English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Pre pani Gamu ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Pre pani Gamu

Kvetoslava
23.03.18
10:58
Reg.9.2.18

Dobri den pani gamo chcem sa spitat vi sa bude dariť a ci sa toho roku dočkám prírastku babetka viete prísla som o babetko v kvetka 18.12.1978 mandzel 31.12.1979 dakujem za odpoved
 
Gama
27.03.18
14:58
Reg.4.1.18

Střelec i kozoroh mají v ročním horoskopu pro rok 2018 zdárné rozmnožování.
Ale o dítě jste přišla spíše ze zdravotních důvodů,mohu vědět jaké .Pokud o tom chcete mluvit .
 
Kvetoslava
28.03.18
07:29
Reg.9.2.18

Pani gamo Mne Nic nepovedali Moj doktor celi cas klamal zmenila som Ho ale dost neskoro Preto mi je tasko Lebo som celi cas sa Ho pitala do konca som Ja tlacila Na krvne testi ktore mi robili o vysledku mi nepovedal Nic Len som z nicoho Nic mi otekla plodova voda a prezila som tolko ako zo zleho Sna . Trapi ma to mandzel citil ze ten doktor je je komplet no neverila som a teras je Uz po Tom bolest Ktoru som presla Tak to ani slovo neviem povedat . Snažím sa a bojím ze ked budem mat babetko ci sa to nezopakuje lebo priviesť na svet dieťa a vidieť mŕtve to zlomí kazdu matku .Viem ze všetko mohlo byt iné chcela som aby ma dal na rizikové nie proste aj tak cítim vinu mala som zmeniť hneď ho teras uz len slzi a pravdu mi ututlal
 
Gama
28.03.18
15:27
Reg.4.1.18

Moje milá Květulinko,nesmíte se trápit to nikam nevede děvče moje.Nesmíte se takle obviňovt moje milá nenesete žádnou vinu na tom co se stalo.Víte drahoušku skuste se na to podívat trochu jinak.Moji předci vždy říkali že všechno zlé je k něčemu prospěšné.Víte prožila jsem podobný příběh,když jsem otěhotněla potřetí ve svém životě, byla jsem velmi šťastná čekala jsem dvojčátka,která jsem si vždy přála.Moje štěstí trvalo do poloviny pátého měsíce.Tehdy mi lékař oznamil že jedno z dětí umírá druhé pokud ho udržíme nebude schopno samostatného života.Ze dne na den se můj sen zhroutil.Ta prognostika byla tak děsivá že jsem se měla rozhodnout co dál.Nakonec jsem po velké trizni udělala rozhodnutí vše ukončit.Víte vás osud tohoto rozhodnutí ušetřil protože jste velmi křehká .Už neplačte, je třeba zjistit co se stalo.Být vámi vyžádala bych si kopie veškeré dokumentace o vašem těhotenství.Víte beruško dělám v nemocnici takže těch příčin může být hodně.Z dokumentace pak nezávislí lékař vyčte příčinu s kterou se dá bojovat a vi máte právo vědět pravdu.
 
Kvetoslava
28.03.18
22:47
Reg.9.2.18

Dakujem pani gamo Pravdu sa doziem Mam inu lekarku ta kartu Si vyziadala no az 1 Aprila Jej chce dat Mne ju ju nechcel dat ze posle Tak sa Budem pitat a snazim sa zit kazdi den Aj Ked bolest je Velka no viem ze musim dalej ist. Aj mi sme tuzili po babetku a tesili sme sa uvidime aki osud nam zivot prinesie Dakujem zo srdecka pani gamo ❤❤& amp;#10084;❤
 
Kvetoslava
07.04.18
09:20
Reg.9.2.18

Dobri den pani gamo Vcera som bola u gynologa ostala som v soku moj byvali doktor nedal jej kartu Len Jeden paper A celu kartu Si nechal Len Jedne papir a som Si teras ista ze asi niecom pochybil preto nedal kartu nechapem naco by mu bola A keby Nieco neskryval trapi ma to Lebo Chcem vediet dvovod toho no teras som Si ista ze pochybil doktor poradte mi ako Mam postupovat Dakujem
 
Gama
09.04.18
15:04
Reg.4.1.18

Miláčku on vám pouze udělal výpis z karty.Dejte písemnou žádost o kpii celé karty,potom si dejte do nemocnice písemnou žádost o kopii celého porodopisu.
Což je dokumentace o vašem porodu a narození dítěte která musí obsahovat také
dokumenty o umrtí dítěte.V porodopisu musí být i uveden důvod úmrtí dítěte.
Takže bych se zaměřila spíš na porodopis.Držím palce a hodně štěstí drahoušku.
 
Kvetoslava
11.04.18
10:00
Reg.9.2.18

Pani gamo zistili to ze babetko bolo zdrave a ze skor islo o moj vek a stava sa to no teras som bola a zistila mi cistu ze prej sa to strati do menstruacia a Mam prist Na kontrolu po 3 menstrulacijach bojim sa velmi tuzim po babetku Uz nechapem Tak uvidime a podla Toho Dufam ze mi to vide a budem Toho roku stastna a podari sa mi Mat dietatko ten doktor mi zanedbal vsetko no ta nova je super
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)