English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

E. Renan

Když si lidé naříkají na život, je to téměř vždy proto, že od něho žádali nemožné věci.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Vztah".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Vztah

Duffy
14.05.13
06:25
Reg. před 2016

Dobrý den,

chtěla bych moc poprosit nějakou dobrou dušičku o výklad na vztahy do budoucna... 3.10.1986! Jestli mě čeká nějaký vztah v brzké době?
 
Duffy
14.05.13
06:26
Reg. před 2016

Děkuji mnohokrát za jakoukoliv reakci a pomoc... KRÁSNÝ DEN!
 
Duffy
15.05.13
07:59
Reg. před 2016

Díky za komentáře... Příště si to nechte na doma... Mě to takový výlevy opravdu nezajímaj... IQ tykve!
 
esthera33
15.05.13
10:54
Nereg.

IP: 212.55.244.*
duffy kontaktuj ma na lunka28@azet.sk, dam ti cislo na zlatu dusu, naozaj papa
 
Merit
15.05.13
17:39
Reg. před 2016

Duffz cus :-)
ze se nechas vytocit, ze se na to "posvatny prirozeni" nevyprdnes :-D
vi vubec majitel toho nicku, ze je to posvatny slovo? :-))
asi tezko.. ;-)
tak kez ti to prinese aspon stesti!!! :-) a poradnyho borce ;-)

ja poprosim Reda (sefa), at tu IP blokne..

kdyby aspon napsal ten clovek neco rozumnyho.. vypada to, ze se uci "datlovat" :-) .. co? :-)

mej se fajn :-)
 
Duffy
16.05.13
10:21
Reg. před 2016

Ahoj Merit,

takové lidi a jejich komentáře opravdu nechámu. Ještěže jsem nepoznala,co ta zkratka znamená , ale dle toho nicku mi bylo jasný, že nic hezkýho! Někteří lidi jsou prostě chudáci... Divim se jen, že je toto napadne psát zrovna na forum věštírny! Od něho se asi nic rozumného čekat nedá... možná že ani neumí mluvit

Děkuju moc za přání a zablokování toho individua...

Taky se měj fajn
 
Duffy
16.05.13
10:28
Reg. před 2016

Člověk se těší na nějakou zprávu ohledně jeho dotazu a dostane akorát sprostý nadávky od individua... že si zrovna vybral mě
 
Merit
16.05.13
12:11
Reg. před 2016

cus :-)
nahlidla jsem ti do numero, snad jsem nezmrvila datum narozeni..

numerologie.najdise.c z/numerologicky-rozbor-fo rmular/?narozeni_den=3&narozeni_mesic=10&narozeni_rok=1986#numerologicky-rozbor

oznac si link a otevri .. jsi ve vibraci r. c. 9, neni to moc lehkej rok, pak ti jde c. 3 ..

4, 7, 9 byvaji tezsi roky.. precti si neco o nich..

tim te nechci "deptat".. ale sjed si az dolu, aby jsi vedela co a jak.. mne to podle toho sedi.. rok. s vibraci 7 byl pro me fakt hustej .. :-(, ale vedela jsem to a pocitala jsem s tim a taky jsem podle toho jednala ..

pokud si nekoho najdes, je tam i dobrej partnerskej horoskop :-)
ten sedi!! :-) ..

chtela jsem ti napsat vic..
staci dve slova "neobetuj se" ..
a jeste jedno slovo ZIJ :-) .. pa :-)

 

Duffy
16.05.13
12:25
Reg. před 2016

Merit díky, jsi zlato!

Už jsem na to taky koukala, ale moc tomu nerozumim... Nemám tam pak 1? Já tam vidim od narození číslo 1...

4,7,9 ... tak to se mám fakt na co těšit, celej život těžkej

Na nějaký diskuzi mi jedna pani řekla (dle numerologie), že jsem ve vibraci 9 - což je jako by příprava na lepší časy. Tak nevim!

Teď je to fakt celkem složitý u mě. Na začátku roku samá změna... Teď se s tim nějak peru a snažim se žít, neboj!

 
Duffy
16.05.13
12:26
Reg. před 2016

* od narozenin 1
 
Merit
17.05.13
01:10
Reg. před 2016

vydrz :-), zijeme tu, prozivame zivot a i tak muze bejt gůt :-)
jsi mlada zenska :-) ..

vetsinou dobry vztahy navazeme v obdobi 2+6 :-) .. ale taky to nemusi bejt dogma :-) ..
vse mas v sobe.. ve sve mysli ..
nemluvim o pozitivnim mysleni .. (nepisu teda :-D) .. ale o prociteni..
v cakrach, ve tve cele bytosti ..

lidi si predstavujou, ze kdyz potkaji vysnenyho, ze pak uz ani problemy neresej :-D, to je kec! :-)
to by museli potkat duchovniho partnera a tam o sex nejde :-)
sex je krasnej, komplikuje nam zivot .. ale stejne "tak to ma bejt" :-) ..
litej po netu, studuj, zacni krmit dusi:-)
muze sem dojit nekdo "kdo ti navyklada kraviny" .. budes mu verit a ty kraviny zit budes :-)

JSI soucasti BOHA :-) .. jsi jeho dite :-) i tobe venoval svou energii a proto jsi tu :-), chtela jsi se sem inkarnovat a patris mezi nejlepsi z nejlepsich :-)
a to plati pro vsechny a je uz na nas, jestli zivot prozijeme, nebo prozevlime atd :-)
to nejdrazsi co tu mas je tva duse :-) ..

mej se krasne devce :-) a drz se :-) .. zij na plny koule! :-)
srdce + rozum .. bejt "vedome hodni" :-) .. chovat se k sobe hezky..
nedelat si prasarny, nebot tema si prikladame pod sve kotle :-)!
papa





 
gaborka.
10.10.13
11:35
Nereg.

IP: 80.193.99.*
Duff...

to este nevies co sa moze stat v tvojej buducnosty este svoju buducnost nepoznas a ani ju nemas naplanovanu !!
 
alexia
11.01.14
22:00
Reg. před 2016

Ahojte. Chcem Vás poprosit o radu. Uz dva krat som chcela podat o rozvod. Ako bude tento rok.Budeme si konečne rozumiet?alebo pojdeme od seba.Dakujem. Alena 10.09.1974
 
alexia
11.01.14
22:01
Reg. před 2016

Ahojte. Chcem Vás poprosit o radu. Uz dva krat som chcela podat o rozvod. Ako bude tento rok.Budeme si konečne rozumiet?alebo pojdeme od seba.Dakujem. Alena 10.09.1974
 
lelilu
21.02.14
17:44
Reg. před 2016

Najdu již toho pravého muže já 31.3.1976 děkuji
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)