English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Gide

Toliko v samotě zjeví se mi občas podstatné a tu dospívám k jisté hluboké kontinuitě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosím Dracizenu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosím Dracizenu

gina1
11.04.13
11:18
Nereg.

IP: 88.102.93.*
taky bych chtěla vědět něco o sví budoucnosti.rozvedla jsem se a trápím se k vůli dětem,že semnou nemohou být a nevim co pro ně mám udělat,aby mi odpustili.mám přítele,ale nejsem s ním štastná,spíš sama se sebou.mám pocit viny,že jsem se rozvedla,bývalí na mě asi uvalil kledbu,že jsem neschopná.nemohu najít stálou práci.a já sama nevím co chci dělat.ani sama nevim,proč jsem šla k příteli.přála jsem si mít rodinu i děti.tu jsem měla,ale ponižoval mě.a došlo to až tak,že jsem se rozvedla.ano přiznám se měla jsem aférku se svím kolegou,protože mě to už doma nebavilo.chodila jsem domů z výplatou a všechno mi vzal.nemohla jsem si nic koupit,ale o to vůbec nejde.co po mě tam nahoře chtějí.přítele jsem měla ve snu sedícího v kuchyni,myslím že s kameným obličejem a když jsem se probudila,tak jsem říkala to né,nechci.já jsem si totiš přála mít jinýho muže,ale nevim proč zrovna tohodle.nechtěla jsem opustit rodinu,ale přesto jsem to udělala. vim,že mám taky ten dar s hůry,ale asi jsem si ho zastřela svím kouřením.vim,že za všechno může moje kouření.mám dar jasnosřivosti i vcíti se a naslouchám univerzu,ale né vždy.jako malá jsem měla živé sny.byl sice černobílí,ale zato hodně živej a nezdál se mi jen jednou.že mě rodiče opustili a já zůstala sama v baráku sama a měla jsem hrozný strach.jako malá jsem byla hodně živí dítě,ale taky jsem hodně zlobyla,byla jsem hodně tvrdohlavá.kdyš jsme měli školní prázdniny nevim jestli v deseti letech,ale zapalovala jsem si svíčky,a taky jsem pak dostala vinadáno.mám pocit,že jsem v minulím životě byla čarodejnice,ale proč jsem furt vystrašená.jsem přeci bojovnice.jsem ve znamení lva,ale trochu tiché povahy.mám rozpolcenou povahu,protože sama,ani nevim co chci.vim děti a chápajícího muže,né sobce a mám taky ráda lidi.chci bej průbojná,ale nejde mi to,zvlášt´ tedˇ,když nemám děti.nevim jestli za to může moje karma.moje nar.2.8.1977
 
gina1
11.04.13
11:22
Nereg.

IP: 88.102.93.*
prosím mohla by jste mi na to odpovědět Dracizeno,moc Vás prosím
 
Dracizena
12.04.13
21:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Gino... shůry nám vedou kroky, to je jasné, ale ne vždy se nám naše cesta zamlouvá a jak po ní kráčíme. Dobré je, že své chyby vidíš. To je dobrý začátek... Vnímám u tebe, že Tvá karma nese něco, co by ničilo děti a proto duchovno Tě od nich vzdálilo. Nebude to napořád, ale dnes se nauč čistit svou karmu a na to musíš mít klid... To prokletí k Tobě letí jako bumerang, to ano, ale ten bumerang sis vyslala Ty sama, ale v minulých životech... A on na Tebe dopadne dnes, tak jak se stává všem, kdo je něčím postižený... A proto než dopadne, naučím Tě, jak své prokletí zbrzdit a ten bumerang chytíš. Ale kdybys kolem sebe měla děti, nehledala bys tuto cestu a bumerang, by zasáhl dítě... .
Mnozí se dostávají do kriminálu za přestupek, který nechtěli udělat, ale já vidím, že by jim jejich karma vzala na svobodě život a v kriminálu jsou před svým černým osudem chráněni. A hlavně jde o změnu myšlení a to platí, i u Tebe...
Tvůj příběh je podobný, jen tím kriminálem jsou odebrané děti...
Napiš mi na meil... trochu Tě nasměruji... pááá
 
jeliza
17.04.13
14:54
Reg. před 2016

Rada by som tiež oslovila DRACIZENU, /písala som svoj problém do príspevku o dlhoch/, ak je to možné.
Pociťujem nesmiernu samotu, som už vyše19 rokov rozvedená a sama som vychovala 2 deti, ktoré sú už dospelé, i keď ešte študujú. Nemám sa o koho oprieť, a svoje neskutočne ťažké problémy dusím v sebe... a neviem sa pohnúť z miesta. Snažím sa veľmi o pozitívne myslenie a istý nadhľad, ale vždy prichádzajú údery... .a to aj od ľudí, ktorí o sebe hlásajú, že žijú podľa vyšších zákonov! S deťmi sme zažili príliš veľa krívd a tak ich nechcem ešte aj teraz zaťažovať.
Potrebujem sa nejako rozhýbať, ale nemám už silu ani odvahu. Budete mi vedieť poradiť?
/Mala som taký zvláštny sen, ktorý mi nedá pokoja ... - mohla to byť spomienka na záver môjho predošlého života? /
Prosím a ďakujem.
 
gina1
18.04.13
07:20
Nereg.

IP: 88.102.93.*
prosím DRACIZENU!!!můj meil je gina1@centrum.cz nevim jaký máte Vy.prosím tedy jestli se mi ozvete!!!!!!!!!předem děkuji Jana
 
Regi
18.04.13
08:51
Reg. před 2016

Přeji všem hezký den a také prosím Dracizenu o pomoc.pročítám zde komentáře a některé Vaše rady(sice pro druhé)zabírají,cítím to.Pracovala jsem na sobě mnoho let, ale stále je někde chyba.Stále zablokované peníze a jen lakomí a neláskyplní lidé.Vaše rady mě koply na chvíli do sfér k andělům a k Ježíši a cítila jsem okamžitou úlevu.Potřebuji asi pomoct karmu pročistit, sama to nezvládám.Jakoby mě celý život obcházela smrt, strachy, deprese, katastrofický scénář.Myslím, že vím proč, ale chci z toho ven. Prosím o soukromý rozhovor.Můj e-mail hanka.mart@seznam.cz.Ještě jednou prosím Dracizenu o soukromý rozhovor.Děkuji Hana
 
gina1
18.04.13
09:14
Nereg.

IP: 88.102.93.*
chtěla bych se zeptat ještě na jednu věc jestli ten rozvod byl správný s bývalím mužem 8.1.1972 a proč tedy jsem u přítele 30.3.1930,já 2.8.1977
 


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)