English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 30.5.2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 30.5.2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Často je velmi těžké se pohnout z místa. Ale jakmile se pohnete, uvědomíte si, že je to to nejlepší rozhodnutí, které jste kdy udělali.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nadřízený mi nebude dělat problémy. ”


Myšlenky moudrých

Sadí

Od koho ses naučil tak dobrému chování? Od těch, odpověděl, kteří se chovali špatně. Co jsem u nich viděl nesprávného, tomu jsem se vyhýbal.
Další myšlenky

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or NoDiskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "S medveďom v jaskyni".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

S medveďom v jaskyni

Pavel0007
04.08.14
00:04
Nereg.

IP: 94.112.146.*
Zdravím, nedávno sa mi snívalo, že som vošiel do jaskyne so strachom, že tam príde medveď a krátko na to tam skutočne prišiel. Jaskyňa mala dve časti, akoby dve "miestnosti" a ja som bol v prvej časti s otvorom do jaskyne. Najskôr som sa len skrčil a čakal, kým medveď prejde do druhej časti, aby som mohol ujsť. Keď medveď prešiel okolo mňa a vchádzal do druhej časti, rozbehol som sa k otvoru, no ten bol zavalený kameňom a kým som ho stačil odvaliť, medveď ma zbadal a rozbehol sa na mňa. V tom som sa zo strachu zobudil. Myslím, že ešte tesne predo mnou, akoby zastavil a trošku cúvol nazad, takže ku kontaktu nedošlo (nestihlo dôjsť, keďže som sa zobudil). Čo to môže znamenať?
 
Dracizena
04.08.14
13:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavle, tento příběh si neseš v hloubce buněk z dávných životů, kde se toto odehrálo do puntíku...
Tento sen nezapomeneš do konce života a nebo Tě bude doprovázet tak dlouho, dokud mu dnes nezhmotníš zdravý konec pro sebe, i toho medvěda.
My lidé máme v sobě myšlenkový zázrak. Obrovskou sílu, ale lidé své síle zatím nevěří...
Ano, Ty se bojíš medvěda a medvěd se bojí Tebe.
A protože medvěd je silnější, tak Ty si povolej pomoci z hvězd a tak, jak to dělali třeba indiáni... zaujmuli pózu netečnosti.
Dodělej sen a sedni si na kámen, spoj ruce a začni ámenovat a přijde Ti živá vize kde uvidíš, že medvěd si lehne a bude dělat, že Tě nevidí.On Tě opravdu přestane vnímat. Já tuto schopnost mám, ne, že jsem neviditelná, ale má síla hypnosy nedovolí, aby mě druzí vnímali a já se pak cítím, jako duch. Ale nevyužívám toho, nemusím...
Slovo ámen je tak silné, že opravdu sebe vygumuješ s cítění toho medvěda...
Člověk je zázrak, člověk umí jít sobě pomoci, i do minulých životů.
Ano, právě se stáváš andělem svému životu, v té dávné minulosti a tam Tě ten člověk v hlavě slyší, jako svého Boha... řekni mu"sedni si,spoj ruce a ámenuj"...
Tam ten život musí přežít, protože by Ti do dnešního života přinesl program traumatu s medvědem, ale zde by se ta srážka odžila s něčím jiným... Zastavuješ svou osudovou karmu...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU***AŤ SE STANE***
přijde další sen, který Tě posune dál... Jsi vnímavý svému nitru...
a Tvé nitro Ti jednou poděkuje... poznáš, jakou cenu má můj dnešní výklad, který je nad zlato a je zadarmo...
 
Niké.
11.08.14
01:17
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Pavle,
do svých minulých životů se lidé nedostávají tak snadno, že by se jim o tom jednoduše zdálo. To je podmíněno dost velkým duchovním růstem. Pokud by to tak bylo, neptal byste se po internetových věštírnách a dávno byste to věděl. Něco z podvědomí souvisejího s minulými životy se sice do snů vyplavit může, ale nepřímo a v symbolice.
Zvířata, až na několik málo vzácných výjimek, představují pudovou živočišnou říši, podle druhu zvířete se dá případně dovodit, co by tam mohlo převažovat. Symbolizují tedy pudovost člověka, kterou by měl mít vzhledem k vlastnictví rozumu a svobodné vůle, zvládnutou. Zvíře je ve své pudovosti čisté, právě proto, že rozum a svobodnou vůli nemá, jeho život je tak do jisté míry přeprogramován. Člověk ovšem nikoliv! Většina snů je takové upozorňování, jak na tom jsme s pudovostí a závislostma v duálním světě. Lidi si to ale nedokážou přiznat a hledají kdesi venku.
Jeskyně je Tvoje podvědomí, znamená to jen, že něco pudového ohrožuje Tvé nitro.
 
Nike.
11.08.14
13:50
Nereg.

IP: 37.48.41.*
... zlobí mě na klávesnici déčko (už nejen :). Mělo tam být ve slově "předprogramován", to už by mělo dávat smysl
 Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)