English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Návrat do minulého života".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Návrat do minulého života

Marika88
04.02.15
22:56
Nereg.

IP: 94.112.200.*
zdál se mi sen, kterému jsem nerozuměla. bolest, otupění, divné myšlenkové pochody... prostě jsem zemřela u porodu, vice bych tu hroznou bolest neresila. je to pro mne dodnes trauma. jak se to vůbec mohlo stat, ze se mi o tom zdalo, kdyz jsem jeste ani nevedela, co je to menstruace? kolik mi bylo let, to uz nevím. myslela jsem ze šest... ale netuším
 
halil
05.02.15
18:53
Nereg.

IP: 217.75.83.*
Dobrý večer želám

Koľkože ste to teda mala rokov? Bolo by fajn keby ste si spomenula.
A po tom sne, nastala väčšia, duševná kríza. Dá sa povedať veľmi vážna?

Ďakujem za odpoveď
 
Dracizena
05.02.15
19:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Marika... tělo se běžně čistí bolestí a protože Ty máš srdíčko na správném místě, umíš podat druhému pomocnou ruku, nejsi lakomá atd.
Tvé vnitřní -JÁ-, nazveme ho Andělem s velký -Á-, Ti bolestí/kterou bys měla prožít/, tak Ti je dal vychutnat snově... Ale to je prima, ne?
Karmická bolest snově protekla Tvým tělem a proto nemusí protéci Tvým hmotným tělem... a myšlenkami ještě dočišťuješ stopy to té kometě... Vše jsou jen energie...
Ta karmická bolest se dá přirovnat ke kometě a dnes z ní ještě cítíš žár z toho chvostu... Ale bude to odeznívat a až, tak se Ti narodí tak nádherný sen, že si budeš říkat, to je neskutečné... Určitě mi pak o něm napiš... Více Ti prozradit nesmím, mi říká Tvůj Anděl...
 
Janka AT
05.02.15
20:02
Nereg.

IP: 91.141.3.*
rada by som si aj ja zapamatala aspon niektore sny, už dlho si nepamatam. čo by som mala urobiť? prečo si nepamatam svoje sny?
 
Dracizena
05.02.15
20:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janka, nejspíš budeš mít dar silných vizuálních obrazců...
Třeba si to ani neuvědomuješ, ale sleduj se, jestli si vize před sebou nehmotníš, jako filmový příběh. jestli ano, pak se nečisté tělesné energie čistí skrze Tvé představy...
A zkoušej si sny přát. Vypros si je, vyžádej a koukej při tom do hvězd... A určitě měj u postele papír, na který si zapiš hlavní body...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)