English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

N. K. Krupská

Bez víry ve své schopnosti a své síly nelze podniknout žádné dílo.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Opakujicí se sen s duchem v domě".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Opakujicí se sen s duchem v domě

Marion
25.03.15
23:15
Nereg.

IP: 46.175.177.*
Dobrý den rád bych se chtěl dozvědět proč se mi zdají, čim dál častěji sny o duchovi který je v mém snu v domě? Ten sen se odehráva v nějaké části bytu a zničeho nic se mi zjevý postava která jde ke mě, například dnes večer to bylo když se mi zdálo o mém otcovi a naších neshodách, něco sem mu řekl pak sem si v tom snu něco pomyslel a zničeho nic duch přívital do mého snu. Tyto sny se mi čim dál častěji zdají a většinou jse z těch snů probudím spocený a jestě se kolikrát slyším křičet. Pak už neusnu. Díky
 
Dracizena
26.03.15
11:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Marion... važ si těchto snů a dej si dlaně na srdíčko a děkuj za ně, že Ti vytekly potem z těla ven, do těla aurického...
Toto jsou léčivé sny, kdy tělo dědičné energie vytlačuje z těla ven a aby se tak dělo, musí buňky do tohoto procesu zapojit i mysl a když to nejde, zapojí tělo noční mysl skrze sny které si ale člověk pamatuje... A to je Tvůj případ.
Ten Duch je energií ve Tvém těle, které je tím DOMEM... Ve snech je dům a nebo svět, obyčejně tělem.
Místnosti jsou Tvé orgány a Duch Ti chce ukázat na orgán, který má v oslabení otec a tato energie by normálně Ti sedla na stejný orgán v dědičné linii, ale Tvůj Anděl Strážný tu energii duchovní vede a vyvádí ji z Tvého těla ven, ale Ty musíš být řidič této energie.
Proto anděl snový si žádá, aby ses všiml, co Ti stínuje a Ty ses všiml a šel jsi se svým snem na trh... klobouk dolů...
Je třeba znát zdravotní potíže otce a jeho rodičů a podle nich budeme vědět, kde se ten Duch chce ve Tvém těle usadit. Ale Ty mu to nesmíš umožnit a já mohu poradit jak na to... Vnímám tam játra, srdíčko a zánět žil...
Otec je kuřák? Ale více si napíšeme meilem/dracizena@seznam.cz, protože jde o samouzdravování Tvého těla, ale i Tvého zázemí.
Ne u všeho mohou být svědci a případná lidská kritika, která by zbořila, co my bychom zhmotnili...
Potem vytéká částečně ta negativní dědičnost a proto se neplaš, když sen Tě zpotí.Ale i snem vytékají energie, které tělo nechce, ale po částečkách a dnes se musí zapojovat do očisty i myšlení, aby to zákeřné vyteklo z těla všechno a proto jsi měl silný pocit, si sen nechat vysvětlit... Napiš mi celé jméno i datum a já se do Tvých písmenek a číslic podívám, svým duchovním mikroskopem... přesně řečeno, se svým Duchem, který umí vysoukat i z jiných těl nastěhované energie, které bloudí a dělají v tělech potíže, i zhoubné...
 
Dracizena
26.03.15
11:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ještě dodám...
Tělo se umí částečně o sebe postarat a proto se potí a třeba i díky snům. Vytlačuje ze sebe ten nadýchaný a spolykaný humus a dědičnost se umí do těla vsakovat jako ingoust do pijáku a myšlením, tyto hostující energie musíme se svým tělem zase vytlačovat ven.
Proto jsi ve snu i křičel. Tvůj Anděl Strážný čistil plíce tím křikem, vše je k něčemu.
Obyčejně nejde usnout, protože Tělo tě drží v myšlenkách a víme, že myšlenky jsou tažnou silou, i uvnitř v těle.
Počítej s tím, že čas od času nebudeš moci usnout. Nenadávej, jen si říkej "aha, mé tělo se zase z něčeho čistí a mé myšlenky mu jsou nápomocny"... Nebudeš nevyspalý, naopak, budeš mít dostatek energie...
Tvé tělo je inteligentnější jak Tvůj rozum a nechce Tě ničit, ale chce, abys mu pomáhal ho opravovat a to platí pro každého, kdo zde čte informace, které skrze mou maličkost všem posílají bytostí světla, ale i temna... černá bez bílé neexistuje, ale dnes je musí spojit tělesná barevnost a to jsi Ty...
 
kismet133@seznam.cz
28.03.21
13:34
Nereg.

IP: 77.237.128.*
Dobrý den měla jsem sen a v tom snu bylo že jsem v domě ale z mojí babičkou která už je zesnula a bylo tam i něco jiného moc už si nepamatuji dekuji
 
hns
30.03.21
09:56
Nereg.

IP: 37.48.19.*
Ve snech se zemřelými záleží na tom, jak se chovají. Pokud jsou v klidu, nic se neděje, jde jen o vzpomínku.
Jsou-li ale nějakým způsobem v úzkých, potřebují vaši pomoc v podobě věnovaných zásluh z vašich duchovních činností, např. čtení svatých textů nahlas (nejdostupnější a nejlevnější metoda).
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)