English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Podivný sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Podivný sen

mrazna04
05.07.12
11:34
Reg. před 2016

Dobrý den, dnes se mi zdál velmi podivný sen.

Jela jsem s rodiči na výlet na nějaký veletrh. U brány jsem se potkala s míma sestřenkama. Máma s tátou šli do stánku s ručníky a my jsme se vydali hledat figurku sovy. Prošli jsme asi pět obchodů, nikde nebyla k sehnání. Nakonec u stánku Zoo Praha byla. Ale za 168 kč. Prošli jsme restaurací zpět ke vchodu. Máma mi řekla, ať jdu domů napřed. Nebydlela jsem daleko. Byly to asi 2 kilometry. Šla jsem domů přes park. Park ležel na malém sídlišti, kde jsme bydleli. V parku jsem byla jen já a parta o pár roků možná starší než já. Seděli kolem lavičky a diskutovali. Byla jsem strašně zvědavá a tak jsem se přikrčila za jedním keřem. Asi vůdce říkal ,,Dohodnuto" Najednou mě zezadu popadla za rameno jakási ruka a vtáhla mě do kruhu party. Všichni se na mě podívali. Vudce se ušklíbl ,,Ále, kdopak nás tu poslouchal? Nevadí, ale stejně si musíš vybrat trest" Bála jsem se. Vůdce mi řekl ,,Vyber si, bud zemřeš ted nebo příští lunární rok" Kdy je lunární rok? zeptala jsem se. ,,Za 25 letů " odpověděla mi dívka o 5 cm vyšší a nejmín o 20 kilo těžší. Nevěděla jsme co dělat. pak jsem nakonec vykoktala Tak teda za těch 25 let. Vůdce mě vzal a odtáhl mě ke vchodu jendoho postraního domu. Sedl si do tureckého sedu a začal,,Musíš být s námi v klanu, jestli chceš žít. Opakuj po mě nezradím klan" Byla jsem totálně zmatená. nakonec jsem řeklaNezradím klan" Vůdce se usmál a spolu se zbytkem party jsme se oběvili na našem balkoně. Seděla jsme v dětské vaničce plné vody s pěnou do koupele jen v kalhotkách a podprsence. Přede mnou stál velký dlouhý stůl. Přede mnou seděl vůdce. Vytáhl z kapsy záložku do knihy a tu začal překládat. Vznikl velký přehnutý papír se svorkou. Položil jej přede mě. ,, To je něco jako jizva, kterou máme na čele", Pok mi azačl pokládat otázky ,,Veří v ježíše tvoje rodina?" Popravdě jsem odpovídala. Moje máma je křestanka, takže jo. Táta taky. Já a moji bráchové ne. ,,A co věříš? Co jsi?" zeptal se znovu. Já jsem pohanská čarodějka. Parta se zachehtala. Vudce si pospěšně odfrkl. ,,Můžeš jít" řekl a já pořád ve spodním prádle jsem šla do svého pokoje.Vzpoměla jsme si, že nemám vyčištěné zuby a tak jsem šla do předsíně, která spojovala můj pokoj a koupelnu. Uprostřed předsíně stál vůdce. Přistoupila jsem k němu a zeptala se ,,A co se stane, když zradím klan?" Nic neřekl jen mě popadl a mrsknul mě na poldahu. Spadla jsem na břicho. Vstala jsem a po pár krocích jsem vešla do koupelny. Vzala jsem si kartáček s pastou a začala jsem si čistit zuby. Vudce se opřel o rám dveří do koupelny a pozoroval mě. Vyplivla jsem do umyvadla pastu a řekla jsem mu nechceš si tu rovnou postavit kameru. Jen se ušblíbl. Podívala jsem se do zrcadla. Z mích krádných dlouhých vlasů se staly krátké, rozcuchané zrzavohnědé vlasy. Vypadaly, jako by si s nima hrálo dvouletí dítě s nůžkami. Ofina byla příšerně odstřižená. Vůdce nadhodil ,,ještě pár dní a budeš vypadat jako Polraich " Odešla jsem z koupelny, když se tam oběvila jedna holka z party a začala si prohlížet fotku mé spolužačky, co se oběvila v umyvadle. Šla jsem rovnou do pokoje. PRozplácla jsem se na posteli a přemýšlela jsem, co budu dělat. najednou do pokoje otevřeným oknem vletěla andukla. Zakroužila mi nad hlavou a sedla si na pracovní sůtl. Na parapetu se oběvily další 2 a jedno mládě. Všechny jsem odnesla do klece naší andulky Doda. lehla jsem si znovu do postele, zavřela oči a usnula jsem.

Budu velmi ráda, když mi trochu vysvětlíte, co tenhle sen měl znamenat. ne, nevymyslela jsem si to. Opravdu se mi to zdálo. Pamatuji si jej přesně.

Děkuji.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)