English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Kámen z místa nehody".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Kámen z místa nehody

KristýnaE46
17.05.14
14:32
Reg. před 2016

Ahoj. Nevím zda-li to sem patří, ale chtěla bych poradit. Byla jsem uctít památku již bohužel tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové v místě jejího bydliště, jelikož jsem ji měla ráda. Byla jsem i v místě kde se ji to stalo a vzala si z kolejí na památku kámen. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli mi ten kámen nepřinesu smůlu?

Děkuji moc za odpovědi.
 
Dracizena
19.05.14
13:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nepřinese Ti Kristýnko kámen smůlu, naopak, duchovno Tě bude posouvat správným směrem... Jsi jediná, kdo uctil její život skrze kámen
a Iveta měla také svého Anděla který si najde cestičku do Tvé mysli a poděkuje Ti... Tímto pomáháš její život čistit a Duši odvádíš do transformačního koloběhu ... nerozumíš mi, nevadí, když, tak mi napiš na meil.Vysvětlím podrobně...
 
KristýnaE46
19.05.14
19:34
Reg. před 2016

Děkuji moc, vážím si toho.Můj mail kikinka806@gmail.com
 
KILLMAN
27.05.14
15:13
Reg. před 2016

Jeden kámen z místa nehody ti smůlu jistě nepřinese. Obzvláště vzhledem k okolnostem, které k této smrti vedly.
Takovýto kámen má víceméně vzpomínkovou hodnotu a dal by se použít spíše na spojení se s myšlenkami těch, co si na IB vzpomenou.
Asi jediný, kdo by takovýto kámen mít neměl, je někdo, kdo se nachází v podobné situaci jako IB v posledním zhruba roce před smrtí, to by mohl posílit myšlenky na sebevraždu, nicméně ani zde by nešlo o něco významně silného.
 
KristýnaE46
28.05.14
17:25
Reg. před 2016

Díky moc za reakce!
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)