English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Buddha

Nejšťastnější je ten, kdo má nejméně žádostí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Dracizena pomůžeš pls ty i ostatní pls PLS!".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Dracizena pomůžeš pls ty i ostatní pls PLS!

Nikita23
09.08.13
23:34
Reg. před 2016

Když jsem včera šla se psem (VYJÍMEČNĚ!) kolem 22 hodiny tak jsem najednou slyšela velké hodiny, které (NIKDE!) nebyly. Jednou jsem zkoušela pyrokynezi, a jak se tak soustředím na plamínek ohně tak mám pocit jako by se zvětšil či zmenšil jen silou mojí vůle a taky v jednom okamžiku jsem si myslela že jsem viděla bytost v tom plamínku (asi SALAMANDR). Nevíte co to může znamenat??? Jsem z toho zmatená až přes míru. Nwm co mám dělat. Pls poraďte mi!
 
Dracizena
11.08.13
15:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nikita... nastala doba, kdy se lidstvu otvírá vnímání, kdy se musí vyrovnat duchovní hladina s materiální... Jsou to dvě nevyrovnané polarity a dnes dominuje materiální/technické/ šílenství... Dnes se
technický směr bude ale brzdit a porostle v lidských smyslech, smysl 6. a další... je to duchovní směr...
I tobě se vnímání otvírá a proto slyšíš neslyšitelné a budeš vidět do jiných rozměrů... budeš vidět, i auru a jiné...
Ten neviditelný rozměr se Tě začne dotýkat a Ty i ucítíš, že něco na Tebe sahá, něco u Tebe je, ale ve skutečnosti je to součást Tvého energetického pole, které je napojené na dimenzní bytostní světy a tyto bytosti si Tě svými Laserovými paprsky prostě sondují, sledují, testují...
Člověk je zde k účelu, aby svítil a světlo posouval a proto se na lidstvo dnes napojují mimozemské světelné bytosti...
Všímají se těch lidí, kteří duchovně dozrávají a proto ne každý Ti bude rozumět. Ti nedozrálí, prostě neví a proto nás mají za blázny a kritizují atd...
Ti nedozrálí lidé, jsou ještě duchovními dětmi a proto Ti nebudou rozumět a Tvé poznání je bude rozčilovat.
Máme je i v rodinném kruhu a proto Ti nebudou věřit, asi jako malé dítě nerozumí vesmíru...
Zakonzervuj si své energetické pole různými vizemi, ale i slovně...
Má rada zní... vizuálně se obaluj do duhy, do slunečních paprsků a do těla nech pomyslně sypat hvězdičky... Vize je hra, ale Tvé tělo z Tvé vize může tvořit opravdově a duhovou představu si zhmotní do skutečnosti...
Buňky dovedou to, co věda ještě nezná...
Slovní ochrana je nutná a má mantra je opakované slovo ÁMEN... opakuj třeba 10 minut...
Polož dlaně na pupek a ámenuj a ámenj a nečekej, až zase něco uvidíš, ámenuj si každý den. Slovo ámenovací je stříbrným paprskem, které teče ven z těla a obaluje tělo a stříbro ochraňuje, i Tvou mysl...
 
Dracizena
11.08.13
15:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Slovo ÁMEN je jméno světelné arcibytosti a ONO Ti pošle do rozumu i představu, co máš dělat a jak se ochránit před určitými zbloudilými energiemi... a jak uhnout před patogenními energiemi, které se po světě sunou, jako veliký a dlouhý had...
Ámenuj si a nemusíš mít strach...
Sama uvidíš že budeš v klidu, když něco mimosmyslového uvidíš...
 
Nikabi
11.08.13
19:55
Reg. před 2016

Nikita23
Ptáte se co máte dělat. Máte pocit, že byste vůbec něco dělat měla? Pokud zkoušíte různé praktiky magie či duchovní, tak jste "hledač pravdy", nic víc. Hledáte odpovědi na smysl života nebo na detaily života, situace? Řeknu vám jedno, ty odpovědi už máte v sobě. Takže se můžete přestat bát. Nenajdete odpovědi v okolí, ať v lidech či věcech. To je berlička a ukazujete nejistotu a strach..hlavně sama ze sebe.
Pokud žádáte Boha (Vesmír, Anděla, Prasílu..název je různý, ale význam jeden jediný) o pomoc, radu, vždycky ji najdete..uvnitř sebe. Věřte si a tím pádem budete věřit Bohu.
Můžete dostat znamení, třeba právě v podobě neexistujích hodin, většího plamínku, to ano, ale větší význam tomu nedávejte. Kdo dává největší význam všemu okolo sebe, ten se v tom utopí, ztratí..hm?
 
bondgirl
13.08.13
15:36
Nereg.

IP: 91.127.3.*
Dobrý deň Dracizena, stále sa mi sníva, že mňa čaká sľubná budúcnosť v cudzine po boku bohatého muža,čo si mám o to myslieť? ďakujem. pekný deň.dovidenia.
 
Dracizena
13.08.13
18:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Bondgirl... ne, neznamená to, že půjdeš do ciziny jako takové. /Já Čechy za cizinu pro Slováka nepovažuji./
Zatím se díváš do minulého života, který se odehrával v cizině.
Duše každého prošla celým světem a žila v mnoha životech...
Ale pokud si budeš žádat a prosit do hvězd, že chceš jít třeba do Čech,tak se Ti to může vyplnit... protože si to budeš zhmotňovat...
Konec konců, v Čechách jsi také žila za doby Karla IV... .mi prozrazuje Tvůj Anděl světla...
 
Camilla2000
23.08.13
16:04
Reg. před 2016

Zdravím, tato věc působí s tvou myslí.. možná si myslela na hodiny a tak se ti zdálo že si je slyšela, to samí i s plamínkem ohně! :) Možná jsi přemýšlela nad tím, že by bylo skvělé ovládat plameny apod. :o) Máš nádherné fantazie a tak by jsi měla být šťastná než zmatená, to co děláš ty, nikdo nedokáže! :) Měj se hezky a ahoj!
Ps. Kdyby jsi chtěla s něčím poradit tak napiš na tohle fórum, jako jsi žádala Dracizenu.
Díky a eště jednou ahoj.
 

Merit
25.08.13
14:54
Reg. před 2016

Bondgirl :-) ahoj :-)
vis, zit po boku bohateho muze, jeste neznamena, ze je ta budoucnost "slibna" :-)
casto tak uvazujeme, neni to tak ..

ono to obnasi taky "to svy" .. ;-)
zeny jsou pak doma, nerostou dal, zijou zivot Pipin :-) a tem chlapum se i zosklivi :-)..
holka zlata.. je to pak proverka .. zit s nekym "kdo je bohaty a mocny" a ustat si to "svoje uzemi"..
zit v tom, ze jsi s nekym "kdo te zajisti", bude vzdy pri tobe, jste si blizci a sdilite a presto jste tu kazdej sam za sebe, to o bohatstvi neni (o majetku), to se da zit "i bez nej" :-)
tak "normalne" :-)

dobre se divej na zivoty celebrit .. kdyby to tak fungovalo, nechlastaj, neberou drogy, nezijou "brutal" zivot ..
i kdyby te to cekalo, ustat to, je to zkouska a zustat
nad veci a normalni :-)
to se povede malokomu ..

nevim kolik ti je, nevim z jakych jsi pomeru .. svet tech "VIP", fakt stastnej neni :-) ..
par jich znam .. a to bohatstvi "zadara neni" ..
vecnej strach, nervy, vecne v praci, kazdej po nich neco chce :-)
a drou a drou a nebo "loupi a loupi" :-))))

o tom ten Klid a Mir na Dusi fakt neni :-)
a to je nejvetsi bohatstvi, ktery clovek v sobe nosi ..
neda se ani koupit, ani uhrat "levackou" ..

mej se krasne .. o tech hodnotach premyslej :-)
ja jsem ve zlaty kleci zila, vim jaky to je ..
dnes je vse jinak, nekdy je to taky tezky, ale nemenila bych ..
a bylo to o drine, o odrikani .. bylo to o "penezich", ktere byly,
ovsem ta "prazdnota".. tu nezaplnil zadny nakup :-D))))

cus :-)

 
Dracizena
28.08.13
21:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Bongirl... je to tak, jak merit píše...
Ale Tvůj sen Ti neukazuje co bude, ale co bylo ve Tvém minulám životě..Nesmíš se myšlenkově utápět, že se Ti život nepohne...
Anděl snový Tě žádá, abys viděla zítřky ne růžové, ale světélkující...
Nauč si odříkávat afirmaci, že bude líp !!! A vždy před spaním...
Tvůj Anděl v budoucnu něco s Tebou zamýšlí, více mi shůry neříkají...
Může to být dovolená v cizině a seznámení s bohatým člověkem, je to možné, ale hádat nesmím... a dopředu také říkat lidem nesmím...
Přej si do hvězd a sama poznáš co Ti dnes sen napovídá...

DUCHOVNÍ LIDÉ NEPROZRAZUJÍ
K ČEMU SE MÁ ČLOVĚK VYMODLIT... pokud je člověk opravdu duchovní...

Duchovní lidé neprozrazují k čemu se má člověk vymodlit, i když ví...
pak by se Tvá myšlenková stavba zbořila, když bych prozradila... .

 
kacka51
30.08.13
11:13
Reg. před 2016

mě se zdálo že jedeme v autě s tetou a mamkou. nabrali jsme chlapíka vypadal jako klaun ale měl černé kalhoty a sako. jak jsme zastavyli tak mamka a teta zmyzela. ten chlapík na mě vytákl nůž a řekl máž poslední přání?tak jsem vyjekla a vybjehla z auta.ten chlapík stál u lampy otočil hlavou a zase řekl máš poslední přání? prosím porad Dracizena
 
Dracizena
31.08.13
23:21
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kačko... já předávám to, co mi pro vás předávají vaši andělští rádci... I pro Tebe mi Tvůj Anděl vzkazuje...
Máš se zamyslit, jaké bys měla poslední přání?
Já Ti napovím... být zdravá, až do smrti, ale nebudeme zdraví až do smrti, když se nenaučíme uzdravovat hvězdnou vibraci a svou touhou...
A když budeme zdraví my, pak budou zdravější i ti v našem okolí, protože jim vyjasníme jejich zónu...
Ale o co hlavně Tvému snovému andílku jde?
O to poslední přání, ale Tys mi ho napsala... PROSÍM TĚ DRAČÍZENO...
Souhvězdí draka je ve hvězdách a tam pros o svůj Dar...
Je vidět, že Tvůj Anděl na Tebe jde už ostře...
už je nejvyšší čas, aby ses obrátila se všemi otázkami do hvězd...
 
Ang
13.09.13
16:08
Nereg.

IP: 188.134.135.*
Potřebuji poradit vím že jsme v minulosti nebyly zrovna za dobře, ale máme tu menší problém a ty jsi v celku rozumná a nejde jen o mně jde o veškeré lidstvo o to co tu teď známe o to co se může změnit pokut tuto situaci nějak nezahubíme v kořenech.
Prosím tě napiš mi na angelikamal@email.cz pokut možno co nejdřív děkuji nechci tu psát veřejně mám s tím spatné zkušenosti.
 
DRACIZENA
13.09.13
21:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Angeliko, to mluvíš ke mně?
My dvě jsme nebyly zadobře? O tom nevím, ale to musel být odpor v Tobě, ne ve mně...
Já ten odpor z lidí vytahuji a proto je musím štvát...
Odpor je semeniště karmických potíží a kdo cítí k někomu odpor, tak věř, že jeho tělo máš ve svém těle v podobě nemocné buňky...
Kdo mě kritizuje, jsem ráda, že se mi ukáže a já vím, koho ve svém těle si musím uzdravit a naopak...
Proč myslíš, že zde tak rozsáhle píši?
Protože svou skutečnost uzdravuji ve vás, kdo mě čtete...
Vím dobře jakou nemocí je můj Duch v lidech a proto lidi léčím...
Léčím sebe v nich...
A kdo toto pochopí, je vystupněným a světelným člověkem...
A kdo nepochopí dnes, pochopí příště, až vyčistím v jejich tělech, co je třeba...
Angeliko, jestli jsi nepsala mně, nevadí... moji čtenáři se aspoň dozvěděli, že nejsem planým Duchem...
Mám málo času a proto málo komu píši na meil, ale odpovídám na dotazy... zatím ano...
 
DRACIZENA
13.09.13
21:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Angeliko, to mluvíš ke mně?
My dvě jsme nebyly zadobře? O tom nevím, ale to musel být odpor v Tobě, ne ve mně...
Já ten odpor z lidí vytahuji a proto je musím štvát...
Odpor je semeniště karmických potíží a kdo cítí k někomu odpor, tak věř, že jeho tělo máš ve svém těle v podobě nemocné buňky...
Kdo mě kritizuje, jsem ráda, že se mi ukáže a já vím, koho ve svém těle si musím uzdravit a naopak...
%0
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)