English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.5.2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



kreta
03.06.18
20:43
Reg. před 2016

Dobrý den, zeptal by se někdo karet, jak bude dál pokračovat můj vztah s otcem mého dítěte. On 8.1.1956 a já 20.9.1970...
Moc děkuji, nemám šťastné dny a jsem kapku zoufalá :-(
 
NicolaS
03.06.18
20:55
Reg.22.7.19

Dobrý den,
partner má v těchto měsících starosti, které zřejmě sám neví, jak vyřešit. Vše se zřejmě promítá i do jiných rovin jeho života, tedy i do komunikace s Vámi. Netlačte na něj, z Vaší strany nevidím, že by byla možnost cokoli pod nátlakem získat. Udělejte si chvilku pro sebe a načerpejte energii, jinak Vám život proteče zbytečně mezi prsty.
Je třeba si uvědomit, že některé věci neovlivníme a přijmout situaci tak, jaká opravdu je.
Vydržte, svých šťastných dnů se nakonec dočkáte.

Držím Vám pěsti.
 
kreta
03.06.18
20:59
Reg. před 2016

Velmi pěkně děkuji Prosím a jaký se dá očekávat časový horizont a budeme nakonec žít opět spolu? Já v podstatě už více než rok prožívám docela peklo, protože pochopitelně tam figuruje ještě jiná žena. Už to vypadalo, že to s ní skončí, ale já to pokazila :-(
 
NicolaS
03.06.18
21:33
Reg.22.7.19

Jak jste asi sama poznala, někdy je třeba na věci úplně netlačit a vyřeší se samy, naopak pokud naléháme, akorát se tím přileje olej ohně. V případě partnerovy nevěry je to samozřejmě o to těžší. Vyvarujte se rázným ultimátům a šanci na společný život mít budete. Možnost tady je. Vidím pozvolný průběh, hledání cesty ke znovynabytí vztahu. Pokud neztratíte trpělivost, tak v řádu přibližně tří měsíců budete fungovat opět spolu.

Bohužel to nebude zadarmo, a bude to stát úsilí na obou stranách. Ostatně, to ve vztazích platí vždy.
Má rada je, pokud o partnera máte zájem, tak odpustit a neřešit. Některé věci prostě jsou jak jsou, ať se snažíme jak chceme.

Ať Vám to vyjde!
 
kreta
03.06.18
21:44
Reg. před 2016

Velmi děkuji za Váš čas a energii
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)