English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Lespinasse

Státi se přítelem ženy, kterou jsme milovali, je slušná forma, jak na ni zapomenout.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Týden po zasnoubení rozchod? ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Týden po zasnoubení rozchod?

taconevi77
10.02.15
21:13
Nereg.

IP: 195.113.118.*
Ahoj,
jak již název napovídá, jedná se o mě a o mého snoubence, v tom je jádro problému. Před týdnem jsme se zasnoubili, vše se zdálo skvělé, ještě včera mi říkal, jak moc mě miluje a takové řeči. A dnes? Pořádná hádka, kterou následoval rozchod. Zničeho nic začal mi říkat věci, jakože si mě vůbec nikdy nechtěl vzít, že jsem hrozná, že mě nemiluje a že zasnoubení byla jeho největší životní chyba. A tak řekl, že pokud mezi jím a mnou ještě něco bude, tak to bude jen a pouze o sexu, něco jako kamarádi s výhodami. Moc jsem se urazila, CELÉ TO PROBĚHLO PŘES FB, TA NAŠE HÁDKA, okamžitě to ukončila a zablokovala jsem si ho na FB. Od té doby mi od něho chodí omluvné sms, že to tak nemyslel, že se chce ve čtvrtek stavit a vše urovnat a tak. A já se ptám, má to vůbec cenu? On mi jeden den vyznává lásku a druhý den mě ani nechce znát a uráží mě. Mě to tak strašně bolí a ponižuje to, co říkal. Jsem z toho vážně v koncích. Já se těšila na svatbu a nakonec toto. Mám mu odpustit a vzít ho zpět? Co byste dělali vy? Děkuji všem!
 
Dracizena
10.02.15
23:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
77... je třeba jeho chování sledovat úplně selským rozumem.
Odháněl Tě? odháněl. Nechce si Tě vzít? nechce... pak není o čem přemýšlet... A za chvíli se omlouvá? Není to člověk se zdravým a vyrovnaným myšlením. Já ho vidím, jako začínajícího duševně vyšinutého.
Život s ním by byl, ne na houpačce, ale stále bys sjížděla šílené tobogány, až by Ti jednou spadla hlava do klína a pláč bys nezastavila...
Nedej na naše rady, to je jasné, Ty si musíš postavit život sama...
Ale neukázal se Ti na chvilku v jeho skutečném světle?Spíše v temnotě?
Sama víš, že Tě dostane na dno své propasti a bude tlačit do nekonečných hádek, klamů a nedej bože, když budete mít dítě. Pak Tě bude vlastnit a kam pak utéct?
Takto se projeví jen šílenec... Zasnoubení není závazek na celý život.
Držím palce...
 
Dracizena
10.02.15
23:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
když Ti ukázal krátce po zásnubách, co je v něm, pak čím Tě překvapí po svatbě? Nevěř, jeho omluvám, je to jen přetvářka. On se Ti opravdu ukázal na chvilku se svou skutečnou tváří a ta je hodně zkažená...
 
halil
11.02.15
06:10
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Dobre ranko ... 77

Moja odpoved sa Vam mozno pacit nebude, ale urcite vas zastavi aby ste porozmyslala a tak zvazila co dalej.

Kto je bez viny nech pfvy hodi kamenom.

To mila slecna myslite vazne, ze ste sa pohadali cez FB?
To si nezasluzite osobne stretnutie?

Ad dva: pisete, ze ste sa pohadali. Teda hadala ste sa i vy! Preco ste to robila?

Mila sle na, aj ked chapem zaroven nechapem.

Jednoducho si ovaja zasluzite osobny kongakt. A urcite to treba zvazit. To naozaj chcete zahodit vZtah kvoli jednej hadke?

Viete kolko ich este bude? Ale pri hadkach zistitd min dve veci.
Ako ho vy vlastne milujete
A ako viete prekrocit samu seba.

Jednoducho ak lubite, nie je predsa co riesit. Nestavajte teraz do pozicie urazenej, ale skumajte co mohlo takuto situaciu a jeho reakciu vyvolat.
Ci to nie je nahodou aj tak, ze ste na vine i vy, a svojmu priatelovi ste nieco povedala, co ho mohlo zranit.

Ano. Jeho spravanie je infantilne. Ale to i to Vase!
Rozist sa cez FB???
Ak by toto akceptoval moj partner, potom by som dakovala bohu, ze ma ho zbavil! To mu na mne tak malo zalezalo, ze mu nestojim za osobny kobtakt?

Potom ma az tak nemiloval. A tak je lepsie ked mi zo zivota odide!

Preboha, neblaznite!
Na laske je najkrajsie prave to, ze milujete! A ak milujete, date sancu, moznost
Obvinovat to vie kazdy. Ale pochopit a odpustit vie malokto.

Takze? Co urobite? Odsudite niekoho na zaklade jedneho omylu?
Nie. Len toto nie!

A urcite nie je sialeny! Preco ze ma emocie a dovolil si ich prejavit? Komu inemu ak nie tej ktora ho vraj miluje?

Neblaznite a nevynasajte sudy pokial nebudete vediet co je vo veci.

 
Dracizena
11.02.15
11:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Skutečná agresivita zvířete, i člověka se pozná, když je raněné.
A u mnohých lidí stačí, když druhý do něj slovně dloubne a dloubnutý
ukáže svou pravou tvář. Ukáže své negativní i pozitivní energie, které v sobě nese uschované. Tento člověk se ukázal a bude se takto ukazovat nadále... je můj úhel pohledu...
 
halil
11.02.15
11:43
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Ludia vsak maju vyssie vedomie ako zvierata. :-)
Je nasa povinnost ukazovat inym cestu lasky a odpustenia a nie cestu oko za oko.

Toto povysovanie sa sa, pivysovanie svoji h pogrieb nad pitreby a citenia ineho je ukaZkou ega a netolerancie.

A vobec. Tu predsa nejde o teba ci o mna. Ci?
 
halil
11.02.15
12:00
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Co sa tejto pisucej a ziadajucej o radu stane, ak si ho vypocuje?

Zabije ju vypocut si bytost ktoru milovala, asi sa mu i fyzicky oddala, dala to najcennejsie co ma, feda seba?

Ako by sa citila oba ak by to bolo opacne?
Je to len sanca pre seba samu. A uz ked sa rozhodne fak sa rozhodne na zaklade rele antnych, objektivnych informacii.

Nie subjektivneho nazoru z jednej situacie a subjektivneho pohladu nezainteresovanych. ( gy, ja a vsegci co toto citaju )

 

Red
11.02.15
13:14
Reg. před 2016

Jak dlouho jste spolu? mesic nebo 7 let? kolik vam je let 15 nebo 38?
Hodne veci chybi, aby ti dal nekdo jakoukoli radu :)

Znas ho? Chces ho? Byl v pravu on neby ty, kdyz jste se hadali? ;)
Rozhodni se podle toho, je spousta veci, co jsi nenapsala :)

Je lehky nadrzovat nekomu a odsoudit jineho, ale kdyz nic nevime, nemuzeme prece jasne odpovedet :)
 
Theodor
11.02.15
13:24
Reg. před 2016

77: něco mi říká, že příběhu chybí začátek. Do čeho jsi ho tlačila, že začal takto kousat? Na tvém místě bych nic neřešil s horkou hlavou. Vzal bych si víkend volno, napsal, že se uvidítě v pondělí, že si to potřebuješ promyslet.

Pak se zamysli nad několika věcmi: do té doby žádný problém, zásnuby a tak dále... to zní idylicky, proto bych spíše advokoval za odpuštění, ale zase blesk z čistého nebo zřídkakdy udeří. Ta energie se tam musí střídat, vzduch ionizovat a pak teprve... prásk.

Zamysli se znovu nad tou hádkou. Co jí nastartovalo? Pokud jsi ho něčím podráždila ty, pak to mluví opět pro odpuštění. Může mít strach ze závazku. Je pravděpodobně zasnoubený prvně... těžko to omluví nazvání toho největší chybou v životě... ale trochu by ti to mohlo pomoci ho pochopit.

Příští týden jděte na kafe a v klidu si promluvte. Bude těžké kontrolovat emoce, ale nech ho mluvit. Nebojuj. Až si vyslechneš jeho verzi, vezmi si čas a doma si to promysli. Jste ne velmi tenkém ledě, protože do něj udeřil kladivem a ty praskliny tam jsou.

Nepřijde mi to ztracené. Člověk v afektu vypustí mnoho zla...
 
janajjch
14.02.15
18:15
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Ahoj, co člověk to jiný názor. Já bych nepřemýšlela jak dlouho jsme spolu. Pokud se nechal přesvědčit a zasnoubil se semnou... a možná ve stresu na mne vše tímto způsobem vychrlil tak bych to ukončila. Z mého pohledu je nedospělý pro vztah a hluboce ranit bych se již nenechala. Kde je úcta, slušnost a férové jednání. Pokud si toto dovolí jednou věřím že by to mohlo být i podruhé... Protože bude vědět že mu odpustíš. Na sex ať hledá jinde.
 
Merit
17.02.15
09:36
Reg. před 2016

zdravim ..:-) a dam si s vami dymku miru :-)

no, zname jenom jednu stranu .. "vypraveni co se stalo" .. a to je pak tezky? lehky? nejak se k tomu vyjadrit a i kdyby clovek neco nacitil, nejaky nasledny prubeh, cloveku to nevysvetli i kdyby nevim co ..
clovek si to musi prozit sam ..

ja vubec nevim, jakou fci ma zasnoubeni a proc tu je, chapu snatek, nedelat detem ze zivota bordel apod .. ale to mi jeden znamy rekl "na to stacej smlouvy, na co se zenit?" :-D .. pro chlapa je to totiz velkej zavazek a mozna uz i to zasnoubeni .. co chlapi? :-)
bavit se spolu nekde na netu .. psat si? mluvit spolu? nevidet si do oci a ihned v afektu neco chtit resit?
clovek muze mit jenom blbej den a vse se na nej sesypalo a pokud je to ojedinele? .. tak se zamyslim nad tim, co se sakra mohlo stat? neudelala jsem nekde chybu ja? ovsem, v mladi? praskla bych dverma, rekla "polib mi prdel debile" :-D .. zasnuby, nezasnuby :-) ..
omlouvam se za vulgarni slovnik .. ale tak to bylo ..
jako mladi mivame ten naboj, tu vybusnost daleko vetsi :-)
jsem uz stara raketa, vyseptala? :-)) .. uz to nejak resim, nejak klidneji, protoze vim, ze kdyz to nebudu resit s timto partnerem, prijde mi "opakovacka" ..
tu nejde ani o nej, ale o ME :-) .. a co se mi to odrazi? vraci?
pochybovala jsem nekdy o tom vztahu? .. opravdu ho chci? .. nevadi mi na nem neco? .. proc prozivam tu danou zkusenost? ..

i MUZI mivaji sve dny .. maji narok na to "mit nalady" a v dnesni dobe? je na muze kladenej takovej napor .. ze by se z toho clovek s prominutim zesral .. kdyz ma mit rodina vse .. kdyz je v tom jeste "navic hyckani rodiny?" .. skola apod? .. aspon v okoli vidim, ze jsou chlapi porad v praci, bezne delaji 12tky, domu prijdou utahani a misto toho, aby si odpocali .. dostavaji sodu :-) ..
a tim si chlapu nezastavam, vim, ze ty veci prozivaji zeny taky, ze je to o tom "nenechat si nic libit a otevrene spolu o vsem mluvit"..

draha, nepomuze ti to, kdyz se nekomu jenom vypovidas .. ty bys mela konat .. dat meze JEMU, on TOBE a otevrene si rict, co se stalo, jestli jsi se ho necim nedotkla apod ..
jemu nepomuze se vypovidat nekde jinde a mit v nekom vrbu ..
od toho jsou tu ti dva pro sebe .. jinak vztah nemuze dobre fungovat ..


na pocatku vztahu je dobre si rict, ci pri krizi "co oba potrebuji, co jim vadi, co je boli atd" .. to se tu opakuju ..
a kdyz s tim neco ten druhy muze udelat? a neciti se "byt tlacen do kouta?", je to krok kupredu :-) ..
pokud z toho udelam "citove vydirani", je to o prdu .. nebo psychoteror ..

zena ma bejt zenou, muz muzem a tohle ma hezky zpracovany Kuffa ..
je to o ucte k tomu druhemu, toleranci, lasce, fci rodiny .. "pravidla" a toto brat "vazne" .. jakmile selzeme, odnasi to potom deti .. ty zaplatej za to, ze rodice neco podelaji ..
no, na Zemi prozivame i Karmicky veci .. ale prozit to spravne? kdo muze rict co je spravne, co neni? ..
vim prd .. a to jsem uz stara baba .. jenom smiruju a snazim se to uz na stara koulena delat tak, zit tak, abych udelala maximum a to hlavne pro sebe, nasledne i ty ostatni ..
abych si to jednou nemusela vycitat ..
je dobre si o vse rict, mluvit o vsem a nestydet se, vzdyt ten nas "broucek, ci beruska", jsou tim nejblizsim clovekem, se kterym by mel preci clovek zestarnout .. a vydrzet i to spatny ..
pandero, padajici ci sedive vlasy, vrasky .. prdel jako "valach" :-D..
stale v nem, v ni videt "to co na pocatku", kdyz se zamilujeme jenom do obalu, tak to bude taky o prdu, obal se nam meni :-)

kdyz jsem byla na srazu a videla jsem spoluzacku, jak ji okoli oci zdobi vrasky rikam "Lidunko, ty jsi tak krasna" a ona mi podekovala a zacala se smat .. v mych ocich je krasna .. mila, manzelstvi JIM vydrzelo a nemeli to lehke .. jeji chlap je pro ni BUH :-) ..
a ustali "nabidky ostatnich" .. kdyz by jim do toho lezli ..
nastrahy "sexualni" :-) .. to pak smekam .. vydrzet i drinu v praci a vazit si te zeny za to, ze ma doma cisto, upeceno, navareno a nevidet v ni "slepici", ale svou zenu a lasku :-)
a ona v nem vidi stale toho mladeho "kluka" :-)
a nad tim, co by ji mohlo trapit, nebo trapi? .. to "resi", nemava nad tim rukou, vzdy to zije tak, aby neublizila ..
aby udelala maximum a dokaze bejt i tvrda, laskyplne "naplacat?" :-)
ustat roli matky, otce ..

zasnoubeni? romantika? zamilovanost? laska? ..
laska by mela unest i tihu vsednich dnu, stereotyp, ruzny nastrahy ..
a ONY prijdou!! ..
neni umeni se rozejit hned .. ale "pracovat na tom" a kdyz uz pak nemuzeme, tak odejit s tim, ze jsme udelali vse co jsme umeli a v nejvetsi a nejlepsi palbe ..

clovek muze rict za den stokrat? mnohokrat "miluju te" a nedokaze to zit .. beru to tak, ze kdyz chlap miluje, do te prace jde, necha zenu prozit si "materskou" a vezme to na ty roky cele na sva bedra ..
necha ji i prostor .. at ma konicky, at si jde klidne i do prace, kdyz to jde, vetsinou dneska zeny musej a materskou maji bidnou ..
ze systemu jsme si vytahli jako lide to co se nam hodi ..
uprednostnili jsme jine hodnoty ..
mame tu samy founy, komunikatory a malo spolu mluvime ..
vecer zapneme bednu a je nam jedno co ten druhej? nepovidal by si radeji? .. bednu dame i do pokoje detem, kazdymu diteti pocitac ..
ani ty vazby sourozenecky potom nejsou takovy pevny ..
honime prachy .. je nam zatezko vzit mic a jit s detma ven ..


proc ti pisu tuhle dalnici? .. muzes me s ni poslat do .. patricnych mist .. a muze ti, nebo nekomu jinymu neco dat ..
muzes se poucit z mych chyb? .. nevim, zda nekomu pomuze to, kdyz vidi jizvy nekoho jinyho, u me to zabralo, u nekomu to nepomuze ..
dobre si zvaz to, s kym si tu rodinu zalozis ..
nekdo potrebuje chemii, jiskru ..strom, kterej zari .. nebo strom, na kterym se pak obesi, mam rada strom, pod kterym si clovek muze i odpocinout .. a umim to oplacet ..
a dokud si v sobe neprobudis "svou sebelasku" .. zdravou formu sebelasky a nenechas partnerovi taky prostor .. a nebude to mezi vami proudit, budete jeden na druhym parazitovat ..
pak muzes zalamovat rukama .. nebo on ..
vyvazenost .. a nenechat to dojit do bodu, kdy clovek bouchne jako atomovka s tim, ze uz NEMUZE :-) ..
a to taky znam ..

preju ti zdravej vztah, at uz je to tenhle, co se tu resi, nebo nasledne ten co prijde? ..
a at te rozchod/y nepolozi .. v tomto mi pomohla stupnice lasky ..
na prvnim miste je BUH .. pak jsem ja .. pak partner, je-li v mem zivote, pak deti .. protoze ty maji taky svoje zivoty a nemam pravo jim je narusovat, nejsou MOJE, patrej sobe :-)
a kdyz vis, ze jsi Bohem milovana, ze ma neustale otevrenou naruc a prituli te? .. tj. takova ohromna sila .. a umet mu to vracet zpatky.. podekovat, posilat i jemu lasku a radost ..
nikdo a nic nas nenaplni .. vse jednou pomine ..
a ty lekce proste chodej a je jenom na nas samych jak je poresime..

chlap ti toho muze napovidat "hafo", to samy zenska .. kontroluj ciny, co s nim zijes, zda i drzi slovo ..
ja slysela tolik slibu, skvostnych "reci", uslechtilych ..
a pritom tak prazdnych :-)
kolikrat clovek rekl "polib mi zadek" .. ale pokud chlap vidi a vnima? .. tak preci vi, ze je uvareno, pradlo v poradku, vi, ze jsem na nej cekala .. tesila se na nej a uz je na nem, jestli je take vyznavacem obycejneho stesti .. jenom me treba neco nastvalo a nevim si s tim rady .. a takovej den mohl mit treba ten tvuj snoubenec? ..

ego radi splasene ..

zkus se zamyslet nad tim ..a za sebe "co by na tvem miste udelala laska?" ..

mej se jak potrebujes .. cus :-) a snad jsem te nenastvala :-)



jo a ber me s nadhledem .. ty mas svuj zivot, zarid se a zij tak, jak umis a jak to potrebujes .. :-)
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)