English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Čapek K.

Ze dvou různých mínění vítězívá vždy to hlučnější.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "zlé sny".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

zlé sny

JanaV
10.01.14
21:55
Nereg.

IP: 195.26.25.*
Dobrý den,
už asi 3 týdny mě trápí zlé sny. Vzájemně spolu nesouvisí a ani jsem neprožila žádnou stresující událost, ze které by vycházely. Pokud by mi mohl někdo poradit, jak se jich zbavit, byla bych moc vděčná.
Děkuji Jana
 
Sofie
29.01.14
20:48
Reg. před 2016

Mé spolužákyni se pravidelně ze soboty na neděli zda jeden a ten smí sen otom jak nam všem je ve třídě patnáct a dostali jse peníze odrodičů a složili jsme se na party když party skončila všichni jsme odjeli a spolužačka volala své mámě jestli by si pro ní přijela když jeli domů tak vyděli něco na silnici a mělo to v sobě zabodnutý nůž rači to oběli ale v tu chvíli ta spolužačka viděla jak její máma umírá apak se vždy vzbudí

ráda by věděla co to znamená předem děkuji
 
Dracizena
09.02.14
20:32
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jano, sny čistí organismus... Zapisuj si sny a přestanou Tě trápit. Sen na sebe nabaluje v těle negativní energi a když je vypíšeme na papír, tak se ta negace dostává po myšlenkovém toku ven z těla... jednoduchá terapie, co?
Kup si sešit bez linek a s černou propiskou si každý sen zapiš a připiš i datum. Jednou se do nich budeš vracet a Tvůj Anděl Ti bude odkrývat to, co ještě dnes je Ti zavřené...
Tvé sny jsou moc důležité... měj se dobře
 
Dracizena
09.02.14
20:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sofí... řekni kamarádce, aby si dala pozor na slovní pichlavost, ale i její matka... Ať se vyhýbají pomluvám, i sebemenším. Pomluvou zbytečně na sebe nabalují negativní energie jiných lidí a její matka je už obalená až, až... Ani bych se nedivila, kdyby už trpěla migrénami...
Měla by se duchovně naučit čistit... říká sen...
Číslo 15 je šestkou a to je zemitá živá energie a může i ubližovat, když se s ní zachází špatně... Opak šestky je devítka a šestka je peklo a devítka jsou hvězdy.Ať obě promlouvají ke hvězdám a vše se jim vyjasní a srovná... Její matka nemá zdravě srovnané energie a nejspíš bude mít potíže... pááá
 
JanaV
10.02.14
19:05
Nereg.

IP: 147.33.10.*
Dobrý den,
mockrát Vám děkuji za radu. Mějte se krásně
 
RŮŽENA
07.04.14
23:36
Nereg.

IP: 95.143.136.*
DLOUHODOBĚ MARODÍM ZE ZÁDY A V NOCI NEMOHU SPÁT,KDYŽ SE MI PODAŘÍ USNOU ZDAJÍ SE MI ČASTO ZLÉ SNY,KTERÉ MĚ BUDÍ ZE SPÁNKU A KDYŽ USNU ZNOVA SE MI VRACÍ TEN SAMÝ SEN A POKRAČUJE. OVŠEM RÁNO SI HO NEPAMATUJI,ALE MÁM S TOHO DIVNÝ POCIT UVNITŘ.
DĚKUJI MOC ZA VYSVĚTLENÍ.ruzena.markvartova@seznam.cz
 
kenží
04.05.14
22:49
Nereg.

IP: 88.103.189.*
Ahoj vám tady.
Mám také zlé sny. Mne zas funguje, že ten sen musím přemoct(asi).Měl jsem opakující se sny o židovských dětech za války.Už jsem nemohl. Bál jsem se i jít spát.Pak mne napadlo, že se tomu musím postavit. Každý den jsem koukal na válečný film. Každý den jeden. Trvalo to přes měsíc.Teď mám pokoj. Tak od patnácti let se mne zdá, že létám.To mne drží do dnes. Tohle je jen můj příběh.
S láskou k vám kenži.
Můžete se mrknout i na forum.Připomínky.Je tam můj závažnější problem.Kdo bude chtít reagovat, tak prosím zde.Je to druhe od zhora.Upřesním v dalším komentáři.
Poradila mne hodně paní Sylva, ale můžem pokecat.PaPa.
 
Kenži
04.05.14
22:52
Nereg.

IP: 88.103.189.*
Ahoj.
Tak je to FORUM, PŘIPOMÍNKY,ULOŽENÍ VÝKLADU KARET.
PaPa.
 
Nikola....
07.05.14
18:41
Nereg.

IP: 90.176.88.*
jednou se mi zdál sen že moje máma a jeden neznámej chlap se líbaly a já sem byla u tho a to byli opilí ovšem tak mám takový šok že nemužu spát a to musim do školy a někdy se mi opakují sny máma mi říká že když se mi zdají furt sejný sny tak dělám něco špatně
pomocte mi prosím
děkuji
nikola.
 

Ivi001
13.03.16
20:23
Nereg.

IP: 213.129.159.*
Dobrý den já jako mála mám ošklivé sny a dokonce sem si ze sna přinesla kousnutí nelžu vám a je my už 37 let a pořád se my zdají sny nevím proč zrovna mě ale někdy mám už i strach potřebuji pomoc děkuji
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)