hrotem práce MC, tedy od vašich narozenin,bude Slunce svítit na vaši práci a budete se cítit dobře.
 
carmina
16.06.18
13:05
Reg. před 2016

A co to znamena boj o mocze si mam prosadit to sve?... .nebo jak to mam chapat?... . a kdy to ma priblizne nastat?
 
Koník
16.06.18
13:08
Reg.7.6.18

Ano přesně tak, to už je u vás aktuální aspekt. Jde o dlouhodobé transity tzv pomalých planet, kdy na rozdíl od těch rychlých osobních, se věci vyvíjejí pomaleji.
 
carmina
16.06.18
13:19
Reg. před 2016

Ok,a jak to u mne vidite na pristi rok,mam tam v nejake oblasti zmeny?
 
Koník
16.06.18
13:47
Reg.7.6.18

Tam Už se to buďe jen lepší, navíc Jupiter bude v trigonu na svoje natalní postavení, také můžete očekávat velké zklidnění, radost a úspěch
 
carmina
16.06.18
14:00
Reg. před 2016

Dekuju,doufam,ze to vsechno preziju ve zdravi:-)
 
carmina
16.06.18
14:00
Reg. před 2016

Dekuju,doufam,ze to vsechno preziju ve zdravi:-)
 
carmina
18.06.18
19:14
Reg. před 2016

Dobry den,chci se zeptat na Venusi,kdyz kszdy rok prechazi pres Pluto,to znamena ,ze tehdy je vzdy sance na vazny vztah?A konkretne u mne to vidite i na spoluziti?
 
Koník
18.06.18
19:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, Pluto vnáší do Venuše, která takto přes něj přechází, tu největší sílu a hloubku ze všech planet nejvíc, pro nezadané či, v lásce nešťastné tak nastává povětšinou transformace, tzv znovuzrození, i ti kteři vztah mají, cití že postupují na jiný level lásky, staré vnímání bývá nahrazené zcela něčím novým, přichází zcela jiný pocit. Ano
 
carmina
18.06.18
19:54
Reg. před 2016

A je mozne zjistit jaky to bude clovek,neco o nem?A jeste mi prosim napiste o Saturnu v desatem dome u mne v Raku.Ja ho po cely zivot vnimam jko blokaci,neumim se v praci uvolnit,travim tam spoustu casu,ale vse mi prijde jako drina i ohledne vztahu v praci.
 
Koník
18.06.18
20:32
Reg.7.6.18

Dá se soudit na základě vašeho radixového postavení a místě partnerství kde máte Mars v 7 domě, že pritahujete muže s charakterem spíše asertivním, více se takto bez datumu nedá zjistit. Co se týče Saturnu v 10 domě v Raku, je třeba vědět že máte Saturn situován v kvadratuře na Mars, kde vznikají bloky a právě je li Saturn v 10, místě kariéry, věci se občas zdaji obtížnější , Mars se umí nadchnout a Saturn dá blok, je třeba vždy vydržet a překonat to, postupně Saturn odměňuje za výdrž a povýšuje, i když se to zdá nemožné tím že je v Raku, a je to tedy generační záležitost může dávat takový charakter jako poznávání vlastních citu a emocí, neb je zde tendence je potlačovat.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)