English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Negativní energie".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Negativní energie

marjamborova
07.01.14
20:24
Reg. před 2016

Dobrý den, poslední dobou se mi stává, že příjdu dom a najednou mě začne bolet hlava. Celý den v pohodě, ale jakmile dojdu do obýváku, je to tady. Je pravdou, že mívám migreny, ale myslím si, že to je v něčem jiném, v negativní energii, že jsou tu duchové nebo něco podobného. Snažím se zjistit co by to mohlo být a hlavně jak se toho zbavit
 
petr54
08.01.14
15:20
Reg. před 2016

Dobrý den, ozvěte se mi na email pet.54@email.cz a připiěte datum svého
Zdravím: Petr.
 
marjamborova
08.01.14
20:31
Reg. před 2016

Dobrý den Petře, asi Vám moc dobře nerozumím.
 
petr54
09.01.14
16:42
Reg. před 2016

Dobrý den, Omlouvám se - při odesílání odpovědi se mi zasekla komunikace s internstem. Ozvěte se mi na e-mail: pet.54@email.cz a do e-mailu připište svoje datum narození.
Zdravím: Petr.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)