English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 20.5.2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...

facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Jsi pro mě jako vzduch… …a bez vzduchu se nedá žít.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”

Myšlenky moudrých

Greene

Vždycky jsem měla ráda tlusté muže. Vzdali se všeho zbytečného úsilí, protože si rozumně uvědomili, že se ženy nezamilovávají jako muži do tělesné schránky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "mista kde jsem nikdy nebyla".
Jméno :

Zpráva:

Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

mista kde jsem nikdy nebyla

pettkaa
24.12.13
22:40
Nereg.

IP: 78.45.204.*
Casto se mi stava ze ve skutecnosti navstivim mista, kde jsem niky v zivote nebyla, ale presto se v mych snech objevi jeste driv, nez to misto opravdu navstivim.Nekdy jsem z toho i sama zoufala a taky me to desi,rikam si nahoda? Nekdy se presvedcim aniz bych chtela, ze to nahoda fakt neni . Jen nevim co si o tom mam myslet a jak to pochopit. At jsou to domy, panelaky, chodby urcite situace. Nekdy me jen v okamziku napadnou urcite osoby a ten den je potkam. Jak tomu kam porozumet? Mam nejaky 6 smysl, ktery by se dal i prohloubit?

Jannaa
25.12.13
21:05
Nereg.

IP: 89.177.202.*
Také se mi stávají podobné věci,např.sny, které něco předpovídají.Musím si ty symboly sama rozebrat a přeložit si sen,co znamená, co se stane. Ale jenom sama sobě.Nebo se mi často stává,že čtu noviny a dívám se na konkrétní slovo a někdo,kdo je v místnosti zrovna to samé slovo v tu vteřinu použije ve větě,co zrovna říká. Nebo mám v mysli nějakou myšlenku a v rádiu někdo v tu chvíli použije jedno slovo z mé myšlenky. Já si myslím,že je to nějaký šestý smysl.Také nevím,co s tím. Často se mi také stává,že člověk,který mi bolestně ublíží činem nebo pomluvou,později na něm vidím odplatu. Každý člověk,se kterým přijdu do kontaktu mi z něho vyzařuje do těla něco zvláštního,neumím to popsat,je to něco jako když jíme třeba bonbony a každý má jinou chuť nebo vůni. Jako když vidím do toho člověka a poznám co je v něm-povahové vlastnosti.

Dracizena
27.12.13
22:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Petko a Jano... rostou vám nové čakry a čakry jsou nic jiného, než antény, tykadýlka ze slunečních paprsků...
Říká se tomu, že se vám otvírá 3.OKO
A proč Petko znáš místa kam přijedeš až pak?
No protože Tvé tělesné buňky jsou mnohem a mnohem chytřejší jak Tvůj rozum a umí si svými tykadly osondovat místa, kam tě nohy povedou...
Ty anténky totiž tečou z buněk...
A to je moc dobře, že si těchto svých antének budeš vážit a šlechti, protože pak budeš na správném místě a ve správný čas a nebudeš stát tam, kde něco např. spadne...
Já tyto antény mám také a vždy se to smrtelné odehrálo vedle mě a nezasáhlo mě to.

Janní,Tobě mohou jít tyto informace třeba i snově... záleží, kdo a jak máte který smysl čistší, aby dobře komunikovat s vědomím...
Budete se obě rychle duchovně posouvat a budete mít mnoho otázek...
Pokud to cítíte, napište mi na meil, pošlu vás do vyšší školičky... . dracizena@seunam.cz

pettkaa
08.01.14
23:47
Nereg.

IP: 90.180.75.*
Moc Ti dekuji, dracizeno. Vyssi skolicka me velmi zajima, o co se vubec jedna? P.s. velmi si vazim Tveho vysvetleni.
Jani ano i tohle presne se mi take stava a ty okamziky mam rada i kdyz me nekdy desi...

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)