English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosím Dracizenu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosím Dracizenu

Mert
22.04.13
13:10
Nereg.

IP: 80.188.12.*
Dračí ženo,mohla bych také poprosit o náhled na mně,přišla jsem o práci,všechno mně deptá.Jsem psychicky na dně.Děkuju Vám mnohokrát.
 
Dracizena
22.04.13
22:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím... tato tvrdá doba, kdy není práce, ona tlačí lidstvo opět vzývat hvězdy, jako za doby XXX. Ona nás vrací na samý začátek...
Tato doba není krutá, jen se s námi obrací věk, jako se obrací přesýpací hodiny a říká se tomu Konec Světa...
Udělej, co jsem tenkrát udělala já. Začala jsem volat ze srandy mimozemšťany a do 3 let ke mně přišli a předali mi zvláštní druh světla a od té doby jsem do každého viděla a vidím.
Ne, není to pohádka, ono to je... Prostě jdi ven a volej do hvězd, ale i za bílého dne... Já sice volala o půl noci, ale to by ses asi bála. Ne neboj, jsou to andělé světla a pomohou Ti, když je oslovíš...
Proč myslíš, žes spadla na dno? Kdyby Ti nich nechybělo, tak bys je nevolala...
Dnešní DUBEN je k tomu přímo předurčený, tak to zkoušej, i třeba z okna a každý den. Můžeš i v posteli, jako když nemáš strop a máš nad sebou hvězdy... Jdi do toho, nic jiného Ti nezbývá a můj Anděl hvězdný Ti pomůže... Až se na Tebe shůry napojí, snem Ti dají vědět... Pak mi napiš a naučím Tě, jak si čistit svou zónu, která je díravá a proto Ti štěstí propodává, protéká mezi prsty... Držím palce...
 
Mert
23.04.13
10:53
Nereg.

IP: 80.188.12.*
Děkuju za odpověď i za radu.Vyzkouším a ozvu se.Děkuju
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)