English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Vančura

Och, příznaky lásky! Kdo má tolik jemnosti, aby rozeznal ruměnec hněvu od milostného uzardění.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jasnovidec Rumen Ivanov".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jasnovidec Rumen Ivanov

Ninka001
03.05.15
19:33
Nereg.

IP: 85.70.249.*
Pěkný den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s tímto jasnovidcem. Je to žák známé bulharské vědmy baby Vangy, ale nikde jsem nenašla konkrétní recenze. Působí velmi mile a sympaticky, nicméně bych nerada šla někam bez toho, abych znala případné názory jiných... Děkuji
 
Míra
15.09.15
14:15
Reg.15.8.20

Mohu doporučit, je to bezvadný člověk.. :-)
 
Ninka001
15.09.15
17:47
Nereg.

IP: 88.100.59.*
Opravdu? Máte s ním osobní zkušenost? Víte, já jsem s ním nedávno viděla rozhovor na internetové televizi a dělal tam výhled a předpověď na rok 2015 a byla to hrůza, neřekl vůbec nic konkrétního. A to mne odradilo od toho, abych za ním šla... Působí sympaticky, velice moc. Ale jak je na tom s těmi schopnostmi? Potřebuji poradit i po zdravotní stránce...
 
mata2
17.01.16
23:50
Reg. před 2016

Veľmi rada by som k nemu šla,len neviem kontakt na neho... :-( Mirka vedela by si mi poradiť ako sa na neho nakontaktovať?
 
jaja1
05.02.16
20:18
Reg.5.2.16

mata2
kontakt na Rumena nájdeš pod videom (cesty k sobě) :-)
 
Jana111
15.07.16
22:50
Nereg.

IP: 79.110.37.*
Rumen je uzasny! Byla jsem u nej. Nikdy me pred tim nevidel. Kratce se zamyslel a zacal rikat veci o me a me rodine ktere jsou 100 procent pravda. Pak mi radil co bych mela zmenit abych se citila lepe. Ptala jsem se ho i na dalsi cleny rodiny. Vse presne trefil. Je to SKUTECNY JASNOVIDEC! A vyzaruje z nej cista laska. Skoda ze mel cas jen pul hodiny. Vrele doporucuji. Je proste skvely.
 
Rumem Ivanov
27.12.16
02:56
Nereg.

IP: 90.178.224.*
Vážení dekuju vám všem že máte zájem o mně... řeknu vám narovinu jsem absolutně normální člověk a dělám to co mi říkají vesmírné energije je to těžká cesta ale snažím se bejt užiteční aspoň pro lidé kteří tomu rozumějí a chtějí změnit v dobrém svoj osud... dekuju všem že aspoň mluvíte o někdo což se snaží ukázat lidem že ekzistuje paralelní svět
 

KvetaK
04.03.17
10:44
Reg.4.3.17

Rumen Ivanov je normalni podvodnik. Pracuje s numerologii, kdy podle data narozeni rekne, nejake vase zakladni vlastnosti a upravi je podle vasich reakci. Tim si vas ziska a pak uz muze rikat co si neoverite. Minule zivoty ci budoucnost. Ma sice obcas nejake zablesky napojeni ale jen na par detailu. Rozhodne ne hodinu jak uvadi. Na jeho obranu musim rict ze nerika nic negativniho a snazi se lidi povzbudit a motivovat. Je mily a vzbuzuje pocit soucitu, takze zenska klientela zarucena.
 
Rumem Ivanov
21.03.17
23:12
Nereg.

IP: 90.178.224.*
Dekuju vam moc za ten vas názor a ze tak krasne umite soudit lidé..verim ze vi jiste ten pravi a preju vam vesmírná podpora na vaši názory píše vám Rumen ivanov a sem vděční za to že ještě jinou lidé jako vi
 
evinka
26.03.17
22:06
Nereg.

IP: 31.170.83.*
Rumen Ivanov je úžasný človek.To,čo z neho vyžarovalo z videí sa mi potvrdilo i pri telefonickom rozhovore.Boh vie,prečo si po babe Vange vybral jeho.Ďakujem za jeho Lásku.
 
Kiara26
27.03.17
18:19
Reg.20.3.17

jaká je cena výkladu?
 
Eva.Z
31.03.17
21:36
Nereg.

IP: 78.45.76.*
Dobrý den, pan Rumen je skvělý člověk.Byla jsem u něho dvakrát a co mi rekl, byla vždy pravda.Ukázal mi cestu,jak v zivote jit dal a nevzdat se.Podvodnik urcite neni!!! Nevzal si ode mne ani korunu,kdyz jsem byla v tizive situaci.Rumenku,máme Vás vsichni moc rádi ❤ Dekujeme a drzte se Eva, Brno ☺
 
KvetaK
19.04.17
21:09
Reg.4.3.17

Nemusíte mi věřit.Vyzkoušejte si ho sami.Ať řekne něco konkrétního z vaší minulosti,třeba jaké máte zaměstnání,co jste měl dnes k obědu,kolik máte dětí atd.Ohledně dětí pozor,říká většinou 3.Pokud jich máte mémě,přesvědčí vás že v osudu jsou/byly tři.Prostě cokoliv řekne chybně a vy mu odporujete,přesvědčí vás že to tak má/mělo být. A nenechte se zmást popisem vašich vlastností, říká jednak obecné a jednak dle znamení horoskopu.
Pokud vám vyhovuje jeho psychologie lichocení a dodavani důvěry,budiž. Ale pozor,žádný jasnovidec to není,nedejte na jeho věštby,jsou situace,kdy byste mohli litovat.
Vanga, aby se v hrobě otáčela. I když takových podvodníků z Bulharska,kteří se ohání jejím jménem je bohužel víc.
 
Ramen ivanov
20.04.17
03:05
Nereg.

IP: 90.178.224.*
Tady už mame skvela jasnovidka Kveta ktera vi všechno..to sem rád že jsou lepší kteří umí rict co ste jedli a so ste dělali před pár minut skvělý gratuluji..jen sem chtěl říct že numerologie a astrologie neumím a nevěděl sem ze Květa je pritomna na každá moje vezdba ale kdis to tak říká musí bejt tak.Lide potrebujej důležité věci a ne co dělali pred par minut a nikdy sem neříkal to co píšeš pány Květa ale sem rád že vidí hibi tak přesně.Vanga je Vanga Květa je Květa... jen nemusíme zapominout že kazí je odpovedni sám před sebou a ostatní co nechtějí to pohopit tak ať si zijeji v ten svět kteří jim se líbí.Pomohl sem na hodně lidé a sem šťastní za to a jestli to je numerologie ne vím jen vím že kdis sem bil na druhé straně tam sem se nenaučil ti nauky a horoskopy tam to nejekzistuj njaka visí síla bílá tam a preju si aby vsehni to zažili jednou... Moje numerologie vám říká věřte v sobě a neposluhajte vsehni médií oni vám ne uklidněji jen budete víc zmatený
 
Ramen ivanov
20.04.17
03:06
Nereg.

IP: 90.178.224.*
Tady už mame skvela jasnovidka Kveta ktera vi všechno..to sem rád že jsou lepší kteří umí rict co ste jedli a so ste dělali před pár minut skvělý gratuluji..jen sem chtěl říct že numerologie a astrologie neumím a nevěděl sem ze Květa je pritomna na každá moje vezdba ale kdis to tak říká musí bejt tak.Lide potrebujej důležité věci a ne co dělali pred par minut a nikdy sem neříkal to co píšeš pány Květa ale sem rád že vidí hibi tak přesně.Vanga je Vanga Květa je Květa... jen nemusíme zapominout že kazí je odpovedni sám před sebou a ostatní co nechtějí to pohopit tak ať si zijeji v ten svět kteří jim se líbí.Pomohl sem na hodně lidé a sem šťastní za to a jestli to je numerologie ne vím jen vím že kdis sem bil na druhé straně tam sem se nenaučil ti nauky a horoskopy tam to nejekzistuj njaka visí síla bílá tam a preju si aby vsehni to zažili jednou... Moje numerologie vám říká věřte v sobě a neposluhajte vsehni médií oni vám ne uklidněji jen budete víc zmatený
 
pajko11
22.04.17
12:07
Reg.19.11.16

Prosba na jasnovidce Rumena Ivanova -

mám obrovské bolesti bederní a krční páteře které žádný lékař neumí odstranit. Prosím můžete mi poradit či případně pomoci ?

Mooooooc děkuji pajko11
 
Red
22.04.17
19:08
Reg. před 2016

Pokud máte opravdu bolesti, vyměňte lékaře. Žádná léčba na dálku Vám nepomůže, tak leda do hrobu, pokud něco zameškáte.
 
Eva.Z
23.04.17
12:30
Nereg.

IP: 78.45.76.*
Paní Kveto, na ty vaše názory plné hněvu a zloby není nikdo zvědavý. Zacnete nejdřív u sebe, než budete někoho pomlouvat.Pan Rumen je skvělý
 
Red
23.04.17
16:41
Reg. před 2016

Paní Evo Z., já myslím, že je v pořádku, pokud někdo napíše svůj názor (stejně jako je v pořádku ten Váš). Zdravě smýšlející člověk si z toho udělá jasno, co je pravděpodobnější. Nechme to na čtenářích, nepodceňoval bych je.
 
pajko11
23.04.17
18:32
Reg.19.11.16

Pane Red , již jsem byl mnohokrát na neurologii, neurochirurgii, ortopedii a doposud jediná léčba jsou infuze a děsné množství prášků proti bolesti. Proto hledám ... ... ... ... .
 
Red
23.04.17
22:50
Reg. před 2016

Já Vám to věřím a rozhodně jsem to nemyslel v nadsázdce. Jen abyste zatím, co budete hledat u šarlatánů, zbytečně netrpěl nebo nedejbože nepromeškal čas na vyřešení. Jedna věc je, když hledá pomoc zdravý člověk, to můžete experimentovat jak dlouho chcete, pokud ale potřebujete konkrétní pomoc s fyzickým tělem, tak jen plýtváte časem (a doufám ne penězi).
Znám spoustu případů z okolí, kdy změna doktora znamenala jiný pohled a následně vyřešení problému. Jestli jeden doktor na ortopedii neví, tak je tady dalších deset ortopedů, kteří třeba vědět budou. Nevzdávejte se.
Držím Vám každopádně pěsti, ať se uzdravíte.
 
akraš
17.06.17
17:21
Nereg.

IP: 212.96.190.*
Pro Pajko11: Zkuste Dornovu metodu. Pomáhá zázračně :-)
 
Anna1970
18.06.17
07:51
Reg. před 2016

Poznám Rumena z youtube z televize Cesty k sobě, mluví tam o budoucnosti. Je to moc milý chlapík, a mám na neho aj telefon, psala som mu hezkou sms a on chtel vedet odkud se známe, a ja že se neznáme no i tak mu preji hodne štestí. Je to krásna duše.
 
Anna1970
18.06.17
07:58
Reg. před 2016

Milá KvetaK. kto umí takto osočovat lidi není podle mne dobrý člověk. Nikdo nemá právo soudit druhého. Ja mám silnou intuici a pán Rumen na mne působí mile. Já se okecat, že je to podvodník nenechám. Ku věštkyni, která dokáže pomlouvat nikdy nepujdu.
 
Nikys
07.08.17
12:03
Nereg.

IP: 77.93.192.*
Za mě musím říct,že Rumenek je ten nejúžasnější člověk a zároveň jasnovidec jakého jsem kdy potkala. Srdečný, báječný a neskutečně přesný - pomohl mi neuvěřitelným způsobem - nebýt jeho, zřejmě tady už část mojí rodiny není. Já osobně už věřím jen a jen jemu, protože dost ostatních lidí bere neuvěřitelné peníze jen a jen za to,že plácá nesmysly, které si můžu najít i na internetu. Rumenek takový není, je to človíček, který Vám řekne vše upřímně tak jak to je, na nikoho se nepovyšuje a už vůbec z nikoho netahá peníze. V jeho přítomnosti si člověk připadá jako znovuzrozený, tolikrát jsem stále napokraji sil a uvažovala,že už nechci jít dál - Rumenek mi pokaždé pomohl zvednout se, veřit a nabrat novou energii jen tím, že se mnou chvíli seděl u kávy a vysvětlil mi, jak věci fungují a co se dá dělat. Je smutné,jak se mu někteří ostatní "jasnovidci a ezoterici" neustále snaží uškodit... viz některé komentáře... kdo má srdce a především duši sám hned pochopí, jak báječný Rumenek je. Je to bytost napojená na božství
 
Anna1970
07.08.17
14:53
Reg. před 2016

Musím zasa zopakovať, že pána Rumena mám veľmi rada. Vyžaruje z neho neha a porozumenie.
 
Anžett
08.08.17
16:46
Nereg.

IP: 185.14.233.*
Pekný den,
Rumenko je úžasný človek, dakujem za takéhoto človeka v mojom živote!!!

Ak nemáte problémy, ste štasní ludia a užívajte si to!!!
A ešte jedna vec, ŠARLATAN je tu ten, kto tu šíri negatívnu energiu!!!!!
 
Anna1970
08.08.17
17:20
Reg. před 2016

Nakoniec každý si urobí svoj vlastný názor ak ho navštívi. Netreba počúvať čo mi druhí hovoria. Mňa presvedčí len vlastná skúsenosť.
 
Votroubek
09.08.17
19:49
Nereg.

IP: 193.86.230.*
Pokud to nepomůže Vaší psychice, tak kapse zcela jistě odlehčí. Kartářka udělá stejnou službu za třetinu ceny.
 
Silvia R.
13.10.17
02:50
Nereg.

IP: 86.40.32.*
Vazena pani Kveta - mala som moznost stretnut Rumenka v Prahe a septembri. Je to fajn,mily a dost skromny clovek. Nezobral ani korunu. Pokial ide o tu numerologiu a astrologiu,tak zarucene mozem povedat iba to,ze ju neovlada a nepouziva.Napaja sa Vam na vase myslienky a energie plus ,ked treba, pozrie do akase (zapis do vasej minulosti a buducnosti).Okrem ineho stretla som po svete vela jasnovidcov,ktory zoberu od Vas neskutocne prachy. Takze ,by ste si ho mali viac vazit a nie ohovorat pretoze iba minate jeho cas a jeho energiu,ktoru moze pouzit niekde inde,kto ju viac potrebuje. P.S.: k tej numerologii a horoscopom iba tolko,ze -energie a pohyb planiet sa neustale menia tak ako Vasa energeticka mriezka myslenia a celkovy energeticky system Vasho tela ovplyvnena celkovym pristupom a myslenym. Numerologia a horoskopy su iba na zabavu.P.S - mam vystudovanu kabalu u znameho izraelskeho jasnovidca a mala som moznost sa stretnut z dalsim nalepsim anglickym jasnovidcom gordonom smithom ,ktory taktiez neberie ani korunu a pomaha ludom. pracuje na tej istej frekvencii a zamerani ako Rumenko. Okrem toho uz dvatsat rokov sa zaoberam ufologiou , metafyzikou a stretla som nespocetne vela jasnovidcov a liecitelov po svete ,ale iba malo z nich nic neberu a musite im platit ohromne peniaze. . .Takze- mi bolo velkou ctou stretnut tohto skromneho cloveka s velkym srcom. Prajem Rumenkovi vela stastia , lasky a vela energie bojovat za svetlo.
 
Lucie P.
04.02.18
15:13
Nereg.

IP: 80.250.30.*
Rumen je skvely a dokaze Vam v minute rict veci, které Vas zmeni život k lepsimu. A uprimne, i kdyby nemluvil pravdu, když Vam dokaze otocit život na dobrou cestu, tak to staci! Nemá ale cenu resit, jestli je dobry ci pravy. Zkuste si to nacitit a pokud Vas to k nemu tahne, bezte k nemu a pokud ne, tak nechodte. Je to jednoduchy. On rozhodne nepotrebuje reklamu, protože ma tolik klientu, ze je to pro nej az moc...
 
Kartářka Anna Bella
04.02.18
21:18
Nereg.

IP: 90.179.52.*
Koukám na tu diskuzi ohledně Rumena Ivanova. Mohu říci jediné - je to skvělý skromný člověk a umí. A jestli si vezme nějakou korunu za čas strávený s lidmi? To je naprosto v pořádku. Přestaňte pomlouvat a podívejte se do svého nitra. Kde se ve vás bere tolik zloby?
 
Zuzana bratislava
14.02.18
17:38
Nereg.

IP: 217.75.78.*
Dobrý deň môja skúsenosť s pánom Rumenom je spred dvoch rokov a ešte teraz keď si spomeniem na jeho výklad ku mne a pre môjho brata Juraja bolo niečo skvostne . Toľko lasky a povzbudenia či nám dal sa ani nedá opísať som veľmi rada že sme ho stretli a mohli s ním byt aspoň pár minút na káve ďakujem veľmi pomohol ste . Vďaka
 
Stella
08.05.18
22:25
Nereg.

IP: 87.152.93.*
Dobrý večer chcela by som vás veľmi pekne poprosiť O radu.Ak môžem. Veľmi by som bola vďačná, keby ste sa mi ozval.Ďakujem pekne
 
Kartářka Anna Bella
12.05.18
20:16
Nereg.

IP: 90.179.52.*
Rumen Ivanov je milý, sympatický a skromný člověk. Na nic si nehraje. Doporučuji
 
terezia
27.06.18
14:24
Nereg.

IP: 213.81.216.*
vie mi niekto povedať telefonny kontakt ,alebo mail na pána Rumena?
 
anonym
21.11.18
20:50
Reg. před 2016

Dobry den chtela bych se zeptat na svou bvalou lasku kterou porad miluju opustil mne kvuli jine a ja si jsem porad jista ze se ke mne vrati chci se zeptat zda mam pravdu a jestl mne jeste porad miluje jeho jmeno Pavel naro 29.6 1965 porad ho miluju
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)