English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

De Gaulle

Jedna hádka s manželkou mne stojí víc energie než pět tiskových konferencí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Škola kouzel".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Škola kouzel

ronikave
16.09.12
18:05
Nereg.

IP: 109.80.52.*
Dobrý den, Mohu se zeptat... existuje škola kouzel a magie ?
Děkuji za odpověd
 
okla
17.09.12
16:59
Reg. před 2016

Ahoj,existuje a to na strankach tajnevedy.
 
Nike
17.09.12
17:15
Reg. před 2016

Ano, jistě. Tajné vědy, Derixa a filcky, desetitisícové až statisícové sumy za údajná kouzla, smlouvy, kde klient dopředu odepíše, že čarodějnice za úspěch kouzla neodpovídá, neustálé vyšetřování za podvody a soudní tahanice.
Kdo se pak může divit Novenským svícím?

Mimochodem už při minulém extempore paní Krejčové, která nahání po celém internetu napadá všechny Niky, Veroniky, Bereniky a paní Nikové, jsem se tam podívala a mám důvodné podezření si myslet, že fórum Věštírny Tajné vědy vykrádají.
 
ronikave
17.09.12
18:13
Nereg.

IP: 109.80.52.*
Čili si myslíte... .že ta škola na tejnevedy je podvod?
 
okla,pro ronikave
17.09.12
19:12
Nereg.

IP: 195.241.201.*
Udelej si obrazek sama.Ptala jsi se na skolu kouzel a nahodou o jedne vim a vim o ni tady z vestirny.
Nike je proste cvok,ktery se do vseho snazi mluvit.
 
meel
17.09.12
21:20
Reg. před 2016

online výuka magie.. A ty tady mluvíš o kvalitě? :D To si já s mými skromnými praktickými zkušenostmi můžu říkat rovnou mistr..

Škola magie neexistuje.. A pokud si tak někdo říká je to podvod.. Můžeš studovat spoustu věcí, které hodně lidí do magie zařazuje.. Třeba Astrologii nebo Fytoterapii (Bylinkářství.. Divili by jste se kolik je kolem toho záhad..), ale jinak je magie více méně samostudium.. a ještě nějakou dobu bude..
 
liliana
17.09.12
22:08
Reg. před 2016

Kdysi existovaly uzavřené Theurgické společnosti.Samozřejmě měly své žáky a ještě takové samozřejmě existují.Jde o to, že proniknout k nim není jednoduché.Mají svůj magický počet lidí a tak se světu uzavřou.Můžeš si pročíst různé okultní blogy, kde si předávají různé zkušenosti nebo mají své semináře.
 

Stone Li
20.09.12
18:22
Nereg.

IP: 77.240.96.*
škola esoteriky je. Ale ber v potaz, že jsou to semináře atd. ----magick cz ------
 
xxx
04.10.12
13:13
Reg. před 2016

Dobrý den, nevím, jak ostatní, ale já nemá s firmou tajné vědy vůbecd dobré zkušenosti... Je na každém z Vás, co udělá, ale mě to stálo plno peněz a výsledek nic...
 
okla
05.10.12
21:41
Reg. před 2016

Ja s nimi zadne zkusenosti nemam,ale nekdo se tu ptal na skolu kouzel a magie a maji to v nabidce,tak jsem na to upozornila.
 
Nike
06.10.12
07:50
Reg. před 2016

Zato okla je vyrovnaný člověk, kterého vystrčíš oknem a je zpátky dveřma, což?

Již před rokem byla v televizi odvysílána reportáž o Tajných vědách v Krimi plus a v Na vlastní oči. Na internetu se to dá v jejich archivu stále shlédnout. Cvok na to upozorňuje. Za to si rozhodně zasluhuje...
Krom toho, ty kýble zvratků, která ta dáma tady občas vyleje, působí rovněž velmi důvěryhodně.

Ale jinak, zcela souhlasím s Meelem.
Nepleťte si to s filmem.
 
Nike
06.10.12
07:52
Reg. před 2016

... a ještě ke všemu to mělo být naopak :D, dveřma a zpět oknem :D.
 
okla,pro Nike
06.10.12
15:04
Nereg.

IP: 195.241.201.*
Ja opravdu nevim o tom,ze bychom se my dve nejak znaly.Samozrejme pokud opomenu,ze se snazite reagovat na jakykolik komentar,ktery tady zanecham.Rekla bych,ze uz se jedna o nejaky druh posedlosti mou osobou.Vyrovnane osoby posedlostmi netrpi.
 
Nike
06.10.12
21:47
Reg. před 2016

To si tak trochu fandíte. O Vaši osobu se nejedná. Jedná se o to, že Vaše rady lidem jsou finančně nákladné, přitom neúčinné a související s podvody. Toť vše.


A já Vám ten ban nedala.
 
okla
07.10.12
12:42
Reg. před 2016

Tento komentar dokazuje,jak se precenujete.Nemate vubec prehled a Vase usudky jsou na urovni zaka ZS.Takze pokud Vy me takto hodnotite,tak se mohu pouze rozesmat.
 
Mag
14.01.13
15:52
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
endy
18.01.13
23:26
Nereg.

IP: 88.100.112.*
Bohužel to není cvok, kdo upozorňoval na SOUKROMÝCH DRAMATECH na Krejčovou z tajných věd. Je plno lidí, kteří mají podobné nebo stejné zkušenosti. Krejčová je protřelá podvodnice. Dokáže z Vás vytahat takovým způsobem vše co máte, že si to ani neuvědomujete a když to prokouknete, je už pozdě.
 
Dana 11
28.01.13
08:46
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Dobrý den, kdo se chcete připojit k hromadnému trestnímu oznámení na Danielu Krejčovou a její tajné vědy, pište na mail: f.e.s.o.@seznam.cz
 
Dana 11
28.01.13
08:46
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Dobrý den, kdo se chcete připojit k hromadnému trestnímu oznámení na Danielu Krejčovou a její tajné vědy, pište na mail: f.e.s.o.@seznam.cz
 
Dana 11
31.01.13
06:53
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto panem mágem, který sem přidal příspěvek?
 
Filomena
31.01.13
10:46
Reg. před 2016

Pozor, chce peníze, a ne malé. Asi nějaký podvodníček.
 
Dana 11
31.01.13
10:57
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Vy s ním máte, Filomeno, nějaké zkušenosti? Můžete mi písnout nas mail andula2007@seznam.cz, prosím?
 
liliana
31.01.13
14:48
Reg. před 2016

Řekla bych asi tolik, že musí jedinec poznat hodně teoreticky,tedy číst a ještě jednou číst příslušnou literaturu.Bez teorie není praxe.Z teorie
poznat různé zákonisti a získat svůj přístup k různým věcem.Potom se nestane, že bude někdo na tomto "rejžovat."Samozřejmě, že učitel - zasvětitel není zadarmo, proto laici pozor!Samostudium v tomto vede.A také, nic se nedá uspěchat.Je to o postupném vývoji, který netrvá jako rychlokurz!
 
Dana 11
31.01.13
15:06
Nereg.

IP: 194.228.38.*
A Vy se věnujete samostudiu? Můžete mi nějak poradit? Nějakou literaturu nebo jak to děláte? Moc děkuji. Případně mi písněte na výše uvedený mail. Díky Moc.
 
liliana
31.01.13
15:53
Reg. před 2016

Kdysi byly časopisy, kde se dalo čerpat z různých zdrojů.Nyní vymizely nebo zkomerčněly a informace si každý ponechává, jen aby jiný se z toho něco nenaučil.Takový byl Spirit,Medium a Mystery vymizelo úplně.Krátkou dobu trval časopis Bosorka,Jasnovidka.Myslím, že celkově musí jedinec obsáhnout znalosti co je aura a její těla,taktéž i o astrálním světě a elementech,které se v něm vyskytují.To z hlediska různé škodlivosti a napadení,působení kleteb,uřeknutí a očarování apod.Taktéž něco o čakrách a působení energií zevně i vnitřních.O podvědomí, nadvědomí -imaginaci ,vizualizaci myšlenek s přáním.Tím získat vnitřní vhled a tím vidět,jak asi magie působí.Co vše do ni patří.A poté teprve získávat poznatky o rituálech a to z různých kultů světa.Poznat účely vykuřovadel a čístících bylin,olejů,svící a materiálů k rituálu apod.Je to celá věda, která trvá léta.Není to opravdu kurz.
 
Mag
04.02.13
21:03
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Dragon
05.02.13
03:28
Reg. před 2016

hele popravdě, nic takového jako škola magie neexistuje, možná ti to nechtějí někteří lidé říct na rovinu. nenech se unést harrym potterem. Tak to opravdu neunguje, Je to lekce, kterou každý z nás vyzkouší, ale pokud ti to nepřísluší, tak na to zapomeň, protože následky mohou být větší než si umíš představit. Můžeš si klidně vzít příklad ze mě. já se tak dlouho magii vyhýbal, až si pro mě doslova přišla. Jako kluk jsem tomu nerozuměl, jen jsem to uměl, některé věci pro mě byli naprosto odepřené, přesto jsem je uměl. Dlouho jsem se magii vyhýbal, jenže jsem do toho musel vstoupit.

Velice dobře ti radím, nehraj si na hrdinu, nehraj si na mága, nehraj si na nic, jednou to přijde samo, až budeš připraven.Nemusíš mi věřit, nebo klidně můžeš, ale už teď z tebe cítím strach. A strach je největší nepřítel člověka a nezlob se, ty jsi zkrátka ještě dítě.

Ps: až to skutečně příjde, tak to opravdu poznáš,ale myslím, že tebe se tohle netýká, spíše až v příštím životě...
 
Vilma
08.02.13
07:13
Reg. před 2016

a ty dragone delas magii? Anebo ji jen vyuzivas? Dokazal bys pomoci k radikalni zmene osudu k lepsimu? A paklize ano, tak co dotycny musi udelat?
 
xxx
09.02.13
21:42
Reg. před 2016

ten mail, který tu je uveden na to, aby lidi psali své negativní zkušenosti má chybu:

správně je f.e.s.o@seznam.cz

bez tečky za o !!!
 
Martin39
15.02.13
21:19
Reg. před 2016

Žádná škola kouzel neexistuje a ani existovat nemůže. Kdyby byla, tak by mág porušil magické zákony a temné síly by ho zatratily. Možné je pouze postupné individuální zasvěcení v magii. Pokud máte někdo zájem, tak vás mohu v magii individuálně zasvětit i pomoci. A magie dokáže pomoci i tam, kde nepomůže již žádný horoskop nebo výklad karet. Prosím jen opravdu vážní zájemci. Pište mi SMS, nevolejte na 723263497
 
Dragon
26.02.13
01:24
Reg. před 2016

Vilma : Magie se příliš dlouho nenechá zneužívat, to je první věc :) Jestli ji dělám - ano i ne - Já jsem o to nežádal, přišlo to samo a ještě navíc si to samo vyžádalo, což se mě třeba vůbec nelíbí. Magie je dobrá věc u lidí, kteří ji umí a ví jak s ní pracovat. U lidí nezkušených nebo těch, kteří se o to snaží, je to spíše meč, který se může obrátit i proti majiteli a dost často se tak i obrací. Ano, dokázal bych pomoci k lepšímu, ale tuhle pomoc bys měla nejdříve hledat u sebe než u jiných, protože ty jsi ta, která sama sobě dokáže pomoci nejlépe, byť tomu teď možná nerozumíš.
 
Martin39
18.03.13
16:15
Reg. před 2016

Ovládám magii, rád vám pomohu a postupně vás zasvětím. Dále jsem zjistil, že jedna nynější moje klientka se taky stala obětí paní Krejčové a jejích tajných věd. Postupně z ní vytáhla 700tisíc a ona si kvůli tomu brala půjčky. Tak se mi prosím, přihlašte všichni poškození a pokusím se ji přimět, aby vám peníze vrátila. Pište mi na email martin.magie@gmail.com a dejte mi kontakt na všechny vaše podvodníky. Však si ji skutečná magie najde. Martin
 
xxx
08.04.13
08:40
Reg. před 2016

Ano, je nás takových víc, které Daniela Krejčová obrala. Spolupracuje s ní, i když to na svých stránkách popírá, také Dana Miková Glacová, která vystupuje i pod jinými jmény (Králová, Grundzová, je možné, že má další jména). Ta dokáže lidi ovlivnit tak, že se nad ní slitují a vezmou si pro ni půjčky na sebe. Ona každému vykládá, jak splácí, jak s tím nemá problém, ale je samá exekuce a nikomu nesplácí. Lidem pak zbydou jen oči pro pláč!
 
Lumpino
01.05.13
15:06
Reg. před 2016

Pokud chce někdo skutečně zvládnou vyšší magii, ať nehledá žádné pozemské školičky. To, co nabízejí Dnes k učení lidičkové je většinou tak akorát na dvě věci. Za prvé na nic a za druhé na h... o.
Vyrojilo se takových šarlatánů až to není hezké.
Dobrý způsob je 1/Porstudovat různou literaturu z různých dob a různých částí světa, od různých autorů, aby člověk získal ucelený přehled a mohl si na základě toho vybrat cestu, jaká je mu nejsimatičtější.
2/Obrátit se v meditaci na nějakou vyšší bytost, andílka, lepšího diblíka, "pohanského" bůžka, a podobně s přáním duchovního vedení. Pokud se projeví viditelně a slíbí pomoc, tak má dotyčný vyhráno.
 
meel.
02.05.13
12:06
Nereg.

IP: 90.176.236.*
Lumpino: Tvá slova jsou nadmíru pravdivá.. Já osobně jsem aktuálně vyučován Mistrem, kterého výdávám v lucidních snech.. Nikde v tomto světě, bych nejspíš nenašel lepšího mistra.. a už vůbec né, pokud bych hledal přes internet..
 
andula2007
23.02.14
07:56
Nereg.

IP: 88.100.112.*
Nemáte někdo jakékoliv zkušenosti s osobou, vystupující tu pod jménem Martin39? Písněte sem. Díky.
 
Karolína
02.06.18
13:02
Reg.22.2.19

Čtu to tady zcela náhodou a nestačím se divit. Jak může být někdo , tak naivní a platit nějaké paní za magii tolik peněz. Jistě, že existuji lidé, kteří se zajímají o magii, ale ti se přece neprezentuji na internetu. Každý je za sebe zodpovědný a když pošle nějakou korunu a nic se neděje, tak přece nepošlu další peníze. To nedáte Vy ani já, to dá rozum přece. Nepochopím něco takového. Pořád dokola se píše o šmejdech a lidé si pořád nedají říci.
 
Karolína
02.06.18
13:07
Reg.22.2.19

Čtu to tady zcela náhodou a nestačím se divit. Jak může být někdo , tak naivní a platit nějaké paní za magii tolik peněz. Jistě, že existuji lidé, kteří se zajímají o magii, ale ti se přece neprezentuji na internetu. Každý je za sebe zodpovědný a když pošle nějakou korunu a nic se neděje, tak přece nepošlu další peníze. To nedáte Vy ani já, to dá rozum přece. Nepochopím něco takového. Pořád dokola se píše o šmejdech a lidé si pořád nedají říci.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)