English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Čapek K.

Humor je sůl země, a kdo je jím dobře prosolen, uchová se dlouho čerstvý.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "mista kde jsem nikdy nebyla".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

mista kde jsem nikdy nebyla

pettkaa
24.12.13
22:40
Nereg.

IP: 78.45.204.*
Casto se mi stava ze ve skutecnosti navstivim mista, kde jsem niky v zivote nebyla, ale presto se v mych snech objevi jeste driv, nez to misto opravdu navstivim.Nekdy jsem z toho i sama zoufala a taky me to desi,rikam si nahoda? Nekdy se presvedcim aniz bych chtela, ze to nahoda fakt neni . Jen nevim co si o tom mam myslet a jak to pochopit. At jsou to domy, panelaky, chodby urcite situace. Nekdy me jen v okamziku napadnou urcite osoby a ten den je potkam. Jak tomu kam porozumet? Mam nejaky 6 smysl, ktery by se dal i prohloubit?
 
Jannaa
25.12.13
21:05
Nereg.

IP: 89.177.202.*
Také se mi stávají podobné věci,např.sny, které něco předpovídají.Musím si ty symboly sama rozebrat a přeložit si sen,co znamená, co se stane. Ale jenom sama sobě.Nebo se mi často stává,že čtu noviny a dívám se na konkrétní slovo a někdo,kdo je v místnosti zrovna to samé slovo v tu vteřinu použije ve větě,co zrovna říká. Nebo mám v mysli nějakou myšlenku a v rádiu někdo v tu chvíli použije jedno slovo z mé myšlenky. Já si myslím,že je to nějaký šestý smysl.Také nevím,co s tím. Často se mi také stává,že člověk,který mi bolestně ublíží činem nebo pomluvou,později na něm vidím odplatu. Každý člověk,se kterým přijdu do kontaktu mi z něho vyzařuje do těla něco zvláštního,neumím to popsat,je to něco jako když jíme třeba bonbony a každý má jinou chuť nebo vůni. Jako když vidím do toho člověka a poznám co je v něm-povahové vlastnosti.
 
Dracizena
27.12.13
22:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Petko a Jano... rostou vám nové čakry a čakry jsou nic jiného, než antény, tykadýlka ze slunečních paprsků...
Říká se tomu, že se vám otvírá 3.OKO
A proč Petko znáš místa kam přijedeš až pak?
No protože Tvé tělesné buňky jsou mnohem a mnohem chytřejší jak Tvůj rozum a umí si svými tykadly osondovat místa, kam tě nohy povedou...
Ty anténky totiž tečou z buněk...
A to je moc dobře, že si těchto svých antének budeš vážit a šlechti, protože pak budeš na správném místě a ve správný čas a nebudeš stát tam, kde něco např. spadne...
Já tyto antény mám také a vždy se to smrtelné odehrálo vedle mě a nezasáhlo mě to.

Janní,Tobě mohou jít tyto informace třeba i snově... záleží, kdo a jak máte který smysl čistší, aby dobře komunikovat s vědomím...
Budete se obě rychle duchovně posouvat a budete mít mnoho otázek...
Pokud to cítíte, napište mi na meil, pošlu vás do vyšší školičky... . dracizena@seunam.cz
 
pettkaa
08.01.14
23:47
Nereg.

IP: 90.180.75.*
Moc Ti dekuji, dracizeno. Vyssi skolicka me velmi zajima, o co se vubec jedna? P.s. velmi si vazim Tveho vysvetleni.
Jani ano i tohle presne se mi take stava a ty okamziky mam rada i kdyz me nekdy desi...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)