English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Nemoci".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Nemoci

Iness
11.02.15
13:24
Reg. před 2016

Ahojte,mam prosbu. Chtela bych vedet, jestli moje nemoc (alergie,atopicky ekzem,stitna zlaza) muze mit hlubsi podstatu napr. v podobe nejakeho bloku v matcine tehotenstvi,mem detstvi nebo snad uz v minulem zivote? Posledni dobou je muj stav horsi a nejak se nemuzu hnout z mista. Ingrid 5.4.1978. Poradte prosim
 
kelišová
11.02.15
18:44
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Podstata projevů alergie a atopického ekzému je v našem způsobu žití, dříve žili lidé v neustálé přítomnosti bakterií a virů jako prasátka v chlévě, dnes se používají samé čistící prostředky, aby se zamezilo všem bakteriím útočit a tak naše tělo není prostě zvyklé s nimi bojovat.Od doby objevení antibiotik se také mnoho změnilo, nadužívání antibiotik také sehrálo svou roli v narušení imunitního systému.
Problém se štítnou žlázou má hodně žen, netroufám si říci kolik procent v populaci, svou roli hraje i rodinná zátěž.
chce to vytrvat, neutápět se v negativitě a stresu,urputně se nepozorovat, brát to jak to je, zbytečně nehledat další problémy.
další odpovědi by Ti mohly poskytnout knihy Mudr. jonáše o celostní medicíně, nebo i jedna stará kniha od lidového léčitele Břetislava Kafky, nebo příběh o páterovi Ferdovi.Jsou i další teorie, ale hlavní je si ty nemoce moc nebrat a žít.Znám lidi, co jsou na tom fakt špatně a drží je nad vodou jejich pozitivní přístup k životu, aneb hlavní je se z toho nepo... ..Tak jen radost do života a na starost se vyprdni
 
Iness
12.02.15
12:22
Reg. před 2016

V podstate mate pravdu, ale ja ekzem mam temer od narozeni a prece pred nejakyma 35-ti rokama tak zkazene potraviny snad jeste nebyly. Samozrejme vim, ze mi stres vsechno zhorsuje. Presto mam porad pocit, ze pricina je uplne jinde... Ono se to lehce rekne, nestresovat se. Ano jsou daleko horsi nemoci a trapeni. Ale, kdyy me denodenne vsechno svedi, stipe, pali a tsude cervene fleky vcetne obliceje, tak to proste pokazde nejde prejit s nadhledem, predevsim kdyz chodim do prace mezi lidi...
 
Dracizena
12.02.15
13:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iness, ale to je dobře, že hledáš hlubší podstatu svých potíží...
Samozřejmě, lékařskou pomoc neobcházej, ale spoj ji s duchovním myšlením... Všeobecně se píše, že potíže dělají bloky, ale dělají to minulé životy a obzvlášť to jsou ty Tvé potíže. A myslíš, že životy které si Tvá Duše odžila a dostatečně si jich ten Tvůj člověk nevážil, neočistil, že jsou blokem? Blokem jsou lidé kolem Tebe, které je třeba také čistit, to je jasné.
Když jsem se já chtěla zbavit ekzému na noze, můj Anděl se mnou prolezl mnoho mých minulých životů, kde jsem dodatečně opravovala myšlenkové hříchy těch svých minulých životů... Až po 10 letech se mi ekzém sám ztratil a bez mastiček, kterých jsem se už vzdala. A ztratil se jen proto, že jsem šla duchovní cestou, i mimosmyslovou...
Jak začít? Určitě se začni modlit, určitě nereaguj na lidi, které Tě vytáčí... vytáčí v nás alergii na povrch kůže... určitě si kůži potírej čím ji nepotíráš. Třeba květy pampelišek, bylinkami a stačí potřít jen kousek kůže... zkoušej mátu, třezalku, v létě šťovík, vlaštovičník a nebo jen utrhni list ze stromu, rozmělni ho v dlaních a se vší pokorou a láskou u srdíčka, nanes barvivo na kousek kůže... pusť se do samouzdravování a měj nápady a neboj, nic nezkazíš... Tři se pískem i hlínou, kameny které najdeš v přírodě. Sáhni prstem i do cementu, sava, octa atd.
Ale jak začneš nadávat při několikaměsíční terapii, že nevidíš výsledky, stavbu svého andělského domečku zboříš a výsledek se vypaří.
Vím o čem mluvím, také jsem se takto chovala. Zbořila a stavěla na novo... a proto mne ekzém zlobil a svědil, tak dlouho... Vlastně mne zlobil 20 let.Deset let jsem si patlala mastičky a deset let jsem se začala stavět k potíži duchovně.
Proč potíže na kůži dávají svému člověku o sobě vědět třeba tím svěděním? Nestojíš ve světla zóně, ale v bahnité řeze, které se říká život...
Postav se doma do klidu a zavři oči a udělej krok stranou, s představou, že překračuješ potůček svého života na druhý břeh...
Ale chtěj ten svůj potůček v zavřených očích vidět a když, tak to trénuj... Až uvidíš jasně svůj potůček ve vnitřním vidění, pak k Tobě přistoupí energie Tvé druhé polarity a posypou se Ti do rozumu nápady, až jednou Tě napadne, co udělat,co vycítit, co si uvědomit, aby se potíže aspoň zmírnily. A pak už vede jen cesta k samouzdravování...
Lehce se to píše, ale těžce se to žije...
Mně tenkrát nikdo v tomto směru neporadil, nikdo kolem mne ani takový nebyl... ale dnes Tobě zde radíme a proto svou cestu nebudeš mít tak trnitou, jako jsem ji např. měla já. Trny jen škrábou, ale člověk dokáže jimi projít... Držím palce Iness...
Nepůjdeš pohádkou, půjdeš skutečností... ale hádky raději pověs na hřebík... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZE TVÉ POTÍŽE INESS ***
 
Iness
13.02.15
13:12
Reg. před 2016

Mockrát Ti děkuju za rady Dracizeno. Pokusim se jimi řídit. Nějaký čas ale počkám, protože jsem právě prodělala chřipku, tak jsem energeticky vycuclá. Chci být fit, abych se mohla soustredit. Jeste jednou Ti děkuju a přeju krásný sluníčkový den
 
Kata-rína
13.02.15
20:39
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Iness: např. najdi si na YT kanál Vladimíra Böhma, klikni na Seznamy videí, tam najdeš Alternativní léčba a příběhy uzdravení - z různých nemocí, je tam i Příběh vyléčení atopického ekzému živou stravou. Jde o osobní zkušenosti konkrétních lidí.
Alergie i problémy se štítnou mohou souviset - vše autoimunitní onemocnění. Mám s tím zkušenosti. Pomohla mi úprava stravy /před 21 lety/ - eliminační dieta /vynechat mléko, smažená jídla, uzeniny, případně i maso = nejím, případně vyzkoušej i bezlepkové papání/. Velmi se mi osvědčil ostropestřec - koupit semínka /NE ČAJ!/, semlít čerstvé /přidávám si lněné a slunečnicové semínko + svůj "zlepšovák" k tomu česněk, případně ostropestřecový olej, zamíchat, papat - česnek je skvělý i při chřipce, přírodní antibiotikum, což je i cibule/.Čaj Lapacho - skvělý! Kniha: Syndróm trávenia a psychológie - popis, jak souvisí střeva a různé zdravotní potíže, i alergie.
Přeji Ti uzdravení.

 
Iness
14.02.15
10:01
Reg. před 2016

I Tobě děkuji za rady Kata-ríno :-)
 
Iness
14.02.15
10:08
Reg. před 2016

O ostropestřci vím, něco jsem o něm četla. Shodouokolností nám jeden rok co rok roste na dvoře a další rostliny asi km od domu. Ja jsem ho vždycky obdivovala jak má krásný květ, aniž bych tušila, jak je vzácný :-) .
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)