English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

staroindické př.

Jediný lék proti lásce: obout silné ponožky a bez přestání v nich chodit a chodit, až se obě prodřou na patách. Láska je v té době již pryč.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Sen nebo skutecnost?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Sen nebo skutecnost?

sabriela
28.03.14
13:18
Nereg.

IP: 77.242.95.*
Je to asi tyden, co jsem sla spat a zdal se mi sen. V tom snu jsem spala, najednou se nade mnou zhmotnila cerny oblak, ktery se podobal na muze. Chvili se nade mnou vznasel, pak me chytl za predlokti a znasilnil me. Branila jssm se, kricela a moc jsem se chtela probudit. Probudila jsem se, az kdyz skoncil a to uz bylo rano. Zapesti jsem mela cervena, bolelo me cele telo a nekolik dni i tam dole. Od te doby se bojim it spat.Nevim, co to bylo, ale bojim se. Myslite, ze to byl jen sen?
 
Dracizena
30.03.14
00:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
U duchovních lidí se toto běžně děje a Tobě se to zatím odehrálo snově...
Tělo se samoléčí i těmito snovými prožitky..
Blíží se k Tobě duchovní Dar a časem budeš vnímat, i nepopsatelné jevy... pak mi napiš na meil...
 
Nike.
30.03.14
09:59
Nereg.

IP: 37.48.33.*
To je výklad samotného Satana:D Ty vole... .
 
Nike.
30.03.14
11:21
Nereg.

IP: 37.48.42.*
Sabrielo,
zapomeň na to ... " a Tobě se to zatím odehrálo snově... ". Neboj se.
Ani se nedá říct, že se tím čistíš. Ale posun udělat můžeš.
Nesmíš se bát, ""znásilni"" Ty jeho. Odpuštěním a soucitem.
 
Theodor
30.03.14
19:43
Reg. před 2016

Zvláštní, měl jsem opakovaně podobný sen, tedy až na to znásilnění. V mém případě si ani nejsem jistý, jestli to bylo ve snu, nebo v takovém tom polobdění. Nade mnou stín... černá vysoká průhledná postava. Pamatuji se, že jsem se nemohl pohnout, srdce mi bušilo, chtěl jsem křičet, ale nemohl jsem. Stín jen stál... Co bylo na tom snu zvláštní bylo i to, že jsem "vidě" celé okolí najednou. Jako by nebyly stěny, zdi, hory. Vše existovalo, ale bylo vidět tak zvláštně skrz... Kdysi mě tento sen vyděsil.

Co mě ale na tvém příběhu trochu nesedí je přetrvávání fyzických následků snu. To není obvyklé u sebedivočejších snů. Jsi si jistá, že to byl sen? Žiješ v bytě/domě s někým, kdo by to byl schopný udělat? Co se dělo večer předem? Někdy traumatický zážitek náš mozek vytěsní a skoro máme pocit, že se nám to zdálo a ono ne... . ozvi se.
 
Sabriela
01.04.14
21:34
Nereg.

IP: 77.242.95.*
Dracizeno nevím,co je na tom léčivého, protože to byl nejhorší zážitek, který jsem měla.

Theodore já se mohla bránit, i křičet, ale TO bylo silnější. Byla jsem stále ve své posteli, nic se neměnilo. Ten den jsme byli u tety a hráli si s dvojčaty. Bydlím s mladší sestrou u rodičů a na zábavy nechodím, protože mám před Maturou a naši mě nechtějí pouštět, i když je mě 19.
 
Dracizena
04.04.14
20:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ty nejhorší prožitky vytlačují z těla v určité míře, ty nejhorší stagnující energie... sny také léčí tělo...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)